çokk acill yardıma ihtiyacım vaarr !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplama paneline sağ tıklayıp engellemişsin. Bunun çözümü için adblock eklentisini kurcala, olmadı kaldır yeniden kur eklentiyi. Reklamlarda sayfanın yavaş açılması senin bilgisayar özelliklerin ve internet hızınla alakalı. Benim bilgisayarımda rahatsız etmiyor reklamlar. Bunun için yapabileceğimiz pek bir şey yok aslında. Gönül ister ki tamamen kaldıralım reklamları ama işte .... :) tamamen duygusal.

söylediğini yaptım seçeneklere girdim filitre listeleri dedim easy list ve adblock özel filtreleri işareti vardı ikisinide kaldırdım olmadı sadece easy listi kaltırdım yine olmadı cevaplama paneli gözükmüyor yine :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Siteyle alakalı bir sorun değil Gökhan. ADBlock eklentisinden çözmelisin sorununu. Nasıl olur bilemiyorum sadece tahmin yürütüyorum. Eklentiyi kaldırıp farklı bir sürümünü kurmayı deneyebilrsin.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır kaldırdım yeniden kurdum reklamları engelledim oldu |-)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Cevaplama paneline sağ tıklayıp engellemişsin. Bunun çözümü için adblock eklentisini kurcala, olmadı kaldır yeniden kur eklentiyi. Reklamlarda sayfanın yavaş açılması senin bilgisayar özelliklerin ve internet hızınla alakalı. Benim bilgisayarımda rahatsız etmiyor reklamlar. Bunun için yapabileceğimiz pek bir şey yok aslında. Gönül ister ki tamamen kaldıralım reklamları ama işte .... :) tamamen duygusal.

Reklam olmasa maxicep de olmazdı ama demi? :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Konu açık hala :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Konuyu çarptılar sanırım. :eller:
:ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
konu hağla açık |-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt