beyler rica ediyorum bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hikmet366

hikmet366

Üye
benimki sis halinde

hikmet366

hikmet366

Üye
hic gerek yoq hacklemeye

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
saolun beyler yardım için bu arada cfwlerini bekliorum zaten haftada bir cfw deiştirorum yaaa bunalıma girdim cfw deiştirmekten :D:D:D:D güzel bişiy yapın görsellerde süper olsun bide süper bi tema gömdünüzmü manyak olur :D:D:D

hikmet366

hikmet366

Üye
beyler fazla cfw yüklemeyin romlarıniz yanar

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
isim vermek hoş olurmu bilmem ama en güzel temalar zedge.nette var açıkcası maxidede iyi ama çogunun ikonları güzel deil bu sitede manyak temalar var bilmem yardımım olurmu bi bakın isterseniz ki biliosunuzda bence :D

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
beyler fazla cfw yüklemeyin romlarıniz yanar

yanıyormu ya fazla cfw yükleyince yandığını ilk defa duyuyorum ama telefonu flashlarken (benim bir günde 20-30 kez attığım oldu) filan çekersen yandığını biliyorum

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi

yanıyormu ya fazla cfw yükleyince yandığını ilk defa duyuyorum ama telefonu flashlarken filan çekersen yandığını biliyorum

aynen bende bilmiordum ilk defa duydum flaslarken çekersen garanti yanıoo onu biliorum

hikmet366

hikmet366

Üye
sende Hangi sürüm yüklü v 60 mı

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye

cfw yapanlar tehlıkede fazla cfw yüklüyorlar en az 15 20 kere cfw yüklüyorlar

- - - Eklendi - - -

yo ben denedım olmadı

flashlarken usb kablosunu çıkarttın ve hiçbirşey olmadımı

r@sim

r@sim

Üye
rasim kardeş senin tüm cfwlerinden acayip şekilde memnunum sende vallaha sıkıntı yok :D:D:D:D bi bakıyim o zaman bu gece atıcam senin cwfyi öneri içinde saol da ama 4x5 yapsaydın süper olurdu yaa yada ben deiştirebilirmiyim onu bilmiorum bi yardım etsen program felan varsa söyle yapiyim

menü grid swtcher kulanabilirsin

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ya arkadaşlar bir anket düzenlemek lazım aslında en çok hangi cfwler beğeniliyor merak ettim anket nasıl düzenleniyor bilgisi olan

- - - Eklendi - - -

hiç kimse bilmiyormu

- - - Eklendi - - -

hiç kimse bilmiyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt