LGP970 Türkiye GingerBread (V20D) Romu Flash Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
LGP970 Türkiye GingerBread (V20D) Romu Flash Dosyaları
Anlaşılan V30A'dan hemen hemen herkes memnun değil. :) İşte size bir önceki sürüm olan V20D'nin orjinal Türkiye romu :oke:
İndirip SFT programı ile flashlayabilirsiniz.

İşte Linkler : >>

<<
Alternatif Linkler:
>>
>>
Kopyala arama çubuğuna yapıştır ve git. (Google Chrome tavsiye ederim)
(4Shared Linkleri için DNS adresinizi değiştirmeniz gerek. DNS1: 208.67.220.220 DNS2: 208.67.222.222)
Partları birleştirin, dosyaları SFT programında uygun yerlere yerleştirip cihazı bağlayın ve ateşleyin ;) :oke:

SFT ile flashlama yapmayı bilmeyenler videoyu izleyip yapabilirler. Kolay gelsin, iyi günler.

Bir Teşekkürü-(beğeniyi) çok görmeyelim di mi :D

bilginona

Üye
Teşekkürler kardeş. İndiriyorum hemen. Emeğine sağlık.

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :oke:

technoshark

technoshark

Üye
Emeğine sağlık :) Çok iyi yapmışsın.

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Linkleri Mediafire kaldırmış. Pro üyelik almamı istiyor. Arkadaşlar kusura bakmayın. En yakın zamanda başka paylaşım siteleri le değiştireceğim.
Teknik Hata için hepinizden özür diliyorum.. :vur :vur

- - - Eklendi - - -

Linkler 19:53 itibariyle yenilenmiştir. Bilginize..

aksaronur

Üye
sağol ama radyo yok bu romun içinde olsun v30a dan iyidir :D

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
sağol ama radyo yok bu romun içinde olsun v30a dan iyidir :D
Valla Türkiye için orjinal olan romu paylaştım. Yani teknik serviste sorun çıkarmayan ve Lg Mobile Support Tool'un güncelleme ile cihaza attığı rom bu. ;) Radyo için içeriğiyle oynamak lazım :D

kaanyilldirim

Üye
kardeş dosyaları nasıl birleştiricez

Ownexry

Üye
saa

aliefe1907

Üye
Radyo icin singapur romunu indirip kurabilirsiniz... isteyen arkadaslar olursa yarin arkadasin konusuna ilave edebiliriz izin verirse tabiki

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dosyaları nasıl birleştiricez

part1'e sağ tıkla klasöre çıkart seçeneğine tıkla otomatik bilgisayar birlestirir.

- - - Eklendi - - -

Radyo icin singapur romunu indirip kurabilirsiniz... isteyen arkadaslar olursa yarin arkadasin konusuna ilave edebiliriz izin verirse tabiki

olur. romu bulun buraya ekleyelim. :oke:

- - - Eklendi - - -

A.s kardeş

szrsvgc81

Üye
radyo için singapur romu yerine fransa romunu tavsiye ederim kardeşim batarya süresi çok iyi :)

- - - Eklendi - - -

bu arada enver kardeşim romunu yükledim sarj süresi inanılmaz arttı şuan sarj %2 kaldı pildeki kullanım süresi 1 gün 6 saat 57 dk :) o kadar müzik dinledim, 2 saate yakın konuşma ve 30 dakika kadar oyun oynadım yinede böyle :) emeğine sağlık

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
radyo için singapur romu yerine fransa romunu tavsiye ederim kardeşim batarya süresi çok iyi :)

- - - Eklendi - - -

bu arada enver kardeşim romunu yükledim sarj süresi inanılmaz arttı şuan sarj %2 kaldı pildeki kullanım süresi 1 gün 6 saat 57 dk :) o kadar müzik dinledim, 2 saate yakın konuşma ve 30 dakika kadar oyun oynadım yinede böyle :) emeğine sağlık
Beğendiysen ne mutlu bana :) hayırlı olsun :oke:

umut77

umut77

Üye
en iyi şarj için V20D !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt