Youtube'un HTML5 sisteminden tamamen ayrılmak istiyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Youtube'un HTML5 sisteminden tamamen ayrılmak istiyor musunuz?
Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Moderatörler taşırsa çok daha iyi olacaktır, teşekkürler şimdiden.

Youtube'un HTML5 sistemi artık desteklenen tarayıcılarda varsayılan oldu. Bu sistemden ayrılmak istiyor musunuz?

Ben ayrıldım. Nedenlerim:

- Karasız çalışması
- Internet Download Manager ile uyumsuzluğu

Bu sistemden ayrılmak için önce Sonra sayfanın en aşağısındaki "HTML5 Denemesinden Ayrıl"a tıklayın. Eğer aynı sayfanın en altında "Şu anda HTML5 denemesinde değilsiniz. " yazarsa bu sistemden çıkarsınız. Tekrar sisteme girmek için aynı yerde "HTML5 Denemesine Katıl"a tıklayın :)

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz ve AHMED...

AHMED...

AHMED...

Üye
teşekkür ederim furkan

pro.engineer

pro.engineer

Üye
ayrılırsam ne olur ayrılmazsm ne olur ?

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Bana bir zararı yok. :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
videolar zaten yüklenmiyor ayrılsam da değişmez bişey :d:

Teşekkürler :)

x-scarface

x-scarface

Üye
o değilde benim idm kafayı yedi son günlerde :s

Jomolocco

Jomolocco

Üye
artilari neler html 5in

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
teşekkür ederim furkan

:rica:

ayrılırsam ne olur ayrılmazsm ne olur ?

HTML5 henüz beta. Mesela, video izlerken ileri aldığımda bazen sinir ediyor videonun bulunduğu sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum. Bazen hiç video yüklenmiyor. En önemlisi IDM'de WEBM indirme yaptırıyor bana MP4 lazım :)

o değilde benim idm kafayı yedi son günlerde :s

WEBM'yi bahsediyorsan, bu yöntemi uygula düzelir.

artilari neler html 5in

Flash player'a gerek kalmıyor. Mesela MediaFire HTML5 kullanıyor. Bilgisayardan bir dosyayı sürükleyip-bıraktığımda upload olmaya başlıyor. Tıpkı Windows'taki gibi. Bir dizi yeni güzel özelliği var fakat Youtube'daki henüz beta.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Rambo_FT' Alıntı:

HTML5 henüz beta. Mesela, video izlerken ileri aldığımda bazen sinir ediyor videonun bulunduğu sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum. Bazen hiç video yüklenmiyor. En önemlisi IDM'de WEBM indirme yaptırıyor bana MP4 lazım :)

WEBM'yi bahsediyorsan, bu yöntemi uygula düzelir.

Flash player'a gerek kalmıyor. Mesela MediaFire HTML5 kullanıyor. Bilgisayardan bir dosyayı sürükleyip-bıraktığımda upload olmaya başlıyor. Tıpkı Windows'taki gibi. Bir dizi yeni güzel özelliği var fakat Youtube'daki henüz beta.

bilgilendirdigin tesekkur ederim.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Beraber değilim ki ayrılayım. :D

şaka şaka Emeğe saygı Teşekkürler. :)

abandonware

abandonware

Üye
html 5 hem oldukça yeni hemde flash'ın açıkları gibi açık durumu daha az.. ayrıca idm kullanacağına firefox'una download helper tarzı bir eklenti kurarak videoları zaten indirebilirsin.. idm'i napacaksın :hmmm normal rapid, fileserve vs.. linklerinide kendisi açıyor, uploaded vs gibi sitelerden doğrudüzgün indirme yapamıyor bazen.. gereksizlik..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
html 5 hem oldukça yeni hemde flash'ın açıkları gibi açık durumu daha az.. ayrıca idm kullanacağına firefox'una download helper tarzı bir eklenti kurarak videoları zaten indirebilirsin.. idm'i napacaksın :hmmm normal rapid, fileserve vs.. linklerinide kendisi açıyor, uploaded vs gibi sitelerden doğrudüzgün indirme yapamıyor bazen.. gereksizlik..

Alışkanlık diyelim :)

Astrosman

Astrosman

Üye
:tşk: üstadım.. :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye

Bazı siteler indirme yöneticilerini desteklemiyor/engelliyor. Premium varsa yada generator kullanıyorsan o ayrı. :D

Placebo-

Placebo-

Üye
her kullanıcı otomatik olarak geçiyor mu? Ona göre ayrılarım.

Placebo-

Placebo-

Üye
Ayrılalım olacak o. Hızlı yazınca telefondan öyle oluyor. :cry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt