En iyi kopya nasıl çekilir ?

• 20 Mart 2013
  • 2990 Okunma
  • 53 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lisede hoca dolanıyo ve destek olarak kopya nasıl yapmalıyım ?

Yazan: MrTech
  2. Benim favorim sıraya ince ince yazmak bügün çoğrafya sınavındada kullandım 70-80 bekliyorum :ehe:ah

3. en arkanın bi önündeyim kagıtlara yazıp bacagımın altına koyup bakmayı yada sıraya yazmayı düsünüyorum ve sınav ilk ders :zzz:

4. Erkenden okula gidip hazırlık yapmalısın ozamn :D

5. bu gece biraz derse çalışıcam ve kopya hazırlıcam küçük kagıtlara inşallah geçerim :ehe

6. beyle

7. Koluna yaz yada en iyisi ve favotim içinden kağıt çıkan kalemler vatt yaylı normalde ders programı yazan ona yaz kimse çakmaz

8. Buyuk silgiler var onlardan al bi tane etrafini kagit vs ile kapla kilif gibi sonra kopya kagitlarinida arasina sok hicbise anlasilmaz lisede ole yapardik tum sinifi dolanirdi silgi :D

9. ben şuan 3 tane kagıt yaptım kücük yazılarla yazdım.ama nereye koyucam ya kafam karıstı bi yerde monta koy diyor baskası bacagının altına koy diyor ne yapıcam şaşırdım :ehe

10. Kağıtları katla dar uzun şekilde kemerin arasına sok :d:

11. Hoca yakalar hemen :ehe

12. Kıravat takıyorsan uc kısımdan yukarı doğru arkasına yapıstır fazla buyuk olmasın.

13. maalesef takmıyoruz ama hırkalarımız çok geniş ve iç cepleri var :ehe

14. hocadan hocaya değişir aga ben proyum gel bana sor ne kopyalar çektim hiçbir hoca yakalayamadı (övündüğüm şeye bakın)

15. tavana yaz

16. abo

17. zekice

18. ya geri silmesi

19. haaaaa :ah

20. Tavana ayakkabi firlat ayakkabinin izi ciknca kopya gorunmez

iyavuzoz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 05:27