Whatsapp yardımm :(

Sponsorlu Bağlantılar

mustopala

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp yardımm :(
Merhabalar . Ben Nokia c300 modelini ve Whatsapp S40 versiyonunu kullanıyorum . 2 hafta öncesine kadar telimde whatsapp yüklüydü ve sıkıntısız kullanıyordum . Sonra birgün whatsapp çalışmadı . Bende kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim . Fakat Whatsapp yükleyince Telefon numaramı girmemi istiyor. Numaramı giriyorum ve sertifika hatası veriyor yada Could not connect to server HTTP Error # 53 hatasını veriyor.
2 haftadır ne yapdıysam bi türlü Whatsapp ı yükleyemedim Hep aynı hatayı alıyorum .Telefon numaramı giriyorum kabul etmiyo Sürekli bu hataları veriyor .Telefonu fabrika ayarlarına da çevirdim Formatta attım ama olmuyor.

Whatsapp ı telefonuma nasıl yeniden yükleyip Kullanabilirim . Lütfen yardımınıza ihtiyacım var :(

İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar ..

Ayk02ut

Üye
mağazadan yüklüyosun demi çünkü bazı forumlardaki uygulamalar sağlam olmuyo

mustopala

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu yardım edebilecek ?

merverdi

merverdi

Üye
aynı sorun bende de var

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Bende de anlattığın gibi bir sorun olmuştu bende programı silmiştim daha sonra whatsapp ın kendi sitesinden symbian s40 bölümünden tekrardan indirip kurmuştum ozaman olmuştu. Ama sorun mağazadan mı kaynaklanıyordu bilmiyorum bir dene istersen belkide bende şansa oldu. Şuan sıkıntısız kullanıyorum.

odunuzz

odunuzz

Üye
Whatsapp ne :)

RaplexTR

RaplexTR

Üye
Biri whatsapp'ın ne işe yaradığını anlatabilirmi ?

Üst Alt