beyler rica ediyorum bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
beyler rica ediyorum bi bakarmısınız
WP8 Apollo Belle Edition CFW

arkadaşımızın cfw sini yükledim baya eksiklikler ve hatalar var eger konudan anlayan arkadaşlar varsa düzeltebilirlermi eksikleri paylaşıyım sizle

1-açılışta çarpı işaretinin olması
2-topbar gerektirmeksiniz şarj operatör logosu ve çekin göstergesinin olmaması
3-işlem kaydında aranan-cevasız-gelen ikonlarının olmaması

benim fark ettiklerim bunlar başka hatalar varsa arkadaşlar yazarsa iyi olur maxicepten ricam konuya hakim arkadaşların bu cfwyi düzenlemesi görünüm tema 4x5 menü düzeninde bi sıkıntı yok süper bi cfw eksiklikler düzeltilirse sevinirim.....

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
1 açılışta çarpı varsa açılış ekranı olmadığı içindir yada bozuktur
2 temayı değiştir
3 ikon paketiyle ilgili sorun olabilir
benden bukadar

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
temayı deiştirdim gene aynı tlf bişiy deişmedi düzeltemezmisin sen ?
yani cfwyi baştan ele alamazmısın ???

- - - Eklendi - - -

temayı deiştirdim gene aynı tlf bişiy deişmedi düzeltemezmisin sen ?
yani cfwyi baştan ele alamazmısın ???

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ya aslına bakarsan yaparım ama bu aralar uğraşamam 2 gün önce söylesen bunu düzeltip upload ederdim şu an kendi cfwme bakıyorum ne yapsam diye düşünüyorum o yüzden olmaz

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
oke sorun deil senin cfwyi kullanıorum şuan zaten :) imzanda farkettim ama bu cfw görsel olarak daha iyi bunun gbi bişiyler yapsan süper olur şu an kullandıgın dışında önerebilecegin güzel görseli olan cfw var mı ?

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
"anchor” var gerçekten çok iyi görsellik açısından

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
oke saol kullandım onuda kullanmadıgım kalmadı diebilirim :D bu arada senin cfwde flipfontu kabul ediomu yani türkçe karekter desteklimi bakmadım ona ?

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
şu mesajlardaki karakterlerimi diyorsun tam olarak ne oluyor bu türkçe karakter okadar cfw hazırladım bunu 2.kez duyuyorum

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
yaa bazı cfwler kabul etmio flipfonttan font deişikliğini mesela evet hayır yazılarında semboller oluo yani seçenekler butonunda sürekli semboller ve anlamsız yazılar çıkıor yani mesaj yazma program ismi klasör isminde sorun yok fontu kabul ediyor ama tüm seçenekler butonlarında semboller oluo

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
yok bende direk yazılar var senin dediğin navibardan olur

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
bu arada hazırlayacagın cfw için bi öneri yapıyım mesela iphonede msj yada çagrı alınca ikon üstünde sayılar oluo yaa onun giibi bişiler yapsan süper olur ve ne zaman yayınlıyıcan haberim olsun bi bakıyim

- - - Eklendi - - -

yok onlada alakası yok başka cfwlerde denedim sorunsuz oluo ama bazıları kabul etmio işte semboller çıkıyo seçenekler butonunda

hikmet366

hikmet366

Üye
yarın veya bu şikayetleri göz önüne alarak bir çözùmüne bakacam

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim süper olur yaaa bi düzenlesen manyak olur bootscreen anlamsız bişiy çarpı var ve dier sorunlar düzeltsen bana msj at teşekkürler bu arada

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
bu arada hazırlayacagın cfw için bi öneri yapıyım mesela iphonede msj yada çagrı alınca ikon üstünde sayılar oluo yaa onun giibi bişiler yapsan süper olur ve ne zaman yayınlıyıcan haberim olsun bi bakıyim

- - - Eklendi - - -

yok onlada alakası yok başka cfwlerde denedim sorunsuz oluo ama bazıları kabul etmio işte semboller çıkıyo seçenekler butonunda

bu cfw yi geliştiriyorum n9a benzetmeye çalışacağım teli

- - - Eklendi - - -

yayınlanma daha belli değil bu aralar olmaz çünkü daha geliştiriyorum

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
süper olur ozaman beklemedeyim ama dediğim şu iphonedeki seyide yapabilirsen süper olur

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
bakıcaz ıphonedaki nasıl oluyor tam olarak görsel falan varmı

hikmet366

hikmet366

Üye
onlar benim bebek oyun cağı ama tema degisirse wp8 cfwlıkten çıkar tema edit yapan kisıye ihtiyacım var çünkü o şebeke iconu temadan gizlenmiş ben tema editten anlamıyorum botekran kolay 10 sn yemi almaz

logosu ve çekin göstergesinin olmaması
3-işlem kaydında aranan-cevasız-gelen
ikonlarının olmaması

bunun hakkında bilgim yok

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
şu 2 yazısı yazıo yaa msj yada çagrı alınca böyle görünüo en allatta 2. ikon

- - - Eklendi - - -

anladım sen yinede bi el at kardeş yaa yaparsın bulursun bişiler :D

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
direk temayı atarız olurmu böyle

- - - Eklendi - - -

ıphone teması öylemi

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
o kadar bilgim yok ama temalarda genelde denedim olmadı sen bi bak yine usta sensin :Devet böyle genel olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt