S_&_S Refresh_v1.2-RM-596 N8- (28-10-2012)

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
evet yaklasik 5bucuk saat oldu netteym kurcliyrm ve sarj muaazzam super.
Capkin orjinal core diye bahsettgn core hangisi tam anlayamadm ben

• Beğen
Tepkiler: capkino06

Buhara15

Üye
eline sağlık genel itibari ile güzel... Sıkıntı olan iki durum şuan gözüme çarpan birincisi eskiden forumda gezerken hakkında bir cevap yazılan veya yeni eklenen okunmamış mesajlar diğerlerine göre daha koyu siyah renkte görünüyordu bu sayede o konunun yeni veya hakkında yeni birşeyler yazıldığını anlıyorduk... Ama şimdi bütün mesajlar aynı renkte...
ikinci şey ise sohbet mesajlarının arka kisminda ki resim nedeniyle dışarıdayken mesajlar bazen tam net okunmuyor siyah olsaydı arka renk daha net olurdu...
Şimdilik bunlar eline koluna sağlık bunları nasıl değiştirebiliriz?

• Beğen

capkino06

Üye
evet yaklasik 5bucuk saat oldu netteym kurcliyrm ve sarj muaazzam super.
Capkin orjinal core diye bahsettgn core hangisi tam anlayamadm ben

navifirmden orjinal coreyi indir. o hani tuş kilidi titreşimi gelsin diye sildiğin dosya varya cfwden onu navifirmden indirdiğin coreden cıkar. sonra o dosyayı aynı yere cfw coresine at.

- - - Eklendi - - -

eline sağlık genel itibari ile güzel... Sıkıntı olan iki durum şuan gözüme çarpan birincisi eskiden forumda gezerken hakkında bir cevap yazılan veya yeni eklenen okunmamış mesajlar diğerlerine göre daha koyu siyah renkte görünüyordu bu sayede o konunun yeni veya hakkında yeni birşeyler yazıldığını anlıyorduk... Ama şimdi bütün mesajlar aynı renkte...
ikinci şey ise sohbet mesajlarının arka kisminda ki resim nedeniyle dışarıdayken mesajlar bazen tam net okunmuyor siyah olsaydı arka renk daha net olurdu...
Şimdilik bunlar eline koluna sağlık bunları nasıl değiştirebiliriz?

tarayıcıdaki sorunla benim bi alakam yok. web sayfasından kaynaklı olabilir yani o yazıyı siyah göstermesi ile benim bi ilgim alakam yok. mesaj arka planına gelince ayna gibi parlamıyor sonucta ben okuyabiliyorum bendemi bi problem var :) . okunabiliyor yani. ama bi sonraki çalışmalarda dikkate alırım bunu teşekkürler ;)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
tamam kardeşim 1511 orjinal core indiriyorum yapınca sana haber veririm. bu orjinal core içinde toplu menu olayı var mı peki???

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
Murat toplu menu yapmak icin linteki dosyayi indirip icindekileri telefonda c hafizaya private icindeki 200113dd klasoru icine oldugu gibi tasi ve telefonu kapat ac..buyuk ihtimal toplu menu olacak kaldirmak icinde eklediklerini sil..

Titresim icin once sunu bi dene istersen flash atmadan olurmu bilmiyorum ama denemekten bi sey kaybetmetiz linteki dosyayi indirip C de private icinde 10282bc4/rules icine atip restart atin olmazsa core yi acip gene ayni yolu izleyi at o dosyayi..sonra flash tabi..

kolay gelsin.

- - - Eklendi - - -

Murat eger telefona flash atacaksan toplu menu icinde rofs2 icine verdigim atip flashlayin..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
tamam kardeşim saolasın hemen denicem olmazsa diye soruyorum navifirmde 1511i seçtim ama bisürü dosya var hangini indircem orjinal core için???

ЯReiS

ЯReiS

Üye
    Konu Sahibi
core yazani indir ama once benim verdigimi bi dene olacaktir..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
verdiğin linkten nasıl indircem dosyaları

- - - Eklendi - - -

denedim olmadı. cooker ile core içine gömüp flash atcam haber veririm burdan kardeşim

Buhara15

Üye
navifirmden orjinal coreyi indir. o hani tuş kilidi titreşimi gelsin diye sildiğin dosya varya cfwden onu navifirmden indirdiğin coreden cıkar. sonra o dosyayı aynı yere cfw coresine at.

