Samsung telefonlara güncelleme yolda liste içeride.

Sponsorlu Bağlantılar

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
Samsung telefonlara güncelleme yolda liste içeride.
[h=2]Samsung'un Android cihazlarına vermeyi hedeflediği güncellemelerinin ön listesi şirkete yakın internet sitesinde yayınlandı. Samsung bazı modellerden desteğini keserken S3 ve Note II için desteğe devam edecek gibi duruyor.[/h] Fuat Öner'in haberi
Samsung'un yarı resmi internet sitesi Sammobile'da yayınlanan bir listeye göre Samsung Galaxy SII ve Galaxy Note'a 4.2.2, Galaxy SIII ve Galaxy Note II'ye'de Android 5 güncellemesi yayınlayacak.

Yayınlanan listeye göre Galaxy SII ve Galaxy Note'a yapılan güncelleme son güncellemeler olacak ve Samsung tarafından cihazlara verilen güncelleme desteği kesilecek.
İlk olarak Android'in 2.3.6 sürümüyle gelen ve yüksek satış rakamları yakalayan bu iki model en son olarak 4.0.4 güncellemesi aldı. Geçtiğimiz günlerde S2 ve Note için JellyBean güncellemesi duyurulmuş ve bazı ülkelere dağıtılmaya başlanmıştı.
Samsung'un 50 milyondan fazla satan gözde telefonu S3 ve Phablet serisinin ikinci telefonu olan Galaxy Note II'ye Android 5 güncellmesi gelecek. Ayrıca Samsung'un Android 5 güncellemesi vereceği diğer modelleri ise Note 8.0 ve Note 10.1.
4.2.2 güncellemsi alacak modeller
GT-I9080 - Galaxy Grand
GT-I9082 - Galaxy Grand DUOS
GT-I8190 - Galaxy S III mini
GT-I8730 - Galaxy Express
GT-I9100 - Galaxy S II
GT-I9105 - Galaxy S II Plus
GT-I9260 - Galaxy Premier
GT-N7000 - Galaxy Note
GT-S6310 - Galaxy Young
GT-S6312 - Galaxy Young DUOS
GT-S6810 - Galaxy Fame
GT-S7710 - Galaxy X Cover 2
Android 5 güncellemesi alacak modeller
GT-I9300 - Galaxy S III
GT-I9305 - Galaxy S III LTE
GT-I9500 - Galaxy S 4
GT-I9505 - Galaxy S 4 LTE
GT-N5100 - Galaxy Note 8.0
GT-N5105 - Galaxy Note 8.0 LTE
GT-N5110 - Galaxy Note 8.0 Wi-Fi
GT-N7100 - Galaxy Note II
GT-N7105 - Galaxy Note II LTE
GT-N8000 - Galaxy Note 10.1
GT-N8005 - Galaxy Note 10.1 LTE
GT-N8010 - Galaxy Note 10.1 Wi-Fi

Kaynak: Haber7

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

ka_za

ka_za

Üye
S3 5 de bırakmamaları lazım bence.Baya satıldı. Nexusun var kafam rahat :)

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
40 milyon rakamına ulaşan telefona android 6 desteği dahi verilmeli :)

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi
vallah bir nokia n9 kullandım ömür törpüsü oldu s3 aldıkta kurtulduk ya. :)

blacktalon

blacktalon

Üye
Galaxy ace yine guncel her zamanki gibi :)

Hasand.

Hasand.

Üye
nokıa telefonlarını yazılım yukleme baya bır zorrrrrrrrrr ben s3 lte kullanıyorum cıktıigi zaman anında guncelliyecemmmmmmmmmmmmmm nokıa ya yazılım yukleme deveyi hendekten atlatmaktan zor ya

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
haber için :tşk: tam ben açacaktım baktım siz açmışsınız konuyu.Yalnız bir ekleme yapmak istiyorum habere ; bu verilen liste sammobile sitesinin paylaşmış olduğu bir liste Samsung dan henüz resmi bir açıklama gelmedi.....

Ali58_58

Ali58_58

Üye
yuh arkadaş galaxy younga var wondere yok :vur

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
skywalker06

skywalker06

Üye
sammobile'da ace 2'de 4.2.2. alacak yazıyordu

PriZm

PriZm

Üye
Bi zahmet gelsin note 2 ye de.

• Beğen
Tepkiler: mertcan01
Artles

Artles

Üye
Ali sence Note II son güncellemesii ne zaman alir, veya son büyük güncelleme bu mu olur ?

PriZm

PriZm

Üye
Ali sence Note II son güncellemesii ne zaman alir, veya son büyük güncelleme bu mu olur ?

Note 2 nin donanımı En az android 7-8 calıstıracak kadar yeterli.bknz Galaxy S en son 2.3.6 almıştı ama 4.2.2 yi canavar gibi çalıştırıyor.

Üst Alt