Sizce s3 mini alınırmı

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sizce s3 mini alınırmı
Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu s3 mini almaya karar verdim size bir kaç sorum olacak

*s3 mini de oyunlar telefonun hafızasına yükleniyormuş ben telefona en az 20 oyun yükleyen bir kullanıcıyım ve bunun çözümü ise telefonu root lamak mış bu işleri pek beceremem bu root lama işini bir telefoncu yapabilirmi
*s3 mini nin fiyatı yazın sonlarına doğru 700-800 civarına düşermi
* android cihazlarda yeni güncellemeler ile telefonun performansı artıyormu
ve s3 mini fiyata göre alınabilecek bir telefonmu
*internetteki izlediğim videolarda asphlat 7 gibi oyunlarda kasma yapmıyor yeni çıkan oyunları affedilir derecede kasmalarla oynatabilirmi

Görüşlerinizi ilginizi ve yorumlarınız büyük bir merakla bekliyorum :bye2:

yoyofurkan

Üye
ace2 yede bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
zaten s3 mini den önce ace 2 ile galaxy w de aklım kalmıştı ace 2 nova 3 gibi oyunlarda felaket kasma yapıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Anladığım kadarıyla uygulama ve oyun çok fazlaca yükleyeceksin.Belli bir süre sonra ekran boyutu sana küçük gelebilir biraz daha beklersen fiyatı düşecek modelleri olcak ama ben kuzenime aldım S3mini memnun memnun olmasına ama belli bir süre sonra başkasında büyük boyutlu uygulama yada oyunları gördüğünüde sıkıntı olabiliyor.:oke:

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla uygulama ve oyun çok fazlaca yükleyeceksin.Belli bir süre sonra ekran boyutu sana küçük gelebilir biraz daha beklersen fiyatı düşecek modelleri olcak ama ben kuzenime aldım S3mini memnun memnun olmasına ama belli bir süre sonra başkasında büyük boyutlu uygulama yada oyunları gördüğünüde sıkıntı olabiliyor.:oke:

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ben genellikle avucumun içine oturan orta boylu telefonları seviyorum tabiki yaza doğru daha iyi telefonlar çıkar belkide s4 mini çıkar

• Beğen
Tepkiler: Nextman
andezitt

andezitt

Üye
[h=1]Motorola RAZR XT910 al bence hepsi burada 727 tl daha iyi bence :)[/h]

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ben genellikle avucumun içine oturan orta boylu telefonları seviyorum tabiki yaza doğru daha iyi telefonlar çıkar belkide s4 mini çıkar

Samsung Galaxy S II de iyi bir modeldir mesela el ve avuç tabi kişinin fiziksel durumu gözönüne alınırsa farklılık gösterebilir.S3mini performans için boyutları ön planda tutarsak alınabilir.Şimdiden hayırlı olsun alacağınız telefon :oke:

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

Samsung Galaxy S II de iyi bir modeldir mesela el ve avuç tabi kişinin fiziksel durumu gözönüne alınırsa farklılık gösterebilir.S3mini performans için boyutları ön planda tutarsak alınabilir.Şimdiden hayırlı olsun alacağınız telefon :oke:

Teşekkürler s2 yide düşündüm tabiki ama sıfırları pahalıydı ve 2.el telefon sevmiyorum böyle hevesle kutuyu açmayı daha çok seviyorum

- - - Eklendi - - -

[h=1]Motorola RAZR XT910 al bence hepsi burada 727 tl daha iyi bence :)[/h]

Yorumun için teşekkür ediyorum ama motorola pek düşünmüyorum onun yerine sony veya htc olabilir

• Beğen
Tepkiler: Nextman
emin_uslu

emin_uslu

Üye
bence Xperia p daha iyi bi tercih olacaktır ayrıca hafıza yeter merak etme

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Bence bu fiyatlara göre alınabilecek en iyi telefonlar S3 Mini ve S2.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bence Xperia p daha iyi bi tercih olacaktır ayrıca hafıza yeter merak etme

Yorumun ve ilgin için Teşekkür sony xperia p çok pahalı geldi bana

- - - Eklendi - - -

Bence bu fiyatlara göre alınabilecek en iyi telefonlar S3 Mini ve S2.

Yorumun ve ilgin için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bildiğiniz gibi s3 sizi algılıyor ve gözünüz kapalı ise telefon kapanıyor bu özellik s3 mini de varmı

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Sorduğun sorulara pek bir cevap vermeyeceğim ama bir S3 mini kullanıcısı olarak telefonu öneririm.

Sorunsuz olarak oynadığım oyunlar; GTA Vice City, NFS Most Wanted, PES 2012
Baska oyun denemedim ama bunların hepsini kasmadan oynadım. .

Root işini kafaya takma derim, maxicep'e gelip buraya kadar yazdiysan root'u da çok rahat yaparsın. .

- - - Eklendi - - -

Yorumun ve ilgin için Teşekkür sony xperia p çok pahalı geldi bana

- - - Eklendi - - -

Yorumun ve ilgin için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bildiğiniz gibi s3 sizi algılıyor ve gözünüz kapalı ise telefon kapanıyor bu özellik s3 mini de varmı

Var yüz kilidi de çok güzel çalışıyor. Senden başkasına açmaz o telefonu.

• Beğen
emin_uslu

emin_uslu

Üye
yüz kilidi şu an tüm telefonlarda berbat senin fotoğrafını tursab bile açılıyo
bi de p nasıl çok pahalı geldi anlamadım aynı fiyat teknosadan bakmıyosan

• Beğen
iPandemonium

iPandemonium

Üye
Takıntılı değil isen al derim ,pixellerin sayılması yönünde gerçekten zayıf ,çünkü sayılabilecek derecede belli ,onun harici güzel telefon

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
yüz kilidi şu an tüm telefonlarda berbat senin fotoğrafını tursab bile açılıyo
bi de p nasıl çok pahalı geldi anlamadım aynı fiyat teknosadan bakmıyosan

Teknosadan baktım 1100 tl idi ben teknosa gold bimeks gibi mağazalardan almayı düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

Takıntılı değil isen al derim ,pixellerin sayılması yönünde gerçekten zayıf ,çünkü sayılabilecek derecede belli ,onun harici güzel telefon

Piksellere takıntılı değilim

- - - Eklendi - - -

Sorduğun sorulara pek bir cevap vermeyeceğim ama bir S3 mini kullanıcısı olarak telefonu öneririm.

Sorunsuz olarak oynadığım oyunlar; GTA Vice City, NFS Most Wanted, PES 2012
Baska oyun denemedim ama bunların hepsini kasmadan oynadım. .

Root işini kafaya takma derim, maxicep'e gelip buraya kadar yazdiysan root'u da çok rahat yaparsın. .

- - - Eklendi - - -

Var yüz kilidi de çok güzel çalışıyor. Senden başkasına açmaz o telefonu.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ancak Benim dediğim tuş kilidi açmak değil örneğin video izlerken uyudunuz telefon kendisi kapanıyor bu özellik s3 te var

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar s3 mini de flash player yokmuş flash olmayınca facebook daki videoları indirmeden izleyemeyizmi

- - - Eklendi - - -

ve facebook ta oyun oynayamayızmı

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ancak Benim dediğim tuş kilidi açmak değil örneğin video izlerken uyudunuz telefon kendisi kapanıyor bu özellik s3 te var

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar s3 mini de flash player yokmuş flash olmayınca facebook daki videoları indirmeden izleyemeyizmi

- - - Eklendi - - -

ve facebook ta oyun oynayamayızmı

Videoyu bilemeyeceğim ama "telefona bakarken telefonu kapatma" diye bir özellik var telefonda ve çok güzel çalışıyor.
Normalde "30 sn sonra ekranı kapat ama telefona bakarken kapatma" diye ayarladım. Bir resme 3 dakika boyunca baktım ışığı kapanmadı ama telefonu çevirince ekranı kapattı.

Flash player konusunda sıkıntı olmuyor. googledan "adobe flash player apk" indirirsen hiç bir sıkıntı kalmıyor.
Fiziksel klavyesi olmadığından bazı flash oyunlarda sıkıntı oluyor. ama genel olarak flash player konusunda sıkıntı yok.

Facebookta video izlemenin flash playerla alakası yok. Zaten telefonun kendi video oynatıcısından açılıyor. ve videoyu ekranın üzerine atıp işlerine devam ederken videoyu izleyebiliyorsun.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

Videoyu bilemeyeceğim ama "telefona bakarken telefonu kapatma" diye bir özellik var telefonda ve çok güzel çalışıyor.
Normalde "30 sn sonra ekranı kapat ama telefona bakarken kapatma" diye ayarladım. Bir resme 3 dakika boyunca baktım ışığı kapanmadı ama telefonu çevirince ekranı kapattı.

Flash player konusunda sıkıntı olmuyor. googledan "adobe flash player apk" indirirsen hiç bir sıkıntı kalmıyor.
Fiziksel klavyesi olmadığından bazı flash oyunlarda sıkıntı oluyor. ama genel olarak flash player konusunda sıkıntı yok.

Facebookta video izlemenin flash playerla alakası yok. Zaten telefonun kendi video oynatıcısından açılıyor. ve videoyu ekranın üzerine atıp işlerine devam ederken videoyu izleyebiliyorsun.

İlgin için Gerçekten çok teşekkür ederim benimde anlatmak istediğim telefona bakınca kapanmamasıydı özel mesaj gönderecektim sana ancak özel mesaj komutunu devre dışı bırakmışsın sana son bir sorum olacak ; bildiğin üzere sadece telefonun hafızasına oyun atılıyor need for speed most wanted oynadım yazmışsın most wanted ve asphalt 7 gibi oyunlar ne kadar yer kaplıyor
ve facebook ta oyun oynayabiliyormusun

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
motorola atrix al

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
neden s2 veya xperia s düşünmüyorsun ?

• Beğen