- - - Eklendi - - -

tarayıcıdaki sorunla benim bi alakam yok. web sayfasından kaynaklı olabilir yani o yazıyı siyah göstermesi ile benim bi ilgim alakam yok. mesaj arka planına gelince ayna gibi parlamıyor sonucta ben okuyabiliyorum bendemi bi problem var :) . okunabiliyor yani. ama bi sonraki çalışmalarda dikkate alırım bunu teşekkürler ;)

kardeş tarayıcıyla alakası yok operayi kullanıyorum yani büyük ihtimalle fonttan kaynaklanıyor... Çünkü daha önce böyle değildi... Bide bu mesajlarda ki arkaplan resmini nasıl değiştirebilirim ? Siyah yapmak istiyorum...

Enola19

Üye
@capkino06 bu refresh sürümlerinin hiç birinde sygic navigasyon programı çalışmıyor.acaba vaktin olursa bu programla bi ilgilenirmisin belki cfw içine gömülürse çalışır. Bu program benim elim ayağım şu an

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
reis olmadı kardeşim malesef gömüp flash attım ama değişmedi. sağlık olsun artık

• Beğen
Tepkiler: capkino06 ve ЯReiS
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Eline sağlık abi deniycem :)

• Beğen
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Murat toplu menu yapmak icin linteki dosyayi indirip icindekileri telefonda c hafizaya private icindeki 200113dd klasoru icine oldugu gibi tasi ve telefonu kapat ac..buyuk ihtimal toplu menu olacak kaldirmak icinde eklediklerini sil..

Titresim icin once sunu bi dene istersen flash atmadan olurmu bilmiyorum ama denemekten bi sey kaybetmetiz linteki dosyayi indirip C de private icinde 10282bc4/rules icine atip restart atin olmazsa core yi acip gene ayni yolu izleyi at o dosyayi..sonra flash tabi..

kolay gelsin.

- - - Eklendi - - -

Murat eger telefona flash atacaksan toplu menu icinde rofs2 icine verdigim atip flashlayin..

teşekkürler reis cfw için ama toplu menü yapmak için c de private yok nasıl halledeceğiz bu işi xplore ile yapacağız pc bağlantı yada dosya yöneticide göremedim ben

• Beğen

Buhara15

Üye
bu hafıza kartı simgesini nasıl kaldırabiliriz ?

• Beğen

capkino06

Üye
bu hafıza kartı simgesini nasıl kaldırabiliriz ?

bi ekran görüntüsü verirmisiniz? benim cihaz hafıza kartı okumuyor bozuldu o yüzden bilmiyorum. ve yazılmdan ayarlamak gerekiyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık :oke:

• Beğen
korumasiz

korumasiz

Üye
Bahsedildiği Üzre Ben Hiç Bi Sorun İle Karşılaşmadım Hala Kullanıyorum Yaklaşık 8 Saattir Netteyim Şarj 45 lerde..Ama Şu Açılış Animasyonu ve Mesaj Yazma Arka Planı Bana Göre Değil..Değiştirmek İçin Yardımcı Olur musunuz?Bir Çok Kişi Daha Koyu Arka Plan İsteklerinde Bulunmuş Benim Gibi.Umarım Kısa Zamanda Bizleri Aydınlatırsınız.Ayrıca Hafıza Kart Simgesi de Var ama Bi Fazlalık Olarak Görmemek Gerek Diye Düşünüyorum.Emeklerinize Sağlık Bundan Önce de Reis v6.1 Kullanıyordum O Cfw den de Çok Memnundum Bundan da Öyle.Çalışmalarınızın Devamını Dilerim.Kolay Gelsin.

• Beğen

capkino06

Üye

teşekkürler ilgilencem bununla.

- - - Eklendi - - -

Emeğine sağlık :oke:

Güle Güle kullanın :)

- - - Eklendi - - -

Bahsedildiği Üzre Ben Hiç Bi Sorun İle Karşılaşmadım Hala Kullanıyorum Yaklaşık 8 Saattir Netteyim Şarj 45 lerde..Ama Şu Açılış Animasyonu ve Mesaj Yazma Arka Planı Bana Göre Değil..Değiştirmek İçin Yardımcı Olur musunuz?Bir Çok Kişi Daha Koyu Arka Plan İsteklerinde Bulunmuş Benim Gibi.Umarım Kısa Zamanda Bizleri Aydınlatırsınız.Ayrıca Hafıza Kart Simgesi de Var ama Bi Fazlalık Olarak Görmemek Gerek Diye Düşünüyorum.Emeklerinize Sağlık Bundan Önce de Reis v6.1 Kullanıyordum O Cfw den de Çok Memnundum Bundan da Öyle.Çalışmalarınızın Devamını Dilerim.Kolay Gelsin.

Bidaha ki çalışmalarda ilgilenirim. teşekkürler :oke:

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
capkin gercekten en ufak hata yok tekrar emegne saglik. Özellikle ses ve sarj muhtesem

• Beğen

Üst Alt