symbian Ve benim memnuniyetim ( nokia N8 )

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
Wifi sorunu çözümü var Konu olarak bak istersen hayırlı olsun
:tşk:
Mesaj birleştirildi:

Yeni aldığım aslında yıllar önce de kullandığım c6 telefonu detaylı olarak yazacağım bir konu açacağım. Bu sefer ki Resimli de olacak.
Screenshot kullanıcam.
(Dragon sight screenshot)
Hâlâ unutmamışım uygulamanın ismini Symbian apps ve games benim için ayrı bi yeri var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve MAERKEK

aozaslan66

Üye
Symbian da internet ve YouTube olayı bitti mi tamamen. BlackBerry firmayı kapattı serverler kapandı cihazları çöp ettiler format sonrası cihazlar açılmıyor kurulumda kalıyor. Symbian bu yönden biraz daha iyidir.
blacberry tablet format sonrası kurulumda ülke seçmiyor tabi sözleşmede yapılamıyor orda kalıyor bunu geçmenin imkanı var mı yoksa çöp mü oldu cihaz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
blacberry tablet format sonrası kurulumda ülke seçmiyor tabi sözleşmede yapılamıyor orda kalıyor bunu geçmenin imkanı var mı yoksa çöp mü oldu cihaz
Şu yabancı forumu takip et. En büyük bb fan forumu bu sanırım. Kurulumda kalan bb10 cihazları ses komutu ile kandırıp çözmeye çalışıyorlar. Ama id şifren lazım olacak ve hırsızlık koruma ayarı açık olmalı önceden. Ben classic q20 cihazımı yapamadım ama İngilizcesi iyi olanlar yapmış. Bu arada siteyi tr ye çevir daha anlaşılır olur

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
N8 aldım şimdilik bi sorunu yok
çokta şık. internette görüyodum pek beğenmiyordum güvendiğim bi telefoncu dan aldım.
c6 01 den daha iyi
E7 bulursam onu da alıcam
Mesaj birleştirildi:

E7 efsane bi telefon ama ucuzunu daha bulamadım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye
hayırlı olsun N8'de güzel kullandım bende çok güzel, ondaki fotoraf düzenleyicisi 808'de olsaydı iyi olacaktı ama yok bi ona yanıyom :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
hayırlı olsun N8'de güzel kullandım bende çok güzel, ondaki fotoraf düzenleyicisi 808'de olsaydı iyi olacaktı ama yok bi ona yanıyom :)
3.parti uygulama vardır illaki jar olarak
Phoneky sitesinde java apps da benzer düzenleyici uyg. vardır bi bak istersen

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye
gözüm bu düzenleyicide kaldı ama olmadı :bilmem:

• Üzüldüm
gonyalı

gonyalı

Üye
gözüm bu düzenleyicide kaldı ama olmadı :bilmem:
Buna benzer nokıa c6 - 01 de de vardı yanlış hatırlamıyosam
Mesaj birleştirildi:

Site bu

@cyborg78
Mesaj birleştirildi:

symbian için olanı da bu

Son düzenleme:
  • Beğen
cyborg78

cyborg78

Üye
teşekkür ederim symbian olanda buldum ama kabul etmedi, telefonu hacklemeye çalışıyom onuda beceremiyom :duvar2:

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
teşekkür ederim symbian olanda buldum ama kabul etmedi, telefonu hacklemeye çalışıyom onuda beceremiyom :duvar2:
Tarihi 2012 , 2011 yap
En kolay yolu bu
Hack içinde forumda bir sürü yol var denersin

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
808 hacklemek için FP2 hack konusuna bakmalısın. Benim gibi yanlış konuya bakma . N8 ve E7-00 'dan farklı yöntemle hack yapılıyor

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
N8' in kamerasındaki odaklama olayına hastayım . Hafıza kartı ve sim kartı yandan takılıyor. Bataryası çok kolayca alttan braketini açmakla çıkıyor.

Radyo vericisi , dlna , hdmi çıkışı mevcut. Tasarım zaten mükemmel.

808'in kamerasını kırp , E7'00'ın klavyesini çıkart . 808'i deki özellikleri koy . Al sana N8-00

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
2-3 ay sonra gorurum ben seni :D

gonyalı

gonyalı

Üye
zamanında yediğim naneler şimdi beni ...
.... .... samsung a9 u 1350 ye mi ne satmıştım internet ara sıra çekmiyordu hatta satsam günah olur mu diye de konu açmıştım
her neyse sattıktan bir müdet sonra huawei y7 prime almıştım imeisi klonlanmış çakma parmak izi okuyucusu yok arka kapak değiştirilmiş hafızası düşüğüyle değiştirilmiş bi telefon almıştım tabii aldıktan sonra farketmiştim para boşa gitmesin diye aynı telefoncudan bu kez gm8 telefon almıştım daha iyi gibiydi eve bi getirdim baktım ön ekran yapıştırılmış kasa orjinal değil yurtdışı telefonuydu bu da yani kaçak getirmiş yine imei klonlu filan bi başka telefoncuya gösterdim seni ... dedi.
bu sefer baktım adamın android telefonları hep ya kaçak ya yurtdışı ya da ekran kasa değiştirilmiş
napsam ne etsem diye düşündüm
son çare e7-00 yi almak zorunda kaldım
tabi eve gelip baktım yine yurtdışı en azından imeisi e7 ye kayıtlı
bu sefer de telefon da birini aradığımda ses karşı tarafa gitmiyor
bi türlü burnum b.. tan kurtulmadı
kötü cihaz sattım yerine daha kötü cihaz almak zorunda kaldım
Şimdi elimde sadece c6 ve e7 var n8 in de sim kart yuvası bozmuştum o da yok sayılır
bi c6 iyi kötü idare ediyor watsap olmadığı içinde herkeslen iletişimim kesildi

• Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61
messevim

messevim

Üye
zamanında yediğim naneler şimdi beni ...
.... .... samsung a9 u 1350 ye mi ne satmıştım internet ara sıra çekmiyordu hatta satsam günah olur mu diye de konu açmıştım
her neyse sattıktan bir müdet sonra huawei y7 prime almıştım imeisi klonlanmış çakma parmak izi okuyucusu yok arka kapak değiştirilmiş hafızası düşüğüyle değiştirilmiş bi telefon almıştım tabii aldıktan sonra farketmiştim para boşa gitmesin diye aynı telefoncudan bu kez gm8 telefon almıştım daha iyi gibiydi eve bi getirdim baktım ön ekran yapıştırılmış kasa orjinal değil yurtdışı telefonuydu bu da yani kaçak getirmiş yine imei klonlu filan bi başka telefoncuya gösterdim seni ... dedi.
bu sefer baktım adamın android telefonları hep ya kaçak ya yurtdışı ya da ekran kasa değiştirilmiş
napsam ne etsem diye düşündüm
son çare e7-00 yi almak zorunda kaldım
tabi eve gelip baktım yine yurtdışı en azından imeisi e7 ye kayıtlı
bu sefer de telefon da birini aradığımda ses karşı tarafa gitmiyor
bi türlü burnum b.. tan kurtulmadı
kötü cihaz sattım yerine daha kötü cihaz almak zorunda kaldım
Şimdi elimde sadece c6 ve e7 var n8 in de sim kart yuvası bozmuştum o da yok sayılır
bi c6 iyi kötü idare ediyor watsap olmadığı içinde herkeslen iletişimim kesildi
Yani şuan ilana koymuş olduğunuz e7 de karşıya ses gitmeme sorunumu var ?

gonyalı

gonyalı

Üye
Yani şuan ilana koymuş olduğunuz e7 de karşıya ses gitmeme sorunumu var ?
arada oluyor
önceden hep oluyodu ayar çektim sıfırladım filan hoparlar yerine bişiler yaptım
şimdilik idare ediyor

Üst Alt