Haber vodafone smart 858 orjinal roma dönme//anlatım


cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
uyarılar
1)konuda yapılan işlemleri yapmak kesinlikle kullanıcının sorumluluğundadır
gerekli dosya: dload.rar
anlatım
1) dload.rar indirmek için
2) indirdiğiniz rarın içindeki dload klasörünü sd kartın ana diznine atın ( kartın boş olmasına gerek yok sadece dload klasörünün ana dizinde olması yeterli)
3) cihazı ses kısma+ses açma+güç tuşlarına basılı tutarak açın kısa süre içinde firmware update ekranı gelecektir
4) firmware update ekranı geldiğinde cihaz vodafone orjinal romu ile tamamen açılna dek hiçbirşey yapmadan bekleyin(restart edildikten sonra bende olduğu gibi ilk seferde kum saati ekranındayken yeniden başlarsa hemen müdahale etmeyin ikinci restartta düzlecektir)
5) cihaz tamamen açıldığında başardınız demektir:alkis
birick olmuş vodafone smart 858 (huewai u8160) cihazınızı bu yöntemle kurtarabilirsiniz arkadaşlar:)
 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt