beyler rica ediyorum bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
neyse tema editleyen bir kardeş bulmak lazım

- - - Eklendi - - -

ıphone teması öylemi

hikmet366

hikmet366

Üye
hyr teyayı sistörentle birleştircem tema edit yapan kişi onun şebeke ve batarya ve vodafone yazısıni geri getircek biri lazım

r@sim

r@sim

Üye
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ben şu 5800 için olan ıphone temalarını bir araştırim ama bu ıphone ait bir özellik ise bu biraz zor bi iş

hikmet366

hikmet366

Üye
öle birsey 5800 için yok ımkanı yok

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş senin tüm cfwlerinden acayip şekilde memnunum sende vallaha sıkıntı yok :D:D:D:D bi bakıyim o zaman bu gece atıcam senin cwfyi öneri içinde saol da ama 4x5 yapsaydın süper olurdu yaa yada ben deiştirebilirmiyim onu bilmiorum bi yardım etsen program felan varsa söyle yapiyim

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
valla benzetsen bile süper olurrr şu ana kadar hiç bi tema yada cfwde görmedim açıkçası

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
rasim kardeş senin tüm cfwlerinden acayip şekilde memnunum sende vallaha sıkıntı yok :D:D:D:D bi bakıyim o zaman bu gece atıcam senin cwfyi öneri içinde saol da ama 4x5 yapsaydın süper olurdu yaa yada ben deiştirebilirmiyim onu bilmiorum bi yardım etsen program felan varsa söyle yapiyim
önce izin al sonra nokıa fırmware edıtor v3 indir birde 4*5 menü modu bul nfe ile salla rofsa gitsin önceden uğraştıysan iki dakikalık iş

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
o işi yapamıorum yaa :D:D:D programlar halletmek mümkün mü :D

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
bazı cfwlerde menü düzenin deiştirmek için program gibi bişiy var çince yazılar felan tıklıosun kendi kendine deiştirio onun gibi bişiy

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
kullanırsın deil kullanabiliriz :) :)

- - - Eklendi - - -

hangi programlar

ben yabancıların yaptığı cfwleri kullanmam senin benim rasim kardeşimin haqan kardeşimin yaptığı cfw ler varken gidipte yabancıların yaptığı cfwleri kullanmam onlar gelip bizim cfwleri kullansınlar

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
bazı cfwlerde menü düzenin deiştirmek için program gibi bişiy var çince yazılar felan tıklıosun kendi kendine deiştirio onun gibi bişiy

menu switch i diyorsun o sadce 3*4 4*4 yapar başka bir program daha var ama yapma biraz uzun sürüyor forumda var

veysbaba

veysbaba

Üye
    Konu Sahibi
yaa zaten şu ana kadar maxicep dışında hiç bi siten cfw indirip kullanmadım maxicepte herşey var zaten ne gerek var hammalık edip başka sitelere arıyıcam :D

hikmet366

hikmet366

Üye
yaa zaten şu ana kadar maxicep dışında hiç bi siten cfw indirip kullanmadım maxicepte herşey var zaten ne gerek var hammalık edip başka sitelere arıyıcam :D

aynen hiç gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt