S4 Gölgeler Altında Belirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
S4 Gölgeler Altında Belirdi
aynen beyler 14martta çıkıcak inşallah almayı düşünüyorum alamazsam psikologdan yardım alıcam :D neyse samsung twitterden sadece bu kadarını paylaştı saatler kala ve en çok beklenen ve büyük özellikleri 2 gb ram 13mp kamera 4.2.1 aişetim sistemi 1.8 ghz 4veya 8 çekirdekli işlemci yada 2 ghz 4 çekirdekli işlemci ve 3100 veya üzeri bir batarya neysse görünen kısmı :)
üstteki resim garanti ama alttakilerde s4 olduğu idda edilen fotoğraflar

messevim

messevim

Üye
dikkatli bakarsanız üst teki ile altta kinin tasarımı aynı değil. vede eger altta ki gerçek s4 ise tasarımı berbat. nerde htc nin m7 si nerde bunun s4 ü. tabii dediğim gerçekten eğer s4 ise.

samsung larda nedense tasarım sıfır, sony,htc tasarım konusunu iyi biliyor.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
tırtıklı olan benimde hosuma gitmedi ama sizinki bence öznel bir düşünce s3ün tasarımı çok hosuma gidiyor

messevim

messevim

Üye
tırtıklı olan benimde hosuma gitmedi ama sizinki bence öznel bir düşünce s3ün tasarımı çok hosuma gidiyor

kabii ki de bu benim düşüncem. 50 küsür milyon sattı s3. demek ki herkes benim düşünceme sahip değil :oke:

• Beğen
Tepkiler: yumyjikk2 ve Yigit315

tycoon_gs

Üye
pek guzel bi konu olmamis

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
s4 inşallah böyle olmaz daha güzel bir tasarım bekliyorum.

blacktalon

blacktalon

Üye
htc one ve xperia z suan icin daha iyi samsung tasarim ve kalite ozurlu sadece sistemini az daha uste cekiyor o kadar

avcitalip

avcitalip

Üye
umarım bu tasarımla gelmez s3 ile aynı benzer tasarım var :evet: gerçi samsung :apple: gibi standart bir kasa üzerinde artık cihazlarını üretebilir buna iPhone 4/4s/5 örnek gösterilebilir fakat tırtıklı tasarım gerçekten iğrenç sırf bu tasarım yüzünden bile alınmaz :ehe

- - - Eklendi - - -

htc one ve xperia z suan icin daha iyi samsung tasarim ve kalite ozurlu sadece sistemini az daha uste cekiyor o kadar

aynen öyle,bakalım M7 karşısında ne yapabilecek s4,s3 one x'le neredeyse kafa kafaya yarışıyordu bazı yerlerde one x bazı yerlerde s3 daha iyidi...

messevim

messevim

Üye
htc nin tasarımı mükemmel. ikinci sony.. samsung tasarımdan bile saymıyorum. çok aşırı sade

avcitalip

avcitalip

Üye
htc nin tasarımı mükemmel. ikinci sony.. samsung tasarımdan bile saymıyorum. çok aşırı sade

ben samsung'un tasarımını beyaz Dove sabunun preslenmiş haline benzetiyorum :ehe

Samsung Galaxy SIII Beyaz... :D

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
blacktalon

blacktalon

Üye
htc one'daki tasarim cok iyi hoparlorlerine zaten laf yok xperia z de su gecirmezlik var bar tipi olmasi biraz kotu ama karizmatik one ise sportif bi one almak lazim aslinda

blacktalon

blacktalon

Üye
Haci sakir zaten aslinda haham salir oldugu icin google ile bi baglantisi vardir hissedarlarinda adi geciyorsa tasarimi onlardadir belki samsung o kadar dusmus :)

messevim

messevim

Üye

ben samsung'un tasarımını beyaz Dove sabunun preslenmiş haline benzetiyorum :ehe

Samsung Galaxy SIII Beyaz... :D

sabun a hakaret olmuş. sabunun tasarımı daha güzel.:)

- - - Eklendi - - -

htc one'daki tasarim cok iyi hoparlorlerine zaten laf yok xperia z de su gecirmezlik var bar tipi olmasi biraz kotu ama karizmatik one ise sportif bi one almak lazim aslinda

aynen. htc one ve xperia z. tasarımına laf yok.

avcitalip

avcitalip

Üye
sabun a hakaret olmuş. sabunun tasarımı daha güzel.:)

- - - Eklendi - - -

aynen. htc one ve xperia z. tasarımına laf yok.

bence samsung'un tasarımları fena değil bu konuda sana katılmıyorum ama s4 bu şekilde gelirse çok kötü olur...

PriZm

PriZm

Üye
Bana göre S2 ve Note harıç bütün Galaxy S ve Note ların tasarımı gayet iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...