Sınırsız internet paketi yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abbleix

abbleix

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız internet paketi yardımı
S.a ben s3 aldım yeni sayılır sınırsız internet paketi istiyorum avea hattım ama mesela wifi oldugu zaman tv olsun macları olsun hiç sorunsuz rahatcaizliyorum ama bizim arkadaşda 500 mblıkmı ne internet vardı sanırım akşam maç vardı ntv spor actık bırakın girmeyi yarım saat bekledik face vs hepsi yavaş yani anlıcagınız 4 çekirdek 1.4 ghz lık bi telefonun işlemcisinden kaynaklanmıycagına göre internet paketinden büyük ihtimalle o konuda yardım istiyorum net bi şekilde mac izliceyim wifideki gibi hızlı baglancak bi paket önerisi istiyorum bu konuda bilgim yok teşekkür ederim

phasan

phasan

Üye
S.a ben s3 aldım yeni sayılır sınırsız internet paketi istiyorum avea hattım ama mesela wifi oldugu zaman tv olsun macları olsun hiç sorunsuz rahatcaizliyorum ama bizim arkadaşda 500 mblıkmı ne internet vardı sanırım akşam maç vardı ntv spor actık bırakın girmeyi yarım saat bekledik face vs hepsi yavaş yani anlıcagınız 4 çekirdek 1.4 ghz lık bi telefonun işlemcisinden kaynaklanmıycagına göre internet paketinden büyük ihtimalle o konuda yardım istiyorum net bi şekilde mac izliceyim wifideki gibi hızlı baglancak bi paket önerisi istiyorum bu konuda bilgim yok teşekkür ederim birde aveada bi pakete girdim her yöne bin sms aveaya 10 bin sms kampanyası şimdi kontür almadım aldıgım zaman otamatik paket aktif oluyo iptal etmek istiyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
Arkadasim maclari 3g ile izlemek icin sinirli net al sinirsizlar tv acmaz hattin tv haric

abbleix

abbleix

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim maclari 3g ile izlemek icin sinirli net al sinirsizlar tv acmaz hattin tv haric

Tavsiye ediceyin 3g ile ilgili bişi varmı , yani kısaca 3g ile internet paketinde yavaş girme bekletme olmaz diyosun wifideki gibi hızlı işlerimi hallederim sanırım

phasan

phasan

Üye
Tavsiye ediceyin 3g ile ilgili bişi varmı , yani kısaca 3g ile internet paketinde yavaş girme bekletme olmaz diyosun wifideki gibi hızlı işlerimi hallederim sanırım

Halledersin ama sinirsiz degil kotayi gecince parasida cok gelir

Symbianize

Symbianize

Üye
Eger sinirsizsa kotasi vardir o korayi gecince hiz duser ama sinirliysa hiz dusmez

- - - Eklendi - - -

Eger sinirsizsa kotasi vardir o korayi gecince hiz duser ama sinirliysa hiz dusmez

phasan

phasan

Üye
bunu kullan sen

abbleix

abbleix

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim , 59 tl normal 1 ay boyunca yeter sanırım

abbleix

abbleix

Üye
    Konu Sahibi
Sen tv flan izlicem dedin mac flan ondan dedim sinirsiz 2 gb 3g hizinda sonra tv izletmez

- - - Eklendi - - -

İdareli kullanirsan yeter zaten en fazla bu var

Eyvallah kardeş , hızlı internet istiyosak 3gli almak gerek yani kısaca demi ayrıca iyi bi işlemcili tlefon aldınmı muhakkak hızlı internet şart yoksa bi özelliginden faydalanamıyosun haksızmıyım

phasan

phasan

Üye
Eyvallah kardeş , hızlı internet istiyosak 3gli almak gerek yani kısaca demi ayrıca iyi bi işlemcili tlefon aldınmı muhakkak hızlı internet şart yoksa bi özelliginden faydalanamıyosun haksızmıyım

Cok dogru ama ben ogrenci oldugumdan veremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt