çokk acill yardıma ihtiyacım vaarr !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
çokk acill yardıma ihtiyacım vaarr !!
ya bu sorun tek bendemi var herkezdemi sayfa geç yükleniyor diye adblock kurdum reklamları engelledim bu seferde konu cevaplama paneli gözükmüyor reklamları açıyorum geç yükleniyor neden kaynaklanıyor bu sorun :hmmm başka siteler giriyorum hızlı giriyor buraya gelince yavaşlıyor reklamlardan dediler adblock kurdum engelledim bu seferde konu cevaplama paneli gözükmüyor |-)

asigsasi

asigsasi

Üye
sitenin bakıma ihtiyacı var opera mobil olsun mini olsun pc görünümünde sitenin yarısı gözüküyor diğer yarısı yok pc den internet explore giris yapıyorum kendi kendine çıkış yapıyor tekrar şifreyi giriyorum yine anında çıkış belki benim tarayıcı sıkıntı var fakat ozan askerden gelmeden bakıma gidecek mi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende herhangi bir sorun yok şuan operadan yazıyorum 2–3 saat öncede arkadaşın pcden girdim herşey normaldi:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
telefonu işini hallettim sait abi sağolsun (h)
ilk sorun hağla devam ediyor reklamları engellediğim zaman konu cevaplama paneli gözükmüyor engellemediğim zaman sayfa geç yükleniyor intenet explorer de aynı firefox da aynı |-)

asigsasi

asigsasi

Üye
ben bilgisayar da opera dextop kullanıyorum şu an sorun yok pc de internet explore ile sorunum devam ediyor

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
adblock reklamlarla beraber sitenin bazı içeriğinide engelliyor. :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
adminlerden yardım bekliyorum |-)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Üyeyiz diye hiç mi değerimiz yok ? :(

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Valla Google Chrome ' dan giriyorum hiçbir sıkıntı yok üstelik AdBlock eklentiside var ama hiçbir sorun çıkarmıyor.. :hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
hağla yardım bekliyorum ilgilenen yokmu :hmmm

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende sorun yok.Reklam engelleyici kullanmadigim halde...

codblackops2

codblackops2

Üye
bende adblock kullanıyorum bendede hiç sorun yok :hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
tek sorun bendemi var ya :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Arkadaşlar sorun sanırım birkaç arkadaşta mevcut burda yardım bekliyorsunuz konu adminlerin gözünden kaçmış olabilir ozan zaten giremiyor reşvan ya da erol admine pm atın ilgilenirler. Eğer tabi başka cihazlarda da sorun yapıyorsa yoksa örneğin tek bir tarayıcı ya da tek bir pcden yapıyorsa sorun ondan kaynaklıdır.

KayraBey

KayraBey

Üye
Kanka sen bir format at rahatlasın eleman.Gör bak nasıl girecek küt diye :)

x-scarface

x-scarface

Üye
benimki ışık hızından hızlı giriyor gökhan :D :zzz:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kanka sen bir format at rahatlasın eleman.Gör bak nasıl girecek küt diye :)

ya abi sadece buraya girince böyle neden diğerlerine hızlı bağlanıyor buraya girince ağırlaşıyor reklamları engelledim cevaplama paneli gözükmüyor tarayıcımı değiştirdim yine aynı :hmmm

- - - Eklendi - - -

benimki ışık hızından hızlı giriyor gökhan :D :zzz:

benim internette öyle ama buraya girince bişeyler oluyor |-)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Cevaplama paneline sağ tıklayıp engellemişsin. Bunun çözümü için adblock eklentisini kurcala, olmadı kaldır yeniden kur eklentiyi. Reklamlarda sayfanın yavaş açılması senin bilgisayar özelliklerin ve internet hızınla alakalı. Benim bilgisayarımda rahatsız etmiyor reklamlar. Bunun için yapabileceğimiz pek bir şey yok aslında. Gönül ister ki tamamen kaldıralım reklamları ama işte .... :) tamamen duygusal.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt