S_&_S Refresh_v1.2-RM-596 N8- (28-10-2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Birde bildirimler widgeti çalışmıyor,bildirim geliyor ama tıklayınca açılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: capkino06

capkino06

Üye
arkadaşlar hemen hemen güncelleme hazır söylediklerinizle ilgilendim aklımda kalan tek sorun ses kaydediciden atması.

pieer007

Üye
ustad bi sorun daha var. Alfasayisal klavyede hani tusa basili tuttgnda rakam cikar ya, basili tutuyosun once harf akabinde rakam cikiyo. Yani mesela 2 yazmak icin basili tuttgmda a2 seklinde yaziyor. Buna bi baksa

• Beğen
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Birde bildirimler widgeti çalışmıyor,bildirim geliyor ama tıklayınca açılmıyor.

Bildirimler hep bir sorun bazen islev goruyor bazen inadi tutdumu olmuyor.
Yani ona yapilcak birsey uok malesef fix olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: capkino06 ve Esendağlı

memoooo

Üye
çok iyi olmuş ellerinize sağlık gayet stabil ve hızlı çalışıyor şuana kadar forumdaki tüm refreshleri kurdum ama bu en iyisi

• Beğen

pieer007

Üye
çok iyi olmuş ellerinize sağlık gayet stabil ve hızlı çalışıyor şuana kadar forumdaki tüm refreshleri kurdum ama bu en iyisi

klawyeyi denedinmi ? Alfasayisal klawyede rakam yazmak icin basli tut tusa nasl olck

• Beğen
handsome_22fb

handsome_22fb

Üye
yardım lütfen bildirmler widgeti çalışmıyor ve
birde üst tarafta hafıza kartı simgesi çıkıyor

• Beğen

capkino06

Üye
arkadaşlar bildirimler widgeti sadece arka plana atıyor gelen bildirimleri sanıyordum o yüzden bu şekilde paylaştım kusura bakmayın. hızlı alfasayısal tuştakımın ve ses kaydediciden atma sorununuda çözdüm.

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Bildirimler hep bir sorun bazen islev goruyor bazen inadi tutdumu olmuyor.
Yani ona yapilcak birsey uok malesef fix olmuyor.
Kurtuluş senin şu son belle cfw nin kalitesinde bir refresh cfw çıkmadı gitti,bu refresh den refret ettim yahu:)

• Beğen
falcons58

falcons58

Üye
ellerinize sağlık gayet güzel.bazı arkadaşları görsellik olarak sanırım bikaç şeyi beğenmmemişler(batarya simgesi vs.)bence gayet hoş duruyor daha sonraki çıkacak güncellemelerde görselliği 2 seçenek olarak verebilirseniz çok iyi olur.ufak tefek sorunlarda aşılırsa dahada güzel olacağına inanıyorum tekrar teşekkürler

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
beyler bu mesajlarda alfasayısal tuşlar ile mesaj yazarken 2 yazmak istesem a2 yazıyo bunu nasıl düzeltebilirim acil cevap atın lütfen

• Beğen

capkino06

Üye
güncellemeyi perşembe yada hafta sonu yayınlamayı düşünüyorum. mesaj baloncuklına güzel bir arka plan ve şarj renginide değiştirdiğimde başka sorun kalmayacak sanırım. diğer sorunları çözdüm ses kaydediciden atma sorunu, alfasayısalda a2 gibi sorunlar kalmadı. yapılan her sorunla elimden geldiğince ilgilendim.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
dostum senden minik bikaç ricam olacak reis kardeşim tatile çıkmadan önce bize yaptığı cfw deki ekstra kamera zoom modunu ekler misin çok kaliteliydi. restart kaldırdın umarım bi de yazı fontu ile efecti değiştirmesen diyom çok güzeller çünkü. son olarak kaydedici de ayarlara girince prodan atıyo. bunlar dışında soruna rastlamadım ben. şimdiden emeğine sağlık kardeşim allah yardımcın olsun her daim

- - - Eklendi - - -

haq bi de umarım toplu menü olur saygılarımla her türlü yardım ve tester desteği için ben burdayım kardeşim

- - - Eklendi - - -

kardeşim bi sorun daha buldum malesef. mesajlarda bikaç mesaj var okunmamış olan. bunlardan birine tıklatınca menüye atıyor tekrar

• Beğen

MuRti20

Üye
yardım lütfen bildirmler widgeti çalışmıyor ve
birde üst tarafta hafıza kartı simgesi çıkıyor

evet o hafıza kartı simgesi bende de çıkıyor, ayrıca efect ile gelen klavye açılırken önce biraz yukarda çıkar gibi olup takılarak aşağıya geliyo bilmiyorum tam anlatabildim mi ama onun dışında çok kullanışlı :)

• Beğen

memoooo

Üye

qwerty kullandığım için çok ilgilenmedim açıkcası..
sana göre kötü olabilir ama bana göre şuana kadar kurduğum en iyi refresh

• Beğen

pieer007

Üye
birde youtube downloaderde klawye acilmio. Genelmi yoksa benden kaynaklanan bi sorunmu ?

• Beğen

pieer007

Üye
bilen eden yokmu hc ?

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
bende sorun yok kardsm

- - - Eklendi - - -