FB TV maç yayınladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
FB TV maç yayınladı

[h=2]Alex de Souza, basın açıklaması yaparken FB TV'de Fenerbahçe A2 Futbol takımının maçı yayınlandı.[/h]Alex’in dün öğle saatlerinde düzenlediği veda toplantısını çok sayıda basın mensubu takip ederken Fenerbahçe’nin resmi televizyon kanalı FB TV aynı saatlerde maç yayını yaptı. FB TV, Alex’in toplantı yaptığı sırada, önce kombine fiyatlarını verdi, ardından Fenerbahçe-Kartalspor A2 Ligi maçının görüntülerini yayınladı.

• Beğen
Tepkiler: haltie

haltie

haltie

Üye
Çünkü orası fbtv değil aziztv

• Beğen
Tepkiler: India, Mehmet ve Kingmortall
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet aziztv ...
Var mi itirazı olan ...?

• Beğen
Tepkiler: greenmile
haltie

haltie

Üye
Bizim ne itirazımız olacak ali sizin itirazınız yok biz ne diyelim:D biz sadece gülüyoruz aziz y olmasa konuşacak bisey yok adam resmen şaka :d:

• Beğen
Tepkiler: India ve Kingmortall
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hani demisler ya milletin derdi aziz yıldırım olmuş acaba çok mu ....... :ehe

haltie

haltie

Üye
Valla ben .... Bu kısmı görmedim Ali ama belki ona metriste yapmışlardır onu :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ona yapabilecek bir insanoğlu yok türkiyede :D
Görüyorsun adam kralını tanımıyor ülkede :ehe

Adam savcıya hakime kafa tutuyor sen ne diyorsun bize . :ehe

haltie

haltie

Üye
Fazla gider sıkıntı yapar Ali genelde sonu kötü olur aklını alırlar adamın

ssercan

Üye
Savcıya hakime kafa tuttu ondan 1 yıl içeride yattı. Kimse birsey yapamıyorduda ondan çıkamadı içerden 1sene boyunca. Siz de olmasanız gülemicez :D

haltie

haltie

Üye
Zaten hakime savcıya polise kafa tutan zihniyeti sevmek onunla gurur duymak ayrı bişey

ssercan

Üye
Zaten hakime savcıya polise kafa tutan zihniyeti sevmek onunla gurur duymak ayrı bişey

Halit adam öl deseler hemen diyecekler. Beyinlerini yıkasan böyle körü körüne bağlarsın ancak. Anlamak garip.

greenmile

greenmile

Üye
FB tv neden eleştiriliyor anlamak güç. Alex dün açıklamayı yaparken Fenerbahçe Spor Kulubü oyuncusu mu, değil mi? Buna bir bakmak lazım.Her eski oyuncu basının karşısına çıktığında FB tv canlı yayınlayacaksa işimiz var.Luciano Brezilya'da bir basın açıklaması yapmak istese FB tv canlı mı yayınlamak zorunda?

Kısacası FB TV, Fenerbahçe'nin basın yayın organıdır.Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hizmet eder,kulüple bağlantısı olmayan insanlara değil.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ağzına sağlık murat . ;)

haltie

haltie

Üye
Kimse değil siz kendinize zarar veriyorsunuz kendi değerlerinize ihanet ediyorsunuz bahsettiğiniz adam ne luciano ne lugano ne bilica nede r.carlos bahsettiğimiz adam alex. 2 3 hafta önce heykeli dikilen alex.

Murat o zaman lefterin cenaze töreni yerine a2 maçı gosterilseydi sonuçta adamın kontratı yoktu :)

Ağzına sağlık halit böyle yazınca çok vurgulu ve inandırıcı oluyor ondan yazdim doğru mu samet haa

greenmile

greenmile

Üye
Ağzına sağlık murat . ;)

Eyvallah aga.Aziz Yıldırım'ı ağızlarından düşürmemelerinin tek sebebi kıskançlık başka izahı yok.Hatta gizli hayranlık duyuyorlar.

Aziz Yıldırım'ı sevmemizin tek sebebi var ayrıca o da nedir biliyor musunuz.Tam anlamıyla lider oluşu.Konu Fenerbahçe ise her kesime gözünü kıpmadan gider yapması.Bu taraftarın boynunu başka insanlara karşı büktürmemesi.Dilencilik vs yapmaması.Diğerleriyle farkımız budur.Zaten 14 yıllık başkanlığının tek sebebi de budur.Bugün Türkiye'de başka birine muhtaç olmayan tek spor kulübü Fenerbahçe'dir.

haltie

haltie

Üye

bu ülkede herşeyin bağımsız mı olduğunu düşünüyorsun Halit?

Olduğu kadar murat herşey mükemmel olamaz ama şunun garantisini veririm hakim savcı aziz y. daha dürüsttür daha duzgundur

greenmile

greenmile

Üye
Kimse değil siz kendinize zarar veriyorsunuz kendi değerlerinize ihanet ediyorsunuz bahsettiğiniz adam ne luciano ne lugano ne bilica nede r.carlos bahsettiğimiz adam alex. 2 3 hafta önce heykeli dikilen alex.

Murat o zaman lefterin cenaze töreni yerine a2 maçı gosterilseydi sonuçta adamın kontratı yoktu :)

Ağzına sağlık halit böyle yazınca çok vurgulu ve inandırıcı oluyor ondan yazdim doğru mu samet haa

Lefter'le Alex'i kıyaslamak o adamın kemiklerine ihanettir.Alex Fenerbahçe'ye bedava hizmet etmedi.Karşılığını misliyle aldı.Hatta parasını takır takır almasına rağmen futbolcu olduğunu unutup,kendini antrenör hatta başkan zannetti.Sonucunu da katlandı.

Dün Ahmet Çakar'ı izledim ilk defa hak verdim ona.Alex dünkü açıklamasında Kasımpaşa maçı sonrası ben kendim gidecektim diyor.Madem öyle çıkıp ben gidiyorum deseydin ya neden antremana çıkıyorsun? Çok basit Fenerbahçe üzerinden kahraman olmaya çalıştı.Dün o açıklamayı yapmasa pek çok kişinin gözünde hala kahraman olacaktı ancak hocasını ve başkanını karalamaya çalışırken verdiği örnekler hayatının hatası oldu belki de.

Lefter sevgisi apayrıdır.O adamın önceliği para falan değildir.Alex'le ancak futbolculuğunu kıyaslayabilirsiniz.Ancak Alex biraz parası gecikti diye kağıdı bile imzalamayan adam.Ve hala konu maddiyat olmuyor lafa gelince.Heykelini Fenerbahçe SK yaptırmadı ayrıca taraftarın organizasyonu kulübü bağlamaz.

- - - Eklendi - - -

Olduğu kadar murat herşey mükemmel olamaz ama şunun garantisini veririm hakim savcı aziz y. daha dürüsttür daha duzgundur

Ön yargılısın bak.Aziz Yıldırım'ın dürüst olmadığını bile bilmen için onunla ikili tanışıklığının olması gerekir.Bu dürüstlülüğün terazisi yok.

haltie

haltie

Üye

Lefter'le Alex'i kıyaslamak o adamın kemiklerine ihanettir.Alex Fenerbahçe'ye bedava hizmet etmedi.Karşılığını misliyle aldı.Hatta parasını takır takır almasına rağmen futbolcu olduğunu unutup,kendini antrenör hatta başkan zannetti.Sonucunu da katlandı.

Dün Ahmet Çakar'ı izledim ilk defa hak verdim ona.Alex dünkü açıklamasında Kasımpaşa maçı sonrası ben kendim gidecektim diyor.Madem öyle çıkıp ben gidiyorum deseydin ya neden antremana çıkıyorsun? Çok basit Fenerbahçe üzerinden kahraman olmaya çalıştı.Dün o açıklamayı yapmasa pek çok kişinin gözünde hala kahraman olacaktı ancak hocasını ve başkanını karalamaya çalışırken verdiği örnekler hayatının hatası oldu belki de.

Lefter sevgisi apayrıdır.O adamın önceliği para falan değildir.Alex'le ancak futbolculuğunu kıyaslayabilirsiniz.Ancak Alex biraz parası gecikti diye kağıdı bile imzalamayan adam.Ve hala konu maddiyat olmuyor lafa gelince.Heykelini Fenerbahçe SK yaptırmadı ayrıca taraftarın organizasyonu kulübü bağlamaz.

- - - Eklendi - - -

Ön yargılısın bak.Aziz Yıldırım'ın dürüst olmadığını bile bilmen için onunla ikili tanışıklığının olması gerekir.Bu dürüstlülüğün terazisi yok.

Ben kıyas yapmadım ki sadece önemli oyuncular gereken önemi hakediyor zaten aklı olan yapmaz ama alexede önemsiz diyemezsiniz aziz y öyle diyor diye.

Kim bedava hizmet ediyor lefter de para aldı o zaman futbolcular 1 alırken şimdi 1000 alıyor bu zamanla alakalı ve alex haketmedigim parayı almam diyip 2.2 milyon euroyu almadan gitti isterse alırdı bunları unutmamak lazım.ve lefter ayrı bir isimdir türk futbol efsanesidir bunları söylemeye gerek yok.

Bence kulüpten ziyade taraftarın yaptırması daha yüce bişey ve ben biliyorum taraftarın yaptırdigini.

Sen aziz y birebir tanıştinmi murat oturup kalkıyor musun?sen dürüst oldugu kanısına nasıl variyorsun?

Ahmet cakara inanacaksak kabul:) kaldı ki çoğu zaman doğru söyler cesur adam belki o yüzden vuruldu:)

Ben şunu dedim savcıya inanırım aziz y değil.anayasaya inanırım hukuka inanırım kanuna inanırım kulhanbeyi olan asker kaçağı suçuyla sikeyle çete kurma suçuyla yargılanan birine değil aklı selim herkes zaten buna inanır.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...