Windows Phone Sd Karta Uygulama Taşıma.

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bunun için dosya yöneticisine ihtiyacımız var.

serinaga

serinaga

Üye
Bunun için dosya yöneticisine ihtiyacımız var.

Buda Unlock yolunu açar, yahu yukarı tükürsen sakal aşağı tükürsen bıyık, nasıl olacak bu işler böyle :bilmm

- - - Eklendi - - -

Gökçen vallahi beynime glikoz gitmiyor anlaşılan, oruç başıma vurmuş, sakalla bıyığın yerini karıştırmışım :kop2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Buda Unlock yolunu açar, yahu yukarı tükürsen sakal aşağı tükürsen bıyık, nasıl olacak bu işler böyle :bilmm

- - - Eklendi - - -

Gökçen vallahi beynime glikoz gitmiyor anlaşılan, oruç başıma vurmuş, sakalla bıyığın yerini karıştırmışım :kop2:
:kop:biraz(!) :islik

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

- - - Eklendi - - -

:kıskıs:

hayırlısı olsun abi, zaten unlock yolunun açılması da işimize gelmez mi? ;)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
luckysleven

luckysleven

Üye
şu uygulamaları karta taşıma olayını tekrar hayal ettim de wp nin gücüne güç katar tek kelimeyle. Ms nasıl böyle bir özellik koymaz diye düşünüyorum aklıma marketin kalitesini korumaya çalışmaları geliyor e haklılar da : )

ama olurda gelirse en başta 8s olmak üzere düşük hafızalı cihazlar zirve yapar : )

majesturk

majesturk

Üye
Bende bu konudan muzdariptim, HTC 8S Windows Phone 8 kullanıyordum, Windows Phone 8.1 e güncelledim, valla beklediğimden de iyi çıktı, çoğu kişinin dediği gibi şarj sorunum veya yavaşlama olmadı. birçok özellik eklendi, dosya yöneticisi ve uygulamaları,oyunları hafıza kartına yükleme dahil bir çok özellik. gerçekten şimdi bişeye benzedi telefonum. kutucukların sabit renginden sıkıldıysanız ona bile resim atayabiliyorsunuz, destekleyen tv ye ekranınızı bile yansıtabiliyorsunuz, radyosu süper çekiyor, bunlar gibi bir çok özellik, bir ara soğumaya başlamıştım, windows phone dan ama şimdi 10 numara oldu...

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Konu hortingen olmuş mu ne ? :kop2:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adam içini dökmüş İsmail. :D Şaka makada konunun açılışından bugüne 14 ay geçmiş ve halen sd karta uygulama yüklenemiyor. :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Tacettinn ve Aybin.Kilic
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
windows phone sd karta uygulama konusunda kaplumbağa gibi ilerliyor windows phone 9 gelince kurarız artık :ehe :kop:2

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Adam içini dökmüş İsmail. :D Şaka makada konunun açılışından bugüne 14 ay geçmiş ve halen sd karta uygulama yüklenemiyor. :naughty:
8.1 ile uygulamalar hafıza kartına yukleniyor , taşınabiliyor. O yüzden 32 gb kart aldım 64 gb bulamadım maalesef:)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Tacettinn

Tacettinn

Üye
Ne çekmişiz harbiden

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Aybin.Kilic
System X

System X

Üye
artık uygulamaları oyunları sd karta taşıyabiliyoruz hatta direk yükleyebiliyoruz windows phone 8.1 yüklemeyen kaldımı?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Zaten ön izleme sürümü olmasa ne yaparlardı bilmiyorum. :)

serinaga

serinaga

Üye
Way beee, kaç zaman geçmiş. Artık SD kartlar işe yaramaya başladı, uygulamaların çoğunu Micro SD karta attım, mutluyum, şimdi bir dilek daha dileyip 14 ay daha pusuya yatalım mı ? Kesin geliyo en azından ...

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Way beee, kaç zaman geçmiş. Artık SD kartlar işe yaramaya başladı, uygulamaların çoğunu Micro SD karta attım, mutluyum, şimdi bir dilek daha dileyip 14 ay daha pusuya yatalım mı ? Kesin geliyo en azından ...

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Bi 14 ay daha kaldırmaz gönüller abi :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve serinaga
System X

System X

Üye
androidler ios lar güncelleme alıyorda ne oluyor? Windows phonedan daha fazla güncelleme alan cihaz varmı? daha uzun güncelleme sözü veren varmı? 500 liraya aldığınız andoridlerin kaçı güncelleme aldı? hangi cihaz hem telefon üreticisinden hem de sistem üreticisinden güncelleme aldı?

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Üst Alt