Windows Phone Sd Karta Uygulama Taşıma.

Sponsorlu Bağlantılar

head171

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Sd Karta Uygulama Taşıma.
Herkese merhaba arkadaşlar lumia 820 kullanıyorum uygulamaları hafıza kartına ( micro sd kart) taşımayı bulamadım lütfen bilen birisi yardımcı olsun. Telefon hafızası yetmiyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
henuz wp8 işletim sistemi sdkarta uygulama kurulmasina izin vermiyor.

Lumiance

Lumiance

Üye
Henüz bu özellik kullanılabilir değil.

head171

Üye
    Konu Sahibi
Yapmayın ya 8 gb neye yetecek aklım almıyor umarım yakın zamanda kullanılabilir duruma geçer. Resim, video ve müziklerde telefon hafızasına depolanıyor normal mi ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yapmayın ya 8 gb neye yetecek aklım almıyor umarım yakın zamanda kullanılabilir duruma geçer. Resim, video ve müziklerde telefon hafızasına depolanıyor normal mi ?

hayir medya ve ofis dosyalarini sdkarta depolayabilirsiniz.

head171

Üye
    Konu Sahibi
programdan kaynaklı olabilir mi Mp3tube ve Tube box tan indirdiğim bütün müzikler telefona alıyor ne yapmam lazım

- - - Eklendi - - -

programdan kaynaklı olabilir mi Mp3tube ve Tube box tan indirdiğim bütün müzikler telefona alıyor ne yapmam lazım

-Kazuva-

Üye
bu kötü ya umarım bu sorun çözülür

Lumiance

Lumiance

Üye

evet dosya yöneticisi olmadığı için herhangi bir uygulama ile indirdiğin dosyaları o uygulamaya ait klasör içinde saklıyor. Uygulamaları da sadece telefon hafızasına kurabildiğin için dolayısıyla her dosya indirmende telefon hafızası kullanımı artıyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tabi bu hafizanin artmasi diger klasoruyle ilgili ve Nokia'nin yeni firmware guncellemesinde diger klasoru sorununun cozuldugunu belirtelim.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
güncelleme gelseydi bizde baksaydık su diger klasorune

serinaga

serinaga

Üye
ARKADAŞIM yinede hatırlatayım, Ayarlar / Telefon Depolama Alanı / Müzik ve Video Depolanacak Yer SD Kart seçili olmalı, aksi halde hızla doluyor tel hafızası maalesef ...

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Sınırsız İnternetin varsa fotoğraflarını ve Videolarını Skydrve yüklemeni tavsiye ederim.Rahat oluyor.

theruhix

Üye
İyiki geçmedim wp ye çok sevmiştim halada seviyorum hergün tim e gidip kurcalıyom sarı lumia 920 yi ama bu sorunlar çok can sıkıcı sorunlar çözülüp unlock olduğu gün ilk alan ben olacam :)

untaka

Üye
çok kötü yaa HTC 8x windows var diye sevindik alırken bilgisayar gibi telefon dedik ama bu uygulama ve oyunları telefon hafızasına kurması büyük handikap öyleki telefon hafızası 4 GB bunun 2 GB sistem kullanıyor 1 GB diğer diye kullanıyor kalan 1 GB alanada artık 3-4 program oyun v.s kurunca doluyo bide dalga geçer gibi "Telefonun Depolama Limitine Ulaştın,Biraz Yer Aç Diyo" sanki biz keyiften kendi hafızasına kuruyoruz :D 16 GB hafıza kartı aldık öyle bomboş duruyo hiç bir şey yapamıyosunuz.Hafıza kartına sadece müzik,vide ve fotoğraf taşıyabiliyorsunuz bu sorunu çözmeden şu durumda wp8 kullanışlı bir sistem değil umarım yakın zamanda çözerler...

sympatico

Üye
Konu hortlamış mı ne ? Peki var mı böyle bir çalışma ilerleyen zamanlarda hafıza kartına uygulama kurabilecekmiyiz

kursat99

kursat99

Üye
Şu an net bir gelişme yok ama Ali Kemal Abi açıklamıştı bu konuyu.
Eğer Sd karta uygulama taşınırsa dosyalara erişilebilir ve sistem unlock edilir. Sonrada mağaza gelişmez.
Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir şey demişti.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
çok kötü yaa HTC 8x windows var diye sevindik alırken bilgisayar gibi telefon dedik ama bu uygulama ve oyunları telefon hafızasına kurması büyük handikap öyleki telefon hafızası 4 GB bunun 2 GB sistem kullanıyor 1 GB diğer diye kullanıyor kalan 1 GB alanada artık 3-4 program oyun v.s kurunca doluyo bide dalga geçer gibi "Telefonun Depolama Limitine Ulaştın,Biraz Yer Aç Diyo" sanki biz keyiften kendi hafızasına kuruyoruz :D 16 GB hafıza kartı aldık öyle bomboş duruyo hiç bir şey yapamıyosunuz.Hafıza kartına sadece müzik,vide ve fotoğraf taşıyabiliyorsunuz bu sorunu çözmeden şu durumda wp8 kullanışlı bir sistem değil umarım yakın zamanda çözerler...
yanlışım varsa söyleyin 8X 16GB 8S 4GB değil mi ?

- - - Eklendi - - -

artı olarak herkes bu konu hakkında şikayet ediyor ama almadan önce telefonu iyi araştırmamak bence bunun nedeni.
gecen 8S alan abiye kızdım.1gb diğer kaplıyormus 2de sistem. 1gb neyine yetti :)
wp8 değil HTC 8S kullanışsız

kursat99

kursat99

Üye
yanlışım varsa söyleyin 8X 16GB 8S 4GB değil mi ?

- - - Eklendi - - -

artı olarak herkes bu konu hakkında şikayet ediyor ama almadan önce telefonu iyi araştırmamak bence bunun nedeni.
gecen 8S alan abiye kızdım.1gb diğer kaplıyormus 2de sistem. 1gb neyine yetti :)
wp8 değil HTC 8S kullanışsız

Çok doğru ve komik :) :)

akrep charlie

Üye
Arkadaşlar ben 620 aldım ,ancak sizinde bahsettiğiniz bu hafıza kartı konusunu ben diğer telefonlar gibi sanıyordum,yani içini açıp tüm dosyaları görebileceğimi sanıyordum,ancak bilgisayara bağladığımda içini görüp dosya ekleyebiliyorum ama telefonda ekli dosyayı bulmak mümkün değil.

Üst Alt