Samsung i 8320 için yardım H1 OTURUM AÇMA SORUNU... YARDIMMM

Sponsorlu Bağlantılar

kolbh

Üye
    Konu Sahibi
Samsung i 8320 için yardım H1 OTURUM AÇMA SORUNU... YARDIMMM
SAMSUNG İ820 VODAFONE 360 H1................!!

Merhaba arkadaşlar. Ben bu cihazı aldım ancak hiç bi teknik destek alamıyorum çünkü cihaz daha türkiyede satılmıyor. Hatta samsung müşteri hizmetlerinden bile gelen cevap şu bu cihazın burda satışı yok bundan dolayı bizimde teknik bilgimiz yok. Bu cihazı alıp ta teknik bilgisi olan arkadaşlardan veya bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum
Maxicep.com - Samsung i 8320 için yardım 1) ilk ve en önemli sorunlarımdan biri internette ne youtubeden ne facebookdan nede diğer internet sitelerinden online olarak video izleyemiyorum. Yani şöle söleyeyim facede profilime bakarken bi video eklendiyse aynı pc de olduğu gibi o videoya tıklayıp online olarak yani o anda o videoyu izlemek istiyorum.
2) ne mailime ne mağazayane haritalara nede başka bi uygulamaya giremiyorum. Tıkladığımda karşıma çıkan şu vodafone 360 oturum aç. Hee ona da kaydoldum. Privacy kısmında açabiliyorum ancak yeterli olmuyor herhalde ordan açsamda yine aynı uyarıyı veriyor. Telefon açıldığında oturum açma yerinden açmaya çalışıyorum ordan da otuurum açmıyor oturum aç diyorum baya bi bekledikten sonra sunucuya bağlanamıyor diyor.
3) wifiden bağlansamda nete bu cihazın 3gsi hep çalışıyor kapatamıyorum
4) bu cihazda navigasyon nasıl kullanacağım
daha varda şimdilik bana lazım olan bunlar eğer bu konularda veya bunların herhangi birinde yardımcı olacak bi arkadaş varsa çok mutlu olurum yardımllarınızda dolayı şimdiden teşekkürler

Lütfen yardımm ........... [email protected]

benyakuza

Üye
bu telefona 2.2 androidin versiyonu ne zaman çıkacak bilen varmı

--------------- Ekleme ---------------

birde oturum nasıl açılıyor bir tüelü açamadım

Üst Alt