Square Glass Toggle Set (+Dlna Widget) by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Square Glass Toggle Set (+Dlna Widget) by najanaja
Arkadaşların isteği üzerine yaptım ama biraz deişiklik yaptım üzerinde böle de gayet hoş bence :) nfc olmