FB TV maç yayınladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
Çok uzadı bu konuda ama güzel oluyor renk geldi spor bölümüne iyi oldu gençler ama kavga yok kırılma yok birde lafları güzel seçip sıkıntı olmasın ceza almayalım bir kac kelime var yukarida dikkat edelim yeter:) bakın ali ben murat sayfalar dolusu yazıyoruz ama kavga yok keyif alıyoruz.:)

Yukarida tek takıldığım yer aziz y fbye zarar verse siz bisey demezsiniz demiş arkadaş

Doğrudur beter olsun derim çünkü adamı hala destekleyen insanlar var

Benim sıkıntım fbye değil türk futboluna verdiği zarardır

Bu adam geldi geleli kavga bitmedi fbye istediğini yapsın şu mahkemeler bitsin sağduyulu fbliler zaten artık farklı düşünüyor gerçeklerde ortaya çıkıyor ama böyle adamlar oldukça kaos bitmez. Siz fbye maddi destek sağlıyor adamı ilah gibi görüyorsunuz fb koskoca camia fb hep güçlü olur merak etmeyin.

greenmile

greenmile

Üye
aynen bölüme renk geldi zaten bazı arkadaşlar masus karşı düşüncede duruyorlar yoksa hepsi Aziz Yıldırım'ın tarafında ama biraz bölüme hitte lazım.Konuşmalar bazen sert olabilir ama hiçbirimizin birbirimize karşı art niyetliliğinden kaynaklanmıyor bunu belirtelim :)

Aziz Yıldırım gibi asil,başı dik,onurlu,gururlu,Türk sporuna hizmet veren,bir lider var mı? Varsa söyleyin bilelim.

haltie

haltie

Üye
aynen bölüme renk geldi zaten bazı arkadaşlar masus karşı düşüncede duruyorlar yoksa hepsi Aziz Yıldırım'ın tarafında ama biraz bölüme hitte lazım.Konuşmalar bazen sert olabilir ama hiçbirimizin birbirimize karşı art niyetliliğinden kaynaklanmıyor bunu belirtelim :)

Aziz Yıldırım gibi asil,başı dik,onurlu,gururlu,Türk sporuna hizmet veren,bir lider var mı? Varsa söyleyin bilelim.

Son paragrafa güldüm soruyorlar neden gülüyorsun diye:D

Ben ona cevap vermeyerek cevap veriyorum :zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cevap veriyorum : yıldırım demirören ...

• Beğen
Tepkiler: greenmile
greenmile

greenmile

Üye
konuyla alakası yok ama biraz değişiklik yapalım youtubeda denk geldi hakkaten komik olmuş:ehe

- - - Eklendi - - -

Cevap veriyorum : yıldırım demirören ...

hahahaha :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...