0 aldıgım telefon açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gej0hd

Üye
    Konu Sahibi
0 aldıgım telefon açılmıyor
slm arkadaşlar.3 gün önce nokia asha 306 aldım.cahillik diyelim bilmiyordum,sarjı azken wi-fi ile güncellemelerini yapıyordum yapılmaması gerkiyomuş şarj azken.güncellemenin ilkini kurdu tamamladı.2. güncellemeyi yaparken yüklemenin sonlarına dogru telefon kapandı açılmadı şarj az diye uyarı filan da wermedi telefon.1 diş şarjı wardı ama uyarı gelmemişti.2.güncellemeyi bi 10 dk kadar kurdu kurulum sonlara gelince dedigim gibi açılmadı tel bi daha.açmaya çalıştıgımda ekran ışıgı yanıp sönüyor bi kaç kere ama açılmıyor görüntü gelmiyor.telefoncuya götürdüm garantiye gidecek yazılımı yok telefonun yeni oldugu için dedi.çökmüş telefon güncelleme yaparken şarjı az oldugu için öyle söyledi.garantiye göndermek istemiyorum.herhangi bi şekilde formatla yada pc ile telefonu yeniden çalıştırma imkanım warmı.bilgisi olan warsa yardımcı olursa sevinirim.yarın gönderick telefonu bayisi.wermeden önce yardımı dokunan olabilecekse çok sevinirim.
Not:foruma yeni üye oldum kuralları bilmiyorum işe yetişmem gerektigi için en hızlı şekilde açabilecegim yere konuyu açtım.yanlış yer olduysa kusura bakmayın.

emin_uslu

emin_uslu

Üye
symbian telefonlar için flaş atma diye bişe var ama pek bilgim yok

Archonn

Archonn

Üye
En sağlıklısı teknik servise vermektir. Ama istemiyorsanız başka bir telefoncuya götürün çünkü telefonun yazılımı mevcut, navifirm'den indirilebilir.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş phoenix ile dead flash at

gej0hd

Üye
    Konu Sahibi
phonex i araştırıyorum hatta navifirm de araştırdım .navifirm ile tel modelini filan buldum indirdim yazılımları.phonex ile de yüklicem telefona.ama merak ettigim bişiy war navifirm ile indirdigim dosyaları kurunca telefona,telefon kaçak durumuna geçmez degilmi.orjinal olur gene.imei etkilenmez yani.

gej0hd

Üye
    Konu Sahibi
phonex i araştırıyorum hatta navifirm de araştırdım .navifirm ile tel modelini filan buldum indirdim yazılımları.phonex ile de yüklicem telefona.ama merak ettigim bişiy war navifirm ile indirdigim dosyaları kurunca telefona,telefon kaçak durumuna geçmez degilmi.orjinal olur gene.imei etkilenmez yani.

badboy1352

badboy1352

Üye
güncelleme derken s40'ın versiyonunumu yükseltiyomuydun yanı v8.70 den v8.90 falan mı yapıyodun öyleyse telefon gider çünkü yazılım tehlikeli iş teknik servise gidebilir

gej0hd

Üye
    Konu Sahibi
çok saolun beyler yardımlarınız için.parça parça hallettim sayenizde herkezden biraz katıpta :)allah razı olsun

gej0hd

Üye
    Konu Sahibi
yok yazılım güncellemesi yaparken oldu da hallettim şimdi.adamlar niye yazılımı çıkmamış dediyse artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt