lumia 900 turkce??

Sponsorlu Bağlantılar

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
lumia 900 turkce??
ben lumıa 900 u satmak ıcın bır sıteden ılan verdım.. sıte uzerınden telefon numaramdan yaklasık 10 dakka once bır arkadas benı aradı 50 tl karsılıgında cıhazınızı komple turkceye cevırebılırız fılan dedı.. nası oluyor bu iş ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Olamaz Ya :S

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
Super Admin

Nokia Lumia 900 Türkçe (Dünyada İlk)

3lü Çalışma sonuçları Meyvesi

Orhan & Gökhan & Musatafa

Nokia Cihazlarınız Ücretli olarak Türkçe yapılır
Konu pdaimatejam tarafından (05-03-13 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
Kaiser Türkçe Rom
Diamond Türkçe Rom
HD2 LEO WP7.5 Türkçe Rom
Çalışmalarımıza destek olmak için sizde bağış yapabilirsiniz
Pdaimatejam Rom ve Cab ve XAP çok hızlı buradan indirebilirsiniz
Cevapla Alıntı ile Cevapla
05-03-13 20:37 #2
gt01
İsim: gökhan
Onbaşı

çalışmalarımızın sonucu
05-03-13 20:39 #3
efsane
İsim: İbrahim Karagöz

Sitenin Kurucusu

Helal olsun size sonunda. Bootu kırdınız sanırım!
Samsung Focus I917 Rev1.3 - WP7.8 RTM 8858.136 Tam Türkçe ROM

05-03-13 20:42 #4
gt01
İsim: gökhan
Onbaşı

evet abi zor oldu ama kırdık
05-03-13 20:46 #5
seydibeyy
İsim: MUSTAFA KILIÇ
Onbaşı

emeginize elinize saglık arkadaşlar harika çalışma

forum ekranından kopyaladıgım konusma ıletısı....

• Beğen
Tepkiler: ergun0107
ecel54

ecel54

Üye
ATF flasher ile bootloader kilidini kırmak ve unlock rom yüklemenin mümkün olması lazım

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
yapmıs adamlar sımdıde 50 tl den yukluyolar.. bı sıtede bı ılan gormusdum adamın bırı yazmıs lumıa 900 ümü turkcelestırene 2 tane lumıa 900 hedıe edıcem dıye o hedıyelerıde kapmıslar bu arada ))) merak ettıgım bısey var eger bu kısılere turkce yapmaları ıcın telefonu verırsek kurdukları yazılımla telefon uzerınden kısısel bılgı almak takıp etmek ozele erısmek gıbı bır seyler yapabılırlermı??

ecel54

ecel54

Üye
ilgili konunun xda daki linki

- - - Eklendi - - -

yapmıs adamlar sımdıde 50 tl den yukluyolar.. bı sıtede bı ılan gormusdum adamın bırı yazmıs lumıa 900 ümü turkcelestırene 2 tane lumıa 900 hedıe edıcem dıye o hedıyelerıde kapmıslar bu arada ))) merak ettıgım bısey var eger bu kısılere turkce yapmaları ıcın telefonu verırsek kurdukları yazılımla telefon uzerınden kısısel bılgı almak takıp etmek ozele erısmek gıbı bır seyler yapabılırlermı??

yapmazlar herhalde :D adamlar atf ile flaslayıp kendi yaptıkları türkçe romu atacaklar. bu arada alıntı yaptığın yerin linkini verirmisin?

- - - Eklendi - - -

bunu yapan kişi lumia 800 içinde yapmak istemiş ama gönüllü bulamamış galiba :D :pc: araştırıyorum

- - - Eklendi - - -

bu arada konuyu buldum :D

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
lumııa 800 ıcınde yapıolar

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Keşke 800 üm çalışsaydı da ing. Kalsaydı:(

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Face ye resim yüklüyordum dondu kapatma tuşuna uzun basarak kapattım kapanış o oldu bida açılmadı sorunu çözebilen Bi servis olmadı

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
oda saka gıbı resmen.. uzulme cana gelecene mala gelsın l 920 almıssın zaten keyfını cıkar )) bende su lumıa 900 u bı turkce yapabılsem gusel olcakda yapan arkadas kucuk cekmecede otruomus bana uzak. telefonu kargola yapıp gerı yollım dıyır bende guvenemıyorum

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Valla dediğin gibi saka gibi oldu ing. Olması da çok sorun değil ing. Bilmem ama cihazı kullanırken sorun olmuyor Türkçe yapılabiliyorsa su anda ilerleyen zamanda bu formda bilen ve yardımcı olacak arkadaşlarımız mutlaka olur

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Türkçeye ceviren sinoplu mu ?
yoksa siz mi ?
Hemşeri çıktık iyi mi :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye

ne bakimdan mumkun mu. Aslinda rom tamamen Turkce degil. Belli başli yerleri Turkceleştirilmiş.
Hani zamanı bolsa oturup yazar da.Ben olsam uğraşmam WP7 bitecek gibi.Uygulamalar bile yavaş yavas sadece WP8 için çıkarılıyor..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hani zamanı bolsa oturup yazar da.Ben olsam uğraşmam WP7 bitecek gibi.Uygulamalar bile yavaş yavas sadece WP8 için çıkarılıyor..

bu bir zevk meselesi. Jaxbot diye hacker var adam hala daha unlock cihazlara sistemde olmayan tweakleri yapiyor. Ayni şekilde ilerde bu telefonlara wp8 kurmaya başlarlarsa hic şaşirmayin.

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
tamamen turkcelestırdık dedıler bana sadece magaza da kı urunler dısında tamamen turkce oluyormus. wp 7 oyle de kolay kolay bıtmez .. en az 1 sene daha uygulama vb seyler cıkar