sd kartı dahili olarak biçimleme

Sponsorlu Bağlantılar

kirikayna

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu doğru yere açtımmı bilmiyorum; ancak yardıma ihtiyacım var. öncelikle süürekli hafıza dolu uyarısı veren bir telefonvar. hafıza kartını dahili olarak biçimlemek istiyorum. telefon samsung j3. öncelikle biraz araştırma yaptım bazı kodlar var ve kullandım çalışmadı. bir yerde root atıp apardet uygulamasıyla bu işi yapabileceğimizi yazıyordu. telefona root attım. apardet uygulamasını kurdum; ancak kullanamadım. bu programla sd kartı dahili olarak biçimleyemedim. bu programla yapılabiliyorsa nasıl yapılacağını bilen veya başka bir yolla yapabileceksem nasıl yapılacağını bilen varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt