symbian telefonu olan birisi ile takas yapmak istiyorm. takas edilecek telefon Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
furkan5800

furkan5800

Üye
:) samsung u sevmedim gitti.

Symbian kullanırken öyle diyodum samsung u sevmiyorum falan kötü de olsa bir pocket aldım açıkcası android manyağı oldum :)

yaza doğru da s3 mini almayı düşünüyorum :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Symbian kullanırken öyle diyodum samsung u sevmiyorum falan kötü de olsa bir pocket aldım açıkcası android manyağı oldum :)

yaza doğru da s3 mini almayı düşünüyorum :)

valla bilmiyorum. benim tel alacaksam en son tercih edeceğim mark samsung olur.:)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: furkan5800
pRime.

pRime.

Üye

Niye ki :hmmm benim de ios arkadaşlar sorduğun da verdiğim cevap çünki ios sevmiyorum

5800'dan galaxy pocket'e geçmek eminim ki rahatlatmıştır ama burada bahsettiğimiz cihazların yazılımı ve donanımı 5800'dan çok daha iyi. haliyle symbian da yenilenmiş haliyle daha kullanılabilir. ayrıca siz nasıl ios'tan hoşlanmıyorsanız o da samsung sevmiyor işte. kişisel tercih. arkadaş konuyu symbian bölümüne açtığı için ve symbian cihaz ile takas etmek istediğinden dolayı wildfire s'e denk symbian cihazları önermelisiniz.

wildfire s'e c6-01 veya 603 olur. bu iki symbian cihazı bir daha geniş çaplı bir güncelleme almayacaklar. benim önerim 603 ile takas etmen olur. kameralar arasında çözünürlük haricinde bir fark yok. daha sağlam ve kalite olsun istersen c6-01 ile takas edebilirsin.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
5800'dan galaxy pocket'e geçmek eminim ki rahatlatmıştır ama burada bahsettiğimiz cihazların yazılımı ve donanımı 5800'dan çok daha iyi. haliyle symbian da yenilenmiş haliyle daha kullanılabilir. ayrıca siz nasıl ios'tan hoşlanmıyorsanız o da samsung sevmiyor işte. kişisel tercih. arkadaş konuyu symbian bölümüne açtığı için ve symbian cihaz ile takas etmek istediğinden dolayı wildfire s'e denk symbian cihazları önermelisiniz.

wildfire s'e c6-01 veya 603 olur. bu iki symbian cihazı bir daha geniş çaplı bir güncelleme almayacaklar. benim önerim 603 ile takas etmen olur. kameralar arasında çözünürlük haricinde bir fark yok. daha sağlam ve kalite olsun istersen c6-01 ile takas edebilirsin.

beni doğru anlayan bir siz çıktınız.:) teşekkür ederim önerileriniz için.

mesaj,şarj ve internet performans i ile karşılaştırmak istesem Nokia c6-01 mi yoksa 603 mü ağır basar ?

pRime.

pRime.

Üye
603 ağır basar. hem ekranı c6-01'e göre daha büyük (c6-01 3.2" < 603 3.5"), mesaj yazmayı kolaylaştırır hem de bekleme süresi daha yüksek ki bu da günlük kullanımda fark yaratacaktır.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
603 ağır basar. hem ekranı c6-01'e göre daha büyük (c6-01 3.2" < 603 3.5"), mesaj yazmayı kolaylaştırır hem de bekleme süresi daha yüksek ki bu da günlük kullanımda fark yaratacaktır.

çok teşekkürler kardeşim

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Nokia C5-03 garantili çiziksiz . üstüne 100 tl.

- - - Eklendi - - -

Nokia C5-03 garantili çiziksiz . üstüne 100 tl.

Harun6754

Üye
C6 01 var vatandan aldım 1yıl daha garantı devam edıyor cızık yok tel de bayan kullanıyo oky

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt