Ultrabook mu? Tablet mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Ultrabook mu? Tablet mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Arkadaşlar alacağım cihaz dediğim gibi tablet yada ultrabook veya one x/s3/galaxy note gibi bir cihaz olacak. Akşam yatağıma uzandigimda internette rahatça gezebileyim yada dışarı çıktığımda işlerimi rahatça yapabileyim. Söylediğim tüm cihazlar bu dediklerimi yapabiliyor ama sizce hangisi en rahat olur?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
galaxy s 3 ü şiddetle tavsiye ediyorum

MrExpert

MrExpert

Üye
Note2 olabilir.

man20

man20

Üye
galaxy note 2 candır :oke:

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha yorum gelsin yorumlara göre bi tanesini düşünücem :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Note 2

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
one x al bende bunu şiddetle tavsiye ediyorum :hmmm

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yurt disindan tablet almani oneririm fiyatlari 300-400 lira oluyor ama s3 one x in islevini goruyor hemde sarji daha cok gidiyor

otostopçu

otostopçu

Üye
tabikide ultrabook hadi tablet diyelim note 10.1 note 2 fln daktilo surface pro8 alır insan tablet alacaksa illa i5 ile cortex yada tegra 3 yarışamaz kabul edelim ;)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ayrıca dj im müzik yapmam için de yardımcı olması gerek

otostopçu

otostopçu

Üye
mixcloud resmindeki senmisin

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Evet :D ama orada daha küçüktüm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Note 2 gece elinden kayar yüzüne falan düşerse ciddi hasar verebilir özellikle burun kemiği için falan sakat s3 iyidir.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik note 2 çoğunlukta ama bakalım sonuç ne olacak :)

ANIL

ANIL

Admin
Sen tam olarak ne amaçla kullanmak istiyorsun. Note 2 tabletfon. Ultrabookların önü açık havalı cihazlar tavsiye ederim.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Sen tam olarak ne amaçla kullanmak istiyorsun. Note 2 tabletfon. Ultrabookların önü açık havalı cihazlar tavsiye ederim.

Ben tam olarak taşınabilir olmasını internette rahatça dolasabilmek ve müzik yapımı için istiyorum. Arada sırada oyun da oynarım. Telefonum zaten var aslında tablet veya ultrabook yönündeyim ben

ANIL

ANIL

Admin

Ben tam olarak taşınabilir olmasını internette rahatça dolasabilmek ve müzik yapımı için istiyorum. Arada sırada oyun da oynarım. Telefonum zaten var aslında tablet veya ultrabook yönündeyim ben

Evet bende öyle düşündüm fakat herkes telefon önermiş :D Ultrabooklar şuan oyun için ideal değil. Çok pahalı oyun cihazları. Notebook bakabilirsiniz. Tablet bilemiyorum oyun için sınırlı kalır. Extra bir şey tablet bana göre.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Oyun sorun değil öyle bi fifa açayım sıkılınca falan gibi :)

ecel54

ecel54

Üye
Büyüklük sorun olmazsa note 2 ama zaten telefonun varmış o zaman ultrabook alabilirsin veya bir surface pro tablet

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Tablet daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt