En iyi kopya nasıl çekilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
En iyi kopya nasıl çekilir ?
Lisede hoca dolanıyo ve destek olarak kopya nasıl yapmalıyım ?

MrExpert

MrExpert

Üye
Benim favorim sıraya ince ince yazmak bügün çoğrafya sınavındada kullandım 70-80 bekliyorum :ehe:ah

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
en arkanın bi önündeyim kagıtlara yazıp bacagımın altına koyup bakmayı yada sıraya yazmayı düsünüyorum ve sınav ilk ders :zzz:

MrExpert

MrExpert

Üye
en arkanın bi önündeyim kagıtlara yazıp bacagımın altına koyup bakmayı yada sıraya yazmayı düsünüyorum ve sınav ilk ders :zzz:

Erkenden okula gidip hazırlık yapmalısın ozamn :D

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
bu gece biraz derse çalışıcam ve kopya hazırlıcam küçük kagıtlara inşallah geçerim :ehe

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
beyle

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Koluna yaz yada en iyisi ve favotim içinden kağıt çıkan kalemler vatt yaylı normalde ders programı yazan ona yaz kimse çakmaz

restmod

restmod

Üye
Buyuk silgiler var onlardan al bi tane etrafini kagit vs ile kapla kilif gibi sonra kopya kagitlarinida arasina sok hicbise anlasilmaz lisede ole yapardik tum sinifi dolanirdi silgi :D

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Buyuk silgiler var onlardan al bi tane etrafini kagit vs ile kapla kilif gibi sonra kopya kagitlarinida arasina sok hicbise anlasilmaz lisede ole yapardik tum sinifi dolanirdi silgi :D
ben şuan 3 tane kagıt yaptım kücük yazılarla yazdım.ama nereye koyucam ya kafam karıstı bi yerde monta koy diyor baskası bacagının altına koy diyor ne yapıcam şaşırdım :ehe

MrExpert

MrExpert

Üye

ben şuan 3 tane kagıt yaptım kücük yazılarla yazdım.ama nereye koyucam ya kafam karıstı bi yerde monta koy diyor baskası bacagının altına koy diyor ne yapıcam şaşırdım :ehe

Kağıtları katla dar uzun şekilde kemerin arasına sok :d:

kunduzz01

Üye
Kıravat takıyorsan uc kısımdan yukarı doğru arkasına yapıstır fazla buyuk olmasın.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
maalesef takmıyoruz ama hırkalarımız çok geniş ve iç cepleri var :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hocadan hocaya değişir aga ben proyum gel bana sor ne kopyalar çektim hiçbir hoca yakalayamadı (övündüğüm şeye bakın)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
tavana yaz

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
ya geri silmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt