Motorola Atrix mi Galaxy Wonder mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayalet2304

hayalet2304

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix mi Galaxy Wonder mı?
Merhaba arkadaşlar, ben bir c6-01 kullanıcısıyım ve artık illallah etmiş durumdayım nokia nın eziyetinden. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve başlıktaki 2 telefon arasında kaldım. Wonder ı kullandım gerçekten çok iyi ama Atrix gibi bi seçenek de eklenince işin içine ne yapmam gerektiğini bilemedim açıkcası, engin bilgilerinizi kullanmanızı ve bana doğru yolu göstereceğinizi umuyorum mümkünse 2 telefonu da kullanmış olanlar yorum yaparsa sevinirim. 2 gündür bakıyorum Atrix e ufak tefek anlamsız sorundan başka konudan şikayetçi olanı görmedim ama fikrinizi almak istiyorum :D hadi baaaam cevaplayıverin gari :D

Kerim.

Kerim.

Üye
atrix kullanmadim hic ama atrix donanim olarak daha ustun:oke:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bulabilirseniz her türlü Atrix.

• Beğen
Tepkiler: hayalet2304
gkcll

gkcll

Üye
2.2 androdmi alarak nokidan kurtulmaya çalışıyorsun ben c6 01 kullanırken aşıktım ama onu mumla arayacanı buraya yazıyorum

alaStar

alaStar

Üye
atrix tabiki.. refurbished olduğu iddaa ediliyor fakat ben öyle olduğunu zannetmiyorum

hayalet2304

hayalet2304

Üye
    Konu Sahibi
2.2 androdmi alarak nokidan kurtulmaya çalışıyorsun ben c6 01 kullanırken aşıktım ama onu mumla arayacanı buraya yazıyorum
Biraz bakyım, şuan 2.3.5 yada 6 var üzerinde android 2.2 bile belleden iyidir diye düşünüyorum hiçbişey bulamazsem rom yüklerim sorun olmaz diye düşünüyorum

gkcll

gkcll

Üye
öyle san sen ben 603ü takas ettim galaxy s ile iki gün içinde pişmanlık basladı oysa benim 603 üm kral mış ve belle bence anlatılmaz bir sistem onun kıymetini kaybedince anlarsın ben zararına tekrara 603 aldım öyle bir telefon olmaz olsun bende sorunlarını yazmıcam ama tavsiyem acelen yoksa nokianın wp8 lumiaları görüp öyle karar vermen

- - - Eklendi - - -

2.2 olduğunu kim söyledi

2.8 olsa ne fark eder 4.02 felan olmadıktan sonra atrix 2.2 olduğunu biliyorum hem

alaStar

alaStar

Üye
öyle san sen ben 603ü takas ettim galaxy s ile iki gün içinde pişmanlık basladı oysa benim 603 üm kral mış ve belle bence anlatılmaz bir sistem onun kıymetini kaybedince anlarsın ben zararına tekrara 603 aldım öyle bir telefon olmaz olsun bende sorunlarını yazmıcam ama tavsiyem acelen yoksa nokianın wp8 lumiaları görüp öyle karar vermen

- - - Eklendi - - -

2.8 olsa ne fark eder 4.0 felan olmadıktan sonra atrix 2.2 olduğunu biliyorum hem

bilemiyorum neden bu kadar şikayetçi olduğunu ama şöyle söyliyim bende belle kullanıyodum ve artık çok sıkıldım ve optimus la android e geçiş yaptım ilk baslarda bende hiç beğenmedim bu android i fakat insan alışınca güzel bi sistem olduğunun farkına varıyor tabi ki symbianın bazı üstünlükleri var en önemlisi multi tasking fakat android symbiandan birçok özellik bakımından daha üstün gibi geliyo bana..

- - - Eklendi - - -

lumia konusunda sana katılıyorum fakat arkadaşın limiti 700 lira anladığım kadarıyla

hayalet2304

hayalet2304

Üye
    Konu Sahibi
atrix tabiki.. refurbished olduğu iddaa ediliyor fakat ben öyle olduğunu zannetmiyorum
Evet öyle iddaalar var, bilinmez ama bende inanmıyorum... iphone 5 ler bile çizikli çıkıyor... google böyle hatalar yapmaz diye düşünüyorum...

- - - Eklendi - - -

bilemiyorum neden bu kadar şikayetçi olduğunu ama şöyle söyliyim bende belle kullanıyodum ve artık çok sıkıldım ve optimus la android e geçiş yaptım ilk baslarda bende hiç beğenmedim bu android i fakat insan alışınca güzel bi sistem olduğunun farkına varıyor tabi ki symbianın bazı üstünlükleri var en önemlisi multi tasking fakat android symbiandan birçok özellik bakımından daha üstün gibi geliyo bana..

- - - Eklendi - - -

lumia konusunda sana katılıyorum fakat arkadaşın limiti 700 lira anladığım kadarıyla
F/P odaklı bir telefon almak istiyorum ve evet 700 lira. bende 603 almam mesela, 600 lira ver ama arkada flash ı bile olmasın. flash desteği yerlerde olsun. şuan fp2 ile biraz adam edilmiş olabilir ama c6-01 in facebook mobil sayfasında bile donduğunu yaşasaydın beni çok iyi anlardın...

gkcll

gkcll

Üye
doğrudur ama ben sevemiyeceğimi düşündüm belle ile yaptığım işleri onla yapamadımı fark ettim 603 le cok eğlendiğimi kaybedince anladım yani çok büyük bir sesep olmadını gördüm aksine çok seyi kaybetti.imi anladımmesala znxhan ile bir exe dosyasını parcalayıp mod yapmayı rsc dosyası düzenleyip s60v3 uyumu v5 e cevirmeyi turkce ceviri yapmayı jmporxy ile bedava nokia internet radyosu nu dinlemeyi flan ama nokia lumialar gelince wp8 zi görüp gecmeyi düşünüyorum eminim androide ve belleye 10 basar onun tek cekirfeği olsa bile androidin çift çekirdeğinden verimli olduğu söyleniyor wp8 devri başlıyor diyorlar bakalım bakakım lumia ya gecebiliriz gelmeye 2 hafta varmış türkiyeye

alaStar

alaStar

Üye
Evet öyle iddaalar var, bilinmez ama bende inanmıyorum... iphone 5 ler bile çizikli çıkıyor... google böyle hatalar yapmaz diye düşünüyorum...

- - - Eklendi - - -

F/P odaklı bir telefon almak istiyorum ve evet 700 lira. bende 603 almam mesela, 600 lira ver ama arkada flash ı bile olmasın. flash desteği yerlerde olsun. şuan fp2 ile biraz adam edilmiş olabilir ama c6-01 in facebook mobil sayfasında bile donduğunu yaşasaydın beni çok iyi anlardın...

Evet beni belle den soğutan şey 1. flash player 2. tarayıcı 3. uygulama ve oyun sıkıntısı dır

gkcll

gkcll

Üye

- - - Eklendi - - -

ama inan flasa ferek duymuyorsun okadar parlak ve ışıklı çekiyor ki zayıf ışık ayarı var onu aç flaş gibi çekiyor yorumpark.com da kullanıcı yorumlarına baka bilirsin ama ben zaten hiç bir kendi telefonun kendi tarayıcısını kullanmam ucweb ve oupeng, opera bunlar cok hızlı yeterince

hayalet2304

hayalet2304

Üye
    Konu Sahibi
Evet beni belle den soğutan şey 1. flash player 2. tarayıcı 3. uygulama ve oyun sıkıntısı dır
Bir oyun kurmaya çalışıyorsun başlat kurulumu git yemeğini ye gel. anca yüklenir. 3g de sorun yok tarayıcı vasat hatta vasat ötesi, servis desen kvk zaten umursamıyor geçen gönderdim servise ses cızırtılı ve az çıkıyor diye adamlar arayıp normaldir beyfendi diyip geri gönderdiler telefonu.

Kerim.

Kerim.

Üye
Atriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxx diye bağırıyor :)

- - - Eklendi - - -

hızlıal ve hb de var. ordan almayı düşünüyorum bide bu kadar ucuz olmasının negatif bir sebebi varmıdır?

o zaman atrix:oke:

cukuleaks

Üye
bu sorumu Allah aşkına :D Tabikide Atrix. Hepsiburadada 650 ye düştü wonderla kıyas edilemeyecek kadar net bi telefon. Kesinlikle atrix al ...

• Beğen
Tepkiler: hayalet2304
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt