S_&_S Refresh_v1.2-RM-596 N8- (28-10-2012)

Sponsorlu Bağlantılar

falcons58

falcons58

Üye
çapkıno kardeş msj arkaplanını iki seçenek şeklinde verebilir misin bence beyaz hali güzel.resim olursa belki hoş durmayabilir tek renk gayet hoş bence

• Beğen
Tepkiler: capkino06

capkino06

Üye
arkadaşlar gözünüzü seviyim bana toplu menülü ver, mesaj baloncukları böyle iyi değiştirme, şarj rengi iyi değiştirme diyosunuzda. hepinize ayrı ayrı upload yapamamki en güzel şeklinde yayınlamaya çalışcam. yorumlara bakıp genelde ne beğenilmemiş şarj rengi mesela şarj rengini değiştiryorum. yada mesaj arka planı beyaz okunaklı değil bence o yüzden arka plana bi resim ekleyip daha okunaklı ve bi kaç değişiklik yaparda paylaşmaya çalışyorum. yani yorumlara bakıyorum çoğunluk ne istiyorsa onu yapmaya çalışyorum.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
bugun yayinlican mi peki? Ama ekranin ustnde hafiza karti isareti gbi bsy var tam ortada onu kaldr bari : )

• Beğen

capkino06

Üye
herşey hazır son kez kontrolleri edip yayınlıcamda buraya nasıl eklicem bilmiyorum linkleri sahin abiye veririm o ekler ;)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
merakla beklyrz

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Merakla Bekliyoruz,belle den birkaç kez refreshe geçtim ama hep sorun çıktığından dolayı tekrar belleye dönmek zorunda kaldım,umarım busefer refresh e kesin dönüş yapacak kadar iyi bir cfw olur:)

• Beğen

capkino06

Üye
söylenilen tüm sorunları çözdüm ;) sorunsuz olacak ben bişeye rastlamadım henüz. tabi sürekli flaş at biyerleri değiştir kurcalamayada pek vakit olmuyo.

hardistortion

Üye
bunda yeni müzikçalar var mı?(şarkı sözlerini gösteren)

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
dostm hafta sonu oldu. Heycanla beklyoruz : )

• Beğen

MuRti20

Üye
aynen ya sabah aksam öğle bakıyorum sigara içer gibi :)

• Beğen

mah23442344

Üye
güncelleme mi gelecek ?

• Beğen
wolf78

wolf78

Üye
teşekkürler.

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
dostm hani guncellemicen mi? Heycanla bekliyoruz

• Beğen

capkino06

Üye
güncellicemde mesaj arka planına bişe ayarlamaya çlışyom .)

capkino06

Üye
hem şuanda upload etsem bile şahin abi yok nette konuyu kim güncellicek ben anlamıyorum çüünkü :) ama bugün upload edecem ;)

wolf78

wolf78

Üye
arkadaş ben yükledim bazen telefonu kapatıp açınca telefon açılması hatalı yetkili satıcınızla görüşün diye uyarı yazısı çıkmaktadır . fabrika ayarına girince düzelmektedir.

• Beğen

capkino06

Üye
arkadaş ben yükledim bazen telefonu kapatıp açınca telefon açılması hatalı yetkili satıcınızla görüşün diye uyarı yazısı çıkmaktadır . fabrika ayarına girince düzelmektedir.

öyle bi sorunu senden duyoyorum ki hiç karşılaşmadım. yeni açılış ekranı hazırladık onu kontrol amaclı defalarca acıp kapadım öyle bişe demedi. yanlış yada eksik yüklemiş olabilirsin.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
dostm ilk sayfada konunun altina bak duzenle yaziyo oraya tikla link ekle bu kadar hepsi : )

- - - Eklendi - - -

aslnda bence yeni konu ac bu konuyu kapatirlar nasilsa

• Beğen

capkino06

Üye
dostm ilk sayfada konunun altina bak duzenle yaziyo oraya tikla link ekle bu kadar hepsi : )

- - - Eklendi - - -

aslnda bence yeni konu ac bu konuyu kapatirlar nasilsa

niye kapatılırki? ;)

Üst Alt