S_&_S Refresh_v1.2-RM-596 N8- (28-10-2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Enola19

Üye
Hadi hayırlısı merakla bekliyoruz :)

mgg44

mgg44

Üye
Arkadaşlar ben kurtuluş ustanın yaptığı v.1.1 cfw yi kullanıyorum bu nasıl acaba ikisini kullanan varmı hangisi daha stabil ve iyi hangisini önerirsiniz bilgilendirirseniz sevinirim ona göre indirip bu cfw yi kullanayım...

treeblue

Üye
arkadaşlar ben b cwf yi telefonuma yükledim. Gerçekten hızlı ve stabil. Yalnız bir sorunum var telefonumda mobil veri açıkken internetle alakalı hiçbir şey yapmasam dahi kendi kendine veri harcıyor. Mobil veri sayacından takip ediyorum devamlı megabayt miktarı artıyor. İşin garibi wifi açıp mobil veriyi kapatıp denedim. Wifi de internet veri miktarında artma olmuyor. Sorun nedir sizce?

Enola19

Üye
Arkadaşlar ben kurtuluş ustanın yaptığı v.1.1 cfw yi kullanıyorum bu nasıl acaba ikisini kullanan varmı hangisi daha stabil ve iyi hangisini önerirsiniz bilgilendirirseniz sevinirim ona göre indirip bu cfw yi kullanayım...

ben ikisinide kurdum bana göre bu daha hızlı ve daha ii geldi

muzafferkd

Üye
Sayın üstatlarımız toplu menü olayı varmıdır. yoksa da nasıl yapabiliriz.

ilkturk82

ilkturk82

Üye
üstadım bahsettiğin şu yeni cfw yi sabırsızlıkla bekliyoruz.ne zaman yayınlarsın acaba?

capkino06

Üye
Sayın üstatlarımız toplu menü olayı varmıdır. yoksa da nasıl yapabiliriz.

toplu menü yok. nasıl yapıldığı hakkındada bilgim yok hiç bakmadım.

- - - Eklendi - - -

üstadım bahsettiğin şu yeni cfw yi sabırsızlıkla bekliyoruz.ne zaman yayınlarsın acaba?

windows8 le uğraşıyordum. yoğundum birazda ilgilenemedim ama yakında gelicek hem sürekli flaş atmaktan usanan arkadaşlarımızda varmış biraz dinlenmiş olsunlar .)

ilkturk82

ilkturk82

Üye
Allah kolaylık versin.win 8 daha çok dokunmatik ekranlara hitap ediyormuş doğrumudur?

Enola19

Üye
Arkadaşlar yaren dedeye teşekkür ederek hemen söyleyim eğer orjinal mail widget ı kullanmak isteyen varsa symbian 3 widget konusunda son mesajında orjinal mif dosyasını paylaştı. onu yine burda olan joshlog mod yapma konusunu (e ye göre olanını) uyguladıktan sonra paylaşılan mail mif dosyasını e ye atıp üstüne yazılsın mı ya evet deyin işlem tamam.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve capkino06
ilkturk82

ilkturk82

Üye
yeni cfw gelmeyecek sanırım

capkino06

Üye
şuan için bişey yok ama ilerleyen zamanda olabilir.

Üst Alt