Symbian telefonlar ile takas yapmak istiyorum

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar htc wildfire s telefonum var. bu telefonu almadan önce nokia n 70, n95 gibi hep symbian telefonlar kullandım. androide tam alışamadım. tekrar symbian a dönmek istiyorum. symbian telefonu olupta androidi merak edenler ile takas yapabilirim. takas yapilabilecek telefonlar nokia c6-01, 603,700,701, n8, e7,,, ve.. 5800 çok düşük olduğu için lütfen teklif etmeyiniz. cihazım beyaz renkte olup daha 18 ay garantisi durmaktadır. telefonun kutusu faturası herşeyi eksiksiz vardır.

telefonu bilmeyene başlıca özelliklerini şöyle özetleyebilirim;

-5 megapixel flashlı kamera ( yüz tanıma , coğrafi etiketleme özellikeri mevcut )

- flash tarayıcı sayesinde internetten hemen hemen her siteden film ve video izleyebilirsiniz

- 600 mhz işlemci, 512 mb ram oldukça ideal. şu anda bir çok oyunu kasmadan oynayabiliyorum. ( asphalt 6 yı deneme fırsatım olmadı )

- htc sense 2.1 , gerçekten kullanımı hem kolay hem de göz zevki veriyor.

ve daha bir çok özellik...

buyrun bunlar da fotoğraflar; ( telefonda şeffaf koruyucu kapak olduğu için telefon olduğundan biraz daha kalın gözükmektedir )

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Sat gel n97 32gb 250 tl ye seni bekliyor

- - - Eklendi - - -

SAT GEL N97 32GB 250 TL YE SENİ BEKLİYOR

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Benim 5800 a ne dersin?

achambo

achambo

Üye
hayırlı satışlar ben verirdim ama telefonumu seviyorum:D

-Kazuva-

Üye
ekran kaç inç

memeto9898

memeto9898

Üye
E72 İle Ne Düşünürsünüz ?

harunkoch

harunkoch

Üye
c6 01 dsnuyon mu kenarlarnda czk var ekranda ufak bi asnma bile yok hep kpruyucu jelatnle kullnıldı 5 ay daha grntsi var

Matthe

Matthe

Üye
X6 16GB olmaz mı :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
X6 16GB olmaz mı :)

olabilir kardeşim..

- - - Eklendi - - -

wildfire s güzel bir cihazbende de var bitane hayırlı takaslar

Allah razı olsun.:)

- - - Eklendi - - -

c6 01 dsnuyon mu kenarlarnda czk var ekranda ufak bi asnma bile yok hep kpruyucu jelatnle kullnıldı 5 ay daha grntsi var

fotoğraflar i görmeden birşey diyemeyeceğim

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt