TomTom Android 1.4 APK + Europe + Türkiye Map v 965_7250

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atiniz
tomtom Europe Apk,yi yükleyiniz

4.4.2 ve 5.0. tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.europe /files,metadata teks buradaki files,metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.europe/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.europe/files/files,metadata/europe maps ve diger klasörler olacak..
tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörü siliniz..

Not:Samsung S6 vede ayni Android özelliklerdeki tlf,larda calismaz

47 üLKE
Albanien,Andorra,Belgien,Bosnien und
Herezegowina,Bulgarien,Dänemark,Deutschland,Estland,Finland,Frankreich,Gibraltar,Griechenland,
Irland,Italien,Kosovo,Kroatien,Lettland,Liechtenstein,Litauen,Luxemburg,
Malta,Mazadonien,Moldau,Monaco,Montenegro,Niederlande,Norwegen,
Österreich,Polen,Portugal,Rumänien,Russland,San
Marino,Schweden,Schweiz,Serbien,Slowakei,Slowenien,Spanien,Tschechien,Ukraine,Ungarn,
Vatikanstadt,Vereinigtes Königreich,Weißrusland,Zypern,
TÜRKiYE

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: all 2, farukmaxicep ve Resul36463

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
:tşk:

farukmaxicep

Üye

tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atiniz
tomtom Europe Apk,yi yükleyiniz

4.4.2 ve 5.0. tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.europe /files,metadata teks buradaki files,metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.europe/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.europe/files/files,metadata/europe maps ve diger klasörler olacak..
tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörü siliniz..

Not:Samsung S6 vede ayni Android özelliklerdeki tlf,larda calismaz

47 üLKE
Albanien,Andorra,Belgien,Bosnien und
Herezegowina,Bulgarien,Dänemark,Deutschland,Estland,Finland,Frankreich,Gibraltar,Griechenland,
Irland,Italien,Kosovo,Kroatien,Lettland,Liechtenstein,Litauen,Luxemburg,
Malta,Mazadonien,Moldau,Monaco,Montenegro,Niederlande,Norwegen,
Österreich,Polen,Portugal,Rumänien,Russland,San
Marino,Schweden,Schweiz,Serbien,Slowakei,Slowenien,Spanien,Tschechien,Ukraine,Ungarn,
Vatikanstadt,Vereinigtes Königreich,Weißrusland,Zypern,
TÜRKiYE

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
memoli merhaba,
iki ayrı radar dosyası var, RADAR.TT.AND. ve Tomtom Radarlar. İkisini de kurmamız gerekiyor mu; önce RADAR.TT.AND. kurulmalı mı yoksa sadece Tomtom Radarlar yeterli mi? İçerikleri farklı olduğu için kafam karıştı, yardımcı olursan memnun olurum, teşekkürler değerli paylaşımların için !

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
memoli merhaba,
iki ayrı radar dosyası var, RADAR.TT.AND. ve Tomtom Radarlar. İkisini de kurmamız gerekiyor mu; önce RADAR.TT.AND. kurulmalı mı yoksa sadece Tomtom Radarlar yeterli mi? İçerikleri farklı olduğu için kafam karıştı, yardımcı olursan memnun olurum, teşekkürler değerli paylaşımların için !
arkadaşım ben RADAR.TT.AND. radar programını denemedim diğerini denediğim için buraya
ekledim sen hangisini istersen onu acıklamasına göre yaparsan haber verme özelliği çalışır

Buraya daha önce eklemiştim benim eklediğim eski olduğu için diğeride yeni kapsamlı olduğu yazdığı
için ekledim
Tomtom haber verme özellikli Sabit ve Seyyar Radarlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: farukmaxicep

farukmaxicep

Üye
arkadaşım ben RADAR.TT.AND. radar programını denemedim diğerini denediğim için buraya
ekledim sen hangisini istersen onu acıklamasına göre yaparsan haber verme özelliği çalışır

Buraya daha önce eklemiştim benim eklediğim eski olduğu için diğeride yeni kapsamlı olduğu yazdığı
için ekledim
Tomtom haber verme özellikli Sabit ve Seyyar Radarlar

Üstad Merhaba,
RADAR.TT.AND. radar programını denedim sanki olmadı gibi, birde diğer verdiğinizi deneyeceğim.
Bu arada birşey daha sormak istiyorum; radarlar aktif olunca LIVE TRAFFIC de aktifleşiyor mu? Bende "LIVE Servisleri şu anda kullanılamıyor.Daha sonra tekrar deneyin" uyarısı çıktı. Bu özellik çok işe yarayacak görünüyor, aktifleştirmek mümkünmü, nasıl?
teşekkürler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Üstad Merhaba,
RADAR.TT.AND. radar programını denedim sanki olmadı gibi, birde diğer verdiğinizi deneyeceğim.
Bu arada birşey daha sormak istiyorum; radarlar aktif olunca LIVE TRAFFIC de aktifleşiyor mu? Bende "LIVE Servisleri şu anda kullanılamıyor.Daha sonra tekrar deneyin" uyarısı çıktı. Bu özellik çok işe yarayacak görünüyor, aktifleştirmek mümkünmü, nasıl?
teşekkürler

Live servisleri kullanmayacaksin benim eklediklerimdede TR radarlari varmiydi dogrusu tam hatirlamiyorum gördügün gibi
navi programindan bol bir sey yok benim yazdigim sekilde yapmazsan calismaz
istersen birde bunu indir Türkiyedede calisirmi kesin bilmiyorum Türkceside var bununla navi programinida acip kullana bilirsin
ayarlarini yaptiginda seyyar vede sabit radarlari haber verir sen acitiginda internet baglantin üzerinden yeni radarlari aktiflestireceksin
yüklediginde göreceksin ayarlari vs
Blitzer.de PLUS v2.8.2.apk

• Beğen
Tepkiler: farukmaxicep

farukmaxicep

Üye
Live servisleri kullanmayacaksin benim eklediklerimdede TR radarlari varmiydi dogrusu tam hatirlamiyorum gördügün gibi
navi programindan bol bir sey yok benim yazdigim sekilde yapmazsan calismaz
istersen birde bunu indir Türkiyedede calisirmi kesin bilmiyorum Türkceside var bununla navi programinida acip kullana bilirsin
ayarlarini yaptiginda seyyar vede sabit radarlari haber verir sen acitiginda internet baglantin üzerinden yeni radarlari aktiflestireceksin
yüklediginde göreceksin ayarlari vs
Blitzer.de PLUS v2.8.2.apk
Tekrar Merhaba,
Sizin verdiğiniz Tomtom Radarları kurdum, Türkiye Radarları göstermeye başladı, çok teşekkürler :)
Live servisleri kullanamamak üzücü, benim araç cihazı android 2.3 olduğu için her uygulama da kurulamıyor, yani yeni tomtom olmuyor, eskisinde de Live servis yok ne yapacağız bilmem :(
Bir yerde okumuştum birisi tomtom 1.4 ile live traffic kullanıyorum diye yazmıştı ama şimdi aynı yazıyı bulamıyorum.
Paylaştığınız uygulama için çok teşekkürler ama herhalde and.2.3' e uyumlu değil :(

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar Merhaba,
Sizin verdiğiniz Tomtom Radarları kurdum, Türkiye Radarları göstermeye başladı, çok teşekkürler :)
Live servisleri kullanamamak üzücü, benim araç cihazı android 2.3 olduğu için her uygulama da kurulamıyor, yani yeni tomtom olmuyor, eskisinde de Live servis yok ne yapacağız bilmem :(
Bir yerde okumuştum birisi tomtom 1.4 ile live traffic kullanıyorum diye yazmıştı ama şimdi aynı yazıyı bulamıyorum.
Paylaştığınız uygulama için çok teşekkürler ama herhalde and.2.3' e uyumlu değil :(

istersen birde Navigon navi programi eklemistim onu inceler denersin
istedgin ülkelerin mapsinida kendi üzerindende deneye bilirsin
Yeni Navigon v 5.6.1 Apk_ 2015.Q4 Europa + Türkiye mapslari
Navigon v 5.6.0 Apk + 07. 2015.Q3 Europa + Türkiye mapslari

alakartia

Üye
Slm ustat paylasim icin cok tesekkurler rar sifresini giriyorum hata veriyor yardimci olirsan cok sevinirim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Slm ustat paylasim icin cok tesekkurler rar sifresini giriyorum hata veriyor yardimci olirsan cok sevinirim
arkadasim Sifre:memoli6767 yazarken hatali yazmis ola bilirsin diger sitelerdede problem olurdu pek cok indiren oldu
kopyalamadan kendin yazarak verirsin sifreyi..

Üst Alt