Vodafone 3G sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3G sorunu?
Samsung Galaxy Ace s5830i kullanıyorum.3G ile internete bağlandığımda aşırı derecede şarj tüketiyor nerdeyse 2-3 saate bitiyor.Bu normal mi?Bir de 3G açıkken fazla şarj tüketmeyen akıllı telefon var mı?

gslimm

gslimm

Üye
3g edgeye gore daha cok sarj tuketir...eger telefonun bataryasinin kapasitesi azsa yapacak bisi yok...ekran parlakligi , arka plan uygulamalari , gereksiz animasyonlari kapat .. birazdaha uzun gider

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
dediklerini yaptığım halde bile aynı.Acaba internete dayanıklı telefon modeli varmı bildigin.Veya googleden aratmak için ne yazmam lazım.

Umut

Umut

Üye
3G ile internete bağlanınca bataryayı çabuk bitiriyor. Bu durum herkeste aynı. WiFi ile bağlanınca daha uzun gidiyor. Tabi bir de Vodafone'un SIM kartları, nedense diğer operatörlerin SIM kartlarına göre daha fazla enerji harcıyor. Doğal olarak batarya, diğer operatörlerde çok az da olsa daha uzun ömürlü oluyor.

gslimm

gslimm

Üye
dediklerini yaptığım halde bile aynı.Acaba internete dayanıklı telefon modeli varmı bildigin.Veya googleden aratmak için ne yazmam lazım.

ben suanda htc desire c kullaniyorum..batarya kapasitesi 1250 mah civari...ekran parlakligi en kisikta 3gyle beraber 4-5 saat gidiyor...tabi yeni cikan modellerde batarya kapasitesi bayaa artti

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
ben suanda htc desire c kullaniyorum..batarya kapasitesi 1250 mah civari...ekran parlakligi en kisikta 3gyle beraber 4-5 saat gidiyor...tabi yeni cikan modellerde batarya kapasitesi bayaa artti[/QUOTE

Tamam ben htc yi bir araştırayım.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
yav arkadaşlar 1 gb internetim var ama 3g li olarak hiç açılmıyor ancak 3g aboneliğini iptal edince giriyor internete.

BYFECI

BYFECI

Üye
Bende de aynı nerdeyse

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
2 gün önce haftalık vodemnet paketi vardı onda 3g ile giriyordu sorunsuz ama o bitti şimdi kampanya dahilinde 1 gb internet var ama bunu kullanamıyorum.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar konuyla ilgili bana vodafone forum sitesinden şöyle dediler: Hattını kontrol ettiğimde 4 Nisan tarihinde kullanım süresi sona erecek 1 GB mobil internet paketine sahip olduğun bilgisine ulaştım. Bu pakette kota dolması halinde hız 1 Kbps'a düşer ve bu hızla devam eder. Komple Özgürlük Kampanyası'ndan kazandığın hakkını bu nedenle kullanamıyorsun. Hızını arttırabilmek için saatlik, günlük veya haftalık paket satın alabilirsin. Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve eleştirileriniburadan
paylaşmaya devam edebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt