Samsung telefonlara güncelleme yolda liste içeride.

Sponsorlu Bağlantılar

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Android 7 ye kadar gidecek malzeme var galaxy s3 te desteği daha 4 yıl kesemez samsung çünkü 40 milyon kullanıcıyı bertaraf edemezsiniz
Kardeş malzemeye bakmıyorlar.Rama bakıyor en fazla 6 ya kadar alır oda belli değil.

- - - Eklendi - - -

Belki bizde 8 i bile alırız nexus ailesi olarak.(G.Nexus.Nexus 4 ve çıkarsa nexus 5)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Ace2 nerede :dry:

m-eri

Üye
s2 ye nasıl ics ve jb nin son sürümünü verecekler s3 de android 6 ve %75 ihtimalle de android 7 verilmeli tabi çıkarsa. önce s4 alır tabi güncellemeyi bize ne zaman gelir acaba

ka_za

ka_za

Üye
Kardeş malzemeye bakmıyorlar.Rama bakıyor en fazla 6 ya kadar alır oda belli değil.

- - - Eklendi - - -

Belki bizde 8 i bile alırız nexus ailesi olarak.(G.Nexus.Nexus 4 ve çıkarsa nexus 5)

Harbiden Galaxy Nexusla s3 den fazla alacaz gibi duruyor

firat1231

firat1231

Üye
insallah bu sefer 4.2.2 guncellemesiyle S3 miniye normal S3 e gelen yenilikler sunulur. Eger sunulmazsa cok sınırlenırım yemın edıyorum :D

furkey

Üye

furkey

Üye
insallah bu sefer 4.2.2 guncellemesiyle S3 miniye normal S3 e gelen yenilikler sunulur. Eger sunulmazsa cok sınırlenırım yemın edıyorum :D

Bir multi Window u s3 mini de efektif kullanılabileceğini sanmıyorum :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Donanım ne kadar daha yeter dersin?

bak linux kerneli büyük değişim yapicak dalvik minimumda caliscak ve RAM kullanimi minimuma dusucek deniliyo bende çok tereddüt deyim s3 e geçsem mi geçmese mi diye adam takas yapicak 150 lira + nexus a ve birşey öğrendim nexus sürekli güncel olduğu için fiyati diğer galaxylere gore daha az düşüyor güncelliğini kaybederse para si düşer mi acaba?

Türe

Türe

Üye
Evet cekirdegi degisecek linux un

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

ona bişey dediğimiz yok kardeş genel olarak düşün samsung ailesi model farketmez verilecek olan destekler ve verilmiş olanlar önemli

ayrıca ben bir nokia kullanıcısıydım ve boşyere kullanmışım.
hele nokia n9 gibi bir telefonu cami avlusuna bırakılmış bir çocuk gibi bıraktı ya nokia artık adı nokia değil benim için YOKİA

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Android 5 Note 1 e çıkmasa bile Custom rom ile halledilir. Ve bence çokta güzel olur. Listeye telefon eklenebilir bunu unutmayın daha önce de oldu. Ben note 1 in 5 i alacağı konusunda ümitliyim

PriZm

PriZm

Üye
Android 5 Note 1 e çıkmasa bile Custom rom ile halledilir. Ve bence çokta güzel olur. Listeye telefon eklenebilir bunu unutmayın daha önce de oldu. Ben note 1 in 5 i alacağı konusunda ümitliyim

S2 ile Note 1 in donanımı S-Pen ve ekran haricinde aynı.S2 ye gelmiyorsa Note 1 e de gelmez bence..

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ve wonder gene avcunu yalar :D

furkey

Üye

Note 1 çok eskidi gelmez artık ona custom romlara kaldı işin :/ ve bir kötü haber daha: custom rom yüklersen daha güncel sürüm kullanmak adına s peni kullananamamak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsin :(

Üst Alt