Maximum 800 TL Bütçe İle Hangisi Alınmalı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Maximum 800 TL Bütçe İle Hangisi Alınmalı ?
Konuyu Tapatalk İle Açıyorum,Samimi bir arkadaşım şu anda Sony Xperia Arc S kullanıyor ve cihazından pek verim alamıyor ve onu satıp note 1 veya nokia n9 almayı düşünüyor (sonradan android yüklenecek)

Birde LG Optimus 4x HD düşünüyor,ben ona note 1 önerdim 4.1.2 ile premium suite güncellemesi geldi süper oldu dedim oda birde forumdakilere soralım dedi bende bunun üzerine konu actim :)
Cihazlar 2.el olacak :evet:

• Beğen
Tepkiler: Emre MUTAR

fk555897

fk555897

Üye
Aralarında en iyisi Note 1. N9 a Android yükleyince stabil çalışacağını düşünmüyorum.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
PriZm

PriZm

Üye
Note 1 almasın derim ben.Hem S2 ye göre daha az performans veriyor hemde tasarımından dolayı elde tutmak zor.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Note 1 almasın derim ben.Hem S2 ye göre daha az performans veriyor hemde tasarımından dolayı elde tutmak zor.

kardeşinde s2 var çözünürlüğü düşük olduğundan ve aynı telefon olduğundan istemiyor yazın ben ona demiştim s2 al diye Sony kalite diye gitti Arc S aldı şimdide değiştirmek istiyor :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Note iyidir.

Emre MUTAR

Üye
Beyler o arkadaş benim sizce ne almalıyım - 800tl butcem olucak arc s satınca ve bendeki parayı ekliyince - optımus 4x hd- xperia s- note 1 -veya n9 hangisini almalıyım - tarayıcı arayüz ve kamera performansları iyi olsun beni tatmin eder

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Beyler o arkadaş benim sizce ne almalıyım - 800tl butcem olucak arc s satınca ve bendeki parayı ekliyince - optımus 4x hd- xperia s- note 1 -veya n9 hangisini almalıyım - tarayıcı arayüz ve kamera performansları iyi olsun beni tatmin eder

konunun asıl sahibi geldi :D

• Beğen

Emre MUTAR

Üye
hay wtf yardımcı olabilicek biri yokmu beyler :(

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
MrExpert

MrExpert

Üye
750tl ye çok temiz s2 ler oluyor bence s2 ye yönelin s3 miniden bile iyi performans veriyor...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
750tl ye çok temiz s2 ler oluyor bence s2 ye yönelin s3 miniden bile iyi performans veriyor...

abi bunu bizde biliyoruz arkadaş s2 veya s3 mini düşünmüyor zaten isterse 1.000 TL'ye ona benim s3'ü satabileceğimi söyledim

değişik birşeyler olsun diyor :evet: hani bu cihazlardan biri olursada iyi olur diyor :)

MrExpert

MrExpert

Üye

abi bunu bizde biliyoruz arkadaş s2 veya s3 mini düşünmüyor zaten isterse 1.000 TL'ye ona benim s3'ü satabileceğimi söyledim

değişik birşeyler olsun diyor :evet: hani bu cihazlardan biri olursada iyi olur diyor :)

Xperia S ler var bu ara 800-900tl arası S olabilir. N9 android yükleniyor ama zaten stabil olmayan bir sistemin n9 da stabil olacağını sanmıyorum zevk vermez ... yada sıfır L9 olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt