Haber Note 9 için samsung android pie 9.0 15 ocak ta


HACKERTHT

HACKERTHT

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note 9 Android Pasta güncelleme
15 Ocak'ta geliyorSon Galaxy S9 Android Pie güncellemesi bazı ülkelerde Noel'den bir gün önce yayınlandı . Güncelleme henüz çoğu ülkeye ulaşmadı, ancak kesinlikle sürpriz oldu. Yine de Samsung Note 9 beta programı bitmedi, çünkü Samsung bugün daha önce yeni bir Note 9 beta güncellemesi yayınladı . Bu , Android Pasta güncellemesi için şirketin duyurduğu Ocak ayı süresinin hala yürürlükte olduğu, ancak Samsung Türkiye'ye göre Not 9 sahiplerinin beklediğinin 15 Ocak gibi kısa sürede gelebileceği anlamına geliyor .

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için 15 Şubat?
Şimdi, Samsung Türkiye'nin her cihaz için ayın 15'inci gününü listelediğini belirtmekte fayda var: Galaxy Note 9 için 15 Ocak ve Galaxy S8, S8 + ve Galaxy Note 8 için 15 Şubat. Samsung Türkiye de değişme geçmişine sahip güncelleme yol haritalarındaki tarihler. Bununla birlikte, Samsung bazı pazarlarda Galaxy S9 için Android Pie güncellemesi ile çok hızlı olduğu için , son Galaxy Note 9 Pie güncellemesinin Ocak ayının ortasına kadar başlaması gerçekten mümkün.

Yine de 15 Ocak tarihi sadece Türkiye ve diğer birkaç pazar için olabilir. Hem Galaxy S9 hem de Galaxy Note 9 için dünya çapında piyasaya sürüldüğü zaman görülmeye devam ediyor ve S9 güncellemesinin bazı ülkelerde etkileyici şekilde hızlı bir şekilde yayınlanmasından sonra Samsung'un bunun için çok zaman almadığını umuyoruz. .
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt