lumia 900 turkce??

Sponsorlu Bağlantılar

seydibeyy

Üye
Arkadaşlar yukaridaki yazilanlarin hepsi dogru çalişmaya katilanlardan biride benim biz kimsenin özeline erişmek yada bilgilerini almak için ugraşan bir ekip degiliz biz bugüne kadar imkansizi başardik ve halka sunduk elbette çalişmalarimizda madddi manevi birşeyler harcadik ve tüm kişilerin bütçesine uysun diyede 50 tl yaptik nokia lumia 610- 710-800-900 telefonlariniz türkçeleştirilir ve orjinal wp.7.8 türkçe rom ve sim kilidi işlemleriniz yapilir mustafa :05497438667

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar yukaridaki yazilanlarin hepsi dogru çalişmaya katilanlardan biride benim biz kimsenin özeline erişmek yada bilgilerini almak için ugraşan bir ekip degiliz biz bugüne kadar imkansizi başardik ve halka sunduk elbette çalişmalarimizda madddi manevi birşeyler harcadik ve tüm kişilerin bütçesine uysun diyede 50 tl yaptik nokia lumia 610- 710-800-900 telefonlariniz türkçeleştirilir ve orjinal wp.7.8 türkçe rom ve sim kilidi işlemleriniz yapilir mustafa :05497438667 gökhan:05398616041

bu gercekten cok guzel bir adim tebrik ederim sizleri.

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
Bende ebrik ederim. Turkcelestrme yaarken tum kayitli oyunlar programlar silincek sanirim. Bu arada pturkce yaparken pes12 yi yukleyeblirmisiniz :)

ecel54

ecel54

Üye
Bende ebrik ederim. Turkcelestrme yaarken tum kayitli oyunlar programlar silincek sanirim. Bu arada pturkce yaparken pes12 yi yukleyeblirmisiniz :)

rom atıldıktan sonra kendinde ücretli uygulamaları yükleyebilirsin :D

mamix74

mamix74

Üye
Arkadaşlar yukaridaki yazilanlarin hepsi dogru çalişmaya katilanlardan biride benim biz kimsenin özeline erişmek yada bilgilerini almak için ugraşan bir ekip degiliz biz bugüne kadar imkansizi başardik ve halka sunduk elbette çalişmalarimizda madddi manevi birşeyler harcadik ve tüm kişilerin bütçesine uysun diyede 50 tl yaptik nokia lumia 610- 710-800-900 telefonlariniz türkçeleştirilir ve orjinal wp.7.8 türkçe rom ve sim kilidi işlemleriniz yapilir mustafa :05497438667 gökhan:05398616041

bende l610 var istanbul tuzlada oturuyorum bunu nasil yapabiliriz

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi

rom atıldıktan sonra kendinde ücretli uygulamaları yükleyebilirsin :D
benım magaza rusca yanı cıhazı rusyadan aldıgım ıcın hala tl uzerınden degılde ruble uzerınden gorunuyorlar hadı onuda gecdım ne yaptyssam kredı kartımı tanımlayamadım

ecel54

ecel54

Üye

benım magaza rusca yanı cıhazı rusyadan aldıgım ıcın hala tl uzerınden degılde ruble uzerınden gorunuyorlar hadı onuda gecdım ne yaptyssam kredı kartımı tanımlayamadım

bu işlemde sonra cihaz unlock olacağı için market dışından yükleme yapabilirsin

seydibeyy

Üye
bende l610 var istanbul tuzlada oturuyorum bunu nasil yapabiliriz

gökhan arkadaşımızı ararsan sana yardımcı olur

- - - Eklendi - - -

bu işlemde sonra cihaz unlock olacağı için market dışından yükleme yapabilirsin

aynen kardeş cihazın unlock oluyor cihazına istedigini yap

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR LUMİA 900 -800 TÜRKÇELEŞTİRMESİ İLE İLGİLİ KONULARINIZI GÖKHAN ARKADAŞIMIZ İŞ YOGUNLUGU YÜZÜNDEN CEVAPLAMAKTA ZORLANIYOR KONUYLA İLGİLİ CİHAZ GÖNDERİMİ VE DİGER KONULARDA YARDIMCI OLARAK BENİMLE İRTİBATA GECİNİZ. BEN GEREKLİ KARGO ADRES VE AKLINIZDAKİ SORULARA CEVAP VERİRİM -MUSTAFA 05497438667

serseri112

Üye
ben lumıa 900 u satmak ıcın bır sıteden ılan verdım.. sıte uzerınden telefon numaramdan yaklasık 10 dakka once bır arkadas benı aradı 50 tl karsılıgında cıhazınızı komple turkceye cevırebılırız fılan dedı.. nası oluyor bu iş ?

arkadaşım bu gün nokia teknik servisi ile görüştün lumia 900 e türkçe dili servis bizzat kendisi atacakmis . Tabi belirli bir ücret karşılığında olacak . Ne kadar olduğunu kesin olarak söylendiler ama bu hafta sonu kesin dil yükleme işlemine başlayacaklarmis :) benimde lumia 900 var bende bekliyorum hafta sonunu :)

kesasd

kesasd

Üye
Bir ara MediaMark'ta lumia 900 görmüştüm 1.000tl civarında bir satış rakamı vardı. Hiç bakmadım Türkçe mi diye. En kısa zamanda bakacağım. Türkiye pazarına soktularsa mutlaka dil desteği sunmaları gerekiyor. Aksi halde yanlış bir girişim olmuş olur.

ali.cooper

Üye
Bir ara MediaMark'ta lumia 900 görmüştüm 1.000tl civarında bir satış rakamı vardı. Hiç bakmadım Türkçe mi diye. En kısa zamanda bakacağım. Türkiye pazarına soktularsa mutlaka dil desteği sunmaları gerekiyor. Aksi halde yanlış bir girişim olmuş olur.

bakmana gerek yok. ben sizler için baktım bile... türkçeeee olmuş sonunda :alkis

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia 900 wp 7.8 sürümünde kaldığı sürece o para verilmez bence. Halen o fiyat etiketini yazan teknoloji özürlü , para saymayı bilmeyen , dayak hastası şahsı eşek sudan gelene kadar dövmekten yanayım:)

Lumiance

Lumiance

Üye
Lumia 900 wp 7.8 sürümünde kaldığı sürece o para verilmez bence. Halen o fiyat etiketini yazan teknoloji özürlü , para saymayı bilmeyen , dayak hastası şahsı eşek sudan gelene kadar dövmekten yanayım:)

sakin ol :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Lumia 900 Wp7.8'in - 8 deneyimine yakın bir performans sunması ve Türkçe dil desteği o fiyat etiketi için gayet geçerli bir nedendir diye düşünüyorum.

ecel54

ecel54

Üye
windows phone 7.8'i küçümsemeyin :off: :ehe

serseri112

Üye
yaa arkadaşalr benim lumıa 900 blutooht sorunu var sanki cihazları görüyo tanıyo ama gönderi yapmıyo ve almıyo sorunun ne olduğunu çözemedim ve birde bu lumıa 900 nasıl güncellenecek yardımcı olabilecek arkadaş var mı :( şimdiden teşekkür ederim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yaa arkadaşalr benim lumıa 900 blutooht sorunu var sanki cihazları görüyo tanıyo ama gönderi yapmıyo ve almıyo sorunun ne olduğunu çözemedim ve birde bu lumıa 900 nasıl güncellenecek yardımcı olabilecek arkadaş var mı :( şimdiden teşekkür ederim

pc'ye zune kurup telefonu usb kabloyla bagla zune acilinca guncelleme varsa otomatik olarak uyari verir. Uyari vermezse sag ustten settigs'e tikla sol ortada listeden "updates"i sec kontrol eder.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
mediamarkt da satılan lumia900 ler Türkçe yalnız :hmmm

serseri112

Üye

pc'ye zune kurup telefonu usb kabloyla bagla zune acilinca guncelleme varsa otomatik olarak uyari verir. Uyari vermezse sag ustten settigs'e tikla sol ortada listeden "updates"i sec kontrol eder.

hocam teşekkur edrim ben zaten zuneyi kullaniyorumda telefonlar arası transferi soruyorum galiba o da yok ,:(
Cok eksigi var bu lumia 900 un hic tavsiye etmem :(