BoMBa !! Turkcell in pek bilinmeyen Açığını Açıklıyorum...KoNu: Internet Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
BoMBa !! Turkcell in pek bilinmeyen Açığını Açıklıyorum...KoNu: Internet Paketleri
Turkcell bildiğimiz gibi aylık, haftalık ve günlük internet paketleri sunuyor bize ancak ben bu konuda bir açık yakaladım bilen olabilir ama bilmeyenlerde öğrensin diyorum ...

Örneğin Turkcell den 25kontor karşılığında 1aylık 2mb paketi aldınız veya elinizde bulunan Cep telefonlarının yanında hediye olarak verilen 2mb lık şifre kartı farketmez bu 2mb yetmedi mi aylık aboneliğinizi de mi iptal edemiyorsunuz o zaman size bir teklifim var alın bir tane 10kntr karşılığında 3oMB lik günlük paket o aldığınız paket aylık aboneliğinize eklensin yani bu aldığınız 30mb ı 1ay boyunca kullanın ve daha fazla mı istiyorsunuz arkadaşlar 1gün geçsin aradan 1o kontore bi günlük paket daha alın etsin 60mb bunu istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz arkadaşlar.. Yani bu demek oluyor ki yaklaşık 30kontore 1oo mb alıyorsunuz biraz yüksek olabilir ama normalde 1oo mb turkcell tarafından 9o kontore satılıyor işte bu süper..

Ayrıca bi tavsiyem var ben paketimdeki mb ı bitirip tekrar günlük paket alıp aylık paketime eklensin diyorsanız Mb nız sonuna kadar yani ekranda (-0,02mb) yazana kadar bitirin ki turkcell size 4kontor hediye etsin bu da demek oluyor ki 6X3 = 18Kontor .. 18kontore 1oo mb almak oluyor .

Bence hiç durmayın.. ((;

((;

• Beğen
Tepkiler: kol@j, kenan759, kanka_007 ve 7 diğerleri

paradox1026

paradox1026

Üye
şu yazılımını bi düzeltsen genel imla kurallarını alt üst ediyorsun hoş durmuyor herkes aynı yazarken senin bir ayrıcalığın yok bize uyarsan sevinirim
Paylaşım için Teşekkürler...

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Sen galiba imza da ki yazıya diyorsun o k kardeş hemen düzeltiyorum

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bunların olduğuna emin misin? Normalde günlük aldığın zaman aynı gün içinde haftalık ve aylık paket alamazsın, haftalık aldığın zaman hafta bitmeden haftalık ikinci paket alabilirsin, ama günlük veya aylık alamazsın. Aylık aldığın zaman 1 ay dolmadan günlük veya haftalık alamazsın, ama aylık alabilirsin.
Birde 25 kontöre aylık 2MB ilk ilk kez senden duyuyorum. Bu dediklerin telefon kampanyasındaki hediye internet ise onu bilemem. Ama normal paketlerde bu dediğin olmaz.

sweety_boy_43

Üye
Bu açıktan şuanda yararlanıyorm.teşekkürler kardş

morfrap

morfrap

Üye
Ben 1 şubattan bu yana bu hileyi kullanıyorum. Senin dünyadan haberin yok ciha:)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Sistem değişti herhalde. Daha önceden olmuyordu.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Bunların olduğuna emin misin? Normalde günlük aldığın zaman aynı gün içinde haftalık ve aylık paket alamazsın, haftalık aldığın zaman hafta bitmeden haftalık ikinci paket alabilirsin, ama günlük veya aylık alamazsın. Aylık aldığın zaman 1 ay dolmadan günlük veya haftalık alamazsın, ama aylık alabilirsin.
Birde 25 kontöre aylık 2MB ilk ilk kez senden duyuyorum. Bu dediklerin telefon kampanyasındaki hediye internet ise onu bilemem. Ama normal paketlerde bu dediğin olmaz.

yok dostum alınıyor .. Hani aylık 1ooMB i 9o kontore alıyorsun ya 2mb lik aylık paketide 25kontore alıyorsun .. Ben bu açığı 2oo9un ilk günlerinde tesadüfen gördüm ve şimdi paylaşmak nasip oldu..

--------------- Ekleme ---------------

Bu açıktan şuanda yararlanıyorm.teşekkürler kardş

rica ederim dostum (;

Ben 1 şubattan bu yana bu hileyi kullanıyorum. Senin dünyadan haberin yok ciha:)

e kardeş konuda dedim zaten bileniniz var bilmeyenler olabilir diye yazdım..Sonuçta paylaştım yararlanmak isteyenler için.. Konu açılmamış ben bari açayım işine yarayan olabilir diye düşündüm , ok.. Hea bu arada Şubat ayında kullanmaya başladım dedin senin dünyadan haberin yok diye yazmışsın ya kusura bakma McOmer arkadaşım ama asıl sen uyumussun 1ay önce senden habermisim bu açıktan meğer :kop: ..

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
iyiymiş hatta çok güzel yeni duydum :S ama internet paketi nede olsa beleş :D

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl beleş kardeşim ..

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
burda herkes söylerim sana söylemem mustafa:@ sen biliyosundur zaten :sopa:

nihatgunes

nihatgunes

Üye
bn de bugün correctboys arkadaşımdan şifre aldım ama 2mb düştü 10 kontöre günlük 30mb internet aldım bakalım yarın silincek mi 30 kontör. inşallah silinmez :D

cool_eagle

Üye
bn de bugün correctboys arkadaşımdan şifre aldım ama 2mb düştü 10 kontöre günlük 30mb internet aldım bakalım yarın silincek mi 30 kontör. inşallah silinmez :D
kesin silinir turkcell izin verirmi sizce buna;)

sweety_boy_43

Üye
hayır 2 mb paketıne uyelıgın nezaman bıtıyorsa . 30 mb o sure bıtınceye kadar kullanırsın sahsen ben kullanıyorum ...
yanlıs bılgı vermeyelım ....

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi

emin ol dostum silinmez ben de 3o mblık paket aldım ve alıyorum 3günde paketin 1ay i bitesiye kadar söMürecqm..

kesin silinir turkcell izin verirmi sizce buna;)

arkadaşım kullanabiliyorsun günlük paket veya haftalık farketmez ama günlük daha cazip görünüyor sonuçta 1ay kullanacağız ikisinde de benim bu ay 5. alışmdr ve somurmeye devam... :D:kop:

hayır 2 mb paketıne uyelıgın nezaman bıtıyorsa . 30 mb o sure bıtınceye kadar kullanırsın sahsen ben kullanıyorum ...
yanlıs bılgı vermeyelım ....

inanmayanlar bakın arkadas kullanıyor .. Inanmayanlar alın bi aylık paket bitirin ay ı bitmeden bi günlük veya haftalık paket alın oluyor sabah size 1o a karşın günlük paketinizin süresi doldu diye mesaj gelebilir takmayın *456*3# ten sorgulayın görün gerçekleri.. sömürenlere devam :kop:

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Turkcell duymasın :D :D :D
Süper Kontörüm olursa denerim

maleguard

maleguard

Üye
çok güzelde bunu turkcell bunu kullananlardan çıkarmasın :kop:

nihatgunes

nihatgunes

Üye