Samsung’un bombası Galaxy S4 !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianize

Symbianize

Üye
8 çekirdek sizi yanıltmasın çift işlemci o tasarruf için teknik olarak 8 çekirdek ama tek işlemci değil 4+4

enes-1907

enes-1907

Üye
Bence Xperia Z daha iyi.
bencede s4 işlemcide geçsede toz ve suya karsı dayanıklılık yabana atılamaz 1 metre derinlikte 30 dk kalabilio ayrıca sony led tv ve foto makinelerindeki özellikleri deiçinde barındırıo ve stamina mod 4 kat daha fazla pil performansı sağlıo bakalım çıkar çıkmaz alcam :D 1 ay 1 yıl gibi geldi:D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bu sene xperia Z akacak gibi duruyor ;) samsungunda işi belli olmaz hani :ehe

Shaunx

Shaunx

Üye
Fotograf getirin fotograf. Kuru kuru S4 geliyor demekle olmuyor

tapatalk

tapatalk

Üye
8 çekirdek sizi yanıltmasın çift işlemci o tasarruf için teknik olarak 8 çekirdek ama tek işlemci değil 4+4

İçinde ki 4 a7 şuan s3 de bulunan 4 a9 dan çok daha performansli ve enerji tüketimli

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Haber için :tşk:

MaxipmaN

Üye
ben 5.0 ile gelir demiştim ama

komando04

komando04

Üye
hayırlı uğurlu olsun alacaklara

Xelord

Xelord

Üye

.........
o zaman bekleyelim galaxy s6 yı bekleyek 10 çekirdekli olur.:D sence performansta farkedermi bence etmez sadece benchmark larda fark ederse eder haricinde etmez die düşünüyorum.çünkü iki cihazda işlemcinin ve 2gb ramin vermi,ş oldugu rahatlıkla çalışır.vah ben ne yaptım die pişmanlık duymam die düşünüorum kardeş:D tabiki s4 ün işlemcisi daha iyi oluyo ama pişmanlık yaratmaz :D

Ben bekleyelim ne kadar ne çekirdek o kadar iyi gibi bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum? Z de güzel telefon, niye pişman olunsun ki? Bir de şuan boş konuşuyoruz daha s4ün özellikleri belli değil.

komando04

komando04

Üye
bence xperia z'nin üstüne cihaz yok gerçekten

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Bencede Z Daha güzel bu yılın en iyi telefonu xperia Z görünüyor Suan :)

enes-1907

enes-1907

Üye
Ben bekleyelim ne kadar ne çekirdek o kadar iyi gibi bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum? Z de güzel telefon, niye pişman olunsun ki? Bir de şuan boş konuşuyoruz daha s4ün özellikleri belli değil.
ben senin lafın geçti diye deil sadece pişmanlık yaratmamasının nedenini açıkladım arkadaşım yanlış anlaşılmasın :D

Xelord

Xelord

Üye
Bencede Z Daha güzel bu yılın en iyi telefonu xperia Z görünüyor Suan :)

Bence de Z çok iyi, Sony daha iyisini çıkarana kadar. :)
s4de iyi olur da hacılar şöyle bir durum var optimizasyon dedikleri. Hiç iphone gördünüz 2gb ramli 4çekirdekli adamlar daha iyi optimize etmiş android donanımı sömürüyor zaten. Ha ben apple sevmiyorum ama bu da bir gerçek diyeceğim o ki bu olay samsungda sonyde de var. Şöyle ki TX 2çekirdek ama s3ü geçmiş şöyle de bir haber okumuştum bir kaç ay önce yine bu sitede paylaşılmıştı bu

Yani adam 8 çekirdek yapacak ama ne ka çekirdek o ka iyi değil olay :)

- - - Eklendi - - -

ben senin lafın geçti diye deil sadece pişmanlık yaratmamasının nedenini açıkladım arkadaşım yanlış anlaşılmasın :D

Tamam :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Bence de Z çok iyi, Sony daha iyisini çıkarana kadar. :)
s4de iyi olur da hacılar şöyle bir durum var optimizasyon dedikleri. Hiç iphone gördünüz 2gb ramli 4çekirdekli adamlar daha iyi optimize etmiş android donanımı sömürüyor zaten. Ha ben apple sevmiyorum ama bu da bir gerçek diyeceğim o ki bu olay samsungda sonyde de var. Şöyle ki TX 2çekirdek ama s3ü geçmiş şöyle de bir haber okumuştum bir kaç ay önce yine bu sitede paylaşılmıştı bu

Yani adam 8 çekirdek yapacak ama ne ka çekirdek o ka iyi değil olay :)

- - - Eklendi - - -

Tamam :)
optimizasyon istiyosan nexus al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt