En iyi kopya nasıl çekilir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
Hoca yerlerimizi değiştiriyor, sıraya yazmak fayda değil.

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Hafiz dur arşivime bakıyorum fotoyu bulursam ekleyeceğim. Okulu bununla bitirdim :D

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Bırak masaya şuraya Buraya yazmayı!!

Lise 2. Deyim. Yaklaşık 2 milyar küsür milyon para kazandım bundan. Tanesini 10 tl den satardım. Sonra piyasaya korsancılar çıktı :) bende haliyle satışlar düşünce satmaktan vazgeçtim. Sakın yakalanma. Zaten bununla yakalanman imkansız. Okulun tamamına satmıştım nerdeyse her sınıfta mutlaka vardı.

Sana hayatının kopya makinesini veriyorum. Sene 2009.

BYFECI

BYFECI

Üye

Lise 2. Deyim. Yaklaşık 2 milyar küsür milyon para kazandım bundan. Tanesini 10 tl den satardım. Sonra piyasaya korsancılar çıktı :) bende haliyle satışlar düşünce satmaktan vazgeçtim. Sakın yakalanma. Zaten bununla yakalanman imkansız. Okulun tamamına satmıştım nerdeyse her sınıfta mutlaka vardı.

:zuhaha:

Kayahan14

Kayahan14

Üye

Bu ne böyle gözlerim kamaştı :ağlarım: bende denicem

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Formüllü dersler için.

450 ml cocacola alıyosun.Üstündeki naylonu yırtmadan çıkarıp pcde taratıyosun.İçindekiler kısmı filan varya o yazıları silip formulleri yaz.Sonra çıkarttır tekrar şişeye yapıştır.

Bu sayede fizikten geçmiştim.

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
Itinayla kopya çekilir ah be ne günlerdi daha 1 sene önce kopyami çekmistim duygulandim simdi :(

- - - Eklendi - - -

ZEKİCE BENİM BÖYLE ALETİM OLMAMISTI :D

- - - Eklendi - - -

BURASI TÜRKİYE İSE HERSEY BEKLERİM AGA :kop2:

ka_za

ka_za

Üye
Formüllü dersler için.

450 ml cocacola alıyosun.Üstündeki naylonu yırtmadan çıkarıp pcde taratıyosun.İçindekiler kısmı filan varya o yazıları silip formulleri yaz.Sonra çıkarttır tekrar şişeye yapıştır.

Bu sayede fizikten geçmiştim.

Çok iyi gibide baskiyi naylona yapamazsin heralde. Kağıt belli olmaz mı?

marsabakanadam

marsabakanadam

Üye
yani yani

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Su şişesini al (sırma su tavsiyemdir) mavi şeriti çıkar kopartmadan beyaz yerinden tutup kopyanı yaz ince kağıda kağıdı şişeye sar üstüne de mavi şerit tamamdır hoca farketmez sen de içini rahat görürsün ama suyu yarılaman lazım :d:

marsabakanadam

marsabakanadam

Üye
Kopya en iyi profesyonel fotoğraf makinesiyle çekilir.Ayık olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt