lumia 920 fabrika ayarlarına donmede sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kanas1975

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 fabrika ayarlarına donmede sorun
Cihazim fabrika ayarlarina dondurdum.cihaz ekraninda carklar dönüyor.uzun zamandır cihaz açılmadı. Acil yardim dostlar

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Geçmiş olsun garantiye yollayacaksın . Birde flashlama yöntemi var ama bilmiyosan uğraşma sıkıntılı zor bi olay . Bence temiz temiz yolla garantine . Koskoca Nokia ve Microsoft EA SPORTS un oyunlarını çıkaracağına böyle saçma sapan bi sorunu çözmediği için oturup ağlamalı ve utanmalı . Yazık yazık

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Geçen gün forumda arkadaşlar 1-2 saat sonra kendiliğinden şarjı bitip kapandı dediler.

Şarja takıp telefon açılınca sıfırlama işlemi bitmiş ve kullanıma hazırdı.

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
hasansen_83

hasansen_83

Üye
bu olay benım başıma gelmişti evet bire bir bu sorunu yaşayan benım ve sarjı bıttı 1veya 2 saat sonra tlf kendın egeldı

dücane

dücane

Üye
aynisi benim basima da geldi, servise verdim, iki hafta sonra anca geri aldim telefonu, yani evel gün

hasansen_83

hasansen_83

Üye
benım olay servıs e gıtmedene bol sabır la çozuldu :)

sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Arkadaslar problem aslinda benim problemim disarida oldugum icin arkadastan yardim istedim konuyu acmis saolun bende sarjin bitmesini bekliyim insallah duzelir.2 saat oldu hala carklar donmeye devam ediyor: (

nanotex

nanotex

Üye
Nokia'dan soğutan sebepler..

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk
sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Kapanma ve sifirlama problemi gercekten sogutan problemler: ( Boyle bir problemibilyordum sifirlamam gerekiyordu ve benim birsuru zamanimi harcaticak cok can sıkıcı.Sanirim ilk firsatta nokia ve wp8 den kurtulmam gerekiyor cok acele ettigimi dusunuyorum bu sisteme gecmek icin

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bence almadan önce araştırma yapmamış gıbısın s..ben bu telefonun kapanma sorunu olduğunu bilerek aldım ve hıc sorun yasamadım mutluyum

sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Sadece android ve ıqs ten kurtulmayi istemistim fakat daha beterine cattik: ( bunun icin kimseye kizmiyorum sadece bu beni gercekten uzdu

yşm

yşm

Üye
Benimde başıma geldi 3 saat öyle kaldı telefon döndü durdu en sonunda şarj bitti şarja taktım bir kaç saat şarjı doldu sonra kendiliğinden açıldı

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Düşünsene benim başıma gelmedi ama ben telefonu satmayı düşündüğümde sıfırlamam gerekicek ve hoop telefon kalıcak öyle . Abi yani kızmamak elde değil ya . Gülelimmi ağlayalımmı . İçeriğine falan aşık olduğum görünüşüne tav olduğum telefonun öyle sorunları varki alıp satmamak elde değil . Valla ne diyimki . Ne denirki . Daha kendine reset bile atamayan bi telefonumuz var . geçmiş olsun cüzdanlarımıza .

Lumiance

Lumiance

Üye
İlk hafta benim telefon da kapanmıştı ve yaklaşık 10 saat açılmasını bekledim. Açılmayınca götürdüm verdim kvk ya ertesi gün mesaj geldi alabilirsiniz diye gittim aldım ben de 1 gün surdu topu topu :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kapanma ve sifirlama problemi gercekten sogutan problemler: ( Boyle bir problemibilyordum sifirlamam gerekiyordu ve benim birsuru zamanimi harcaticak cok can sıkıcı.Sanirim ilk firsatta nokia ve wp8 den kurtulmam gerekiyor cok acele ettigimi dusunuyorum bu sisteme gecmek icin

Ben sizin "kurtulmam gerekiyor" kararınızda çok acele ettiğinizi düşünüyorum :)

Tabi ki takdir sizindir ancak emin olun Windows Phone bunların hepsini unutturacak çalışmalar içerisinde :)

sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Telefon ayni duruyor bi degisiklik yok simdi cekmeceye atiyorum: ( 2002 model motorolam ile yola de!vam elveda wp8

hasansen_83

hasansen_83

Üye
Kardeş senin sorun hala duzelmedimi ?

- - - Eklendi - - -

Bu kadar ön yargılı omayın aceleci olamyın sankı diğe r sistemler cok ıyı cok sağlam dort dortluk hepsı bakın iphone 5 şe hat austune hata ios 6 ya bir suru acık hata kapatamıyor adamlar bı turlu androidi hiç saymıyorum bıle o kadar hata o kadar açık varkı kı saymakla bitmez siz sizolun elinizdekı cihazın tadını çıkarın şu and abence en sağlam sistem bu

• Beğen
Tepkiler: sinanozcan312
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sıfırlama, reset veya hardreset sonucu cihazınız açılmıyorsa direk flash atın, eğer imkanınız yoksa en yakın Nokia care servisinden yardım alın arkadaşlar. Gün (3 - 5 saat) içinde telefonunuzu tekrar alabilirsiniz.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
İosta androidde hata varda bunada hata denmez kardeşim . Buna abeslik denir . Reset atınca açılmayan kaç tane sorun gördün ? Sistemsel eksiklikleri zaten kabul edip almışız biz ama böylesine bi sorunun olması bide üstüne hala güncellemeyle çözülmemesi bana biraz tuhaf geliyo . acaba yazılımsal değilde donanımsal bişeymi diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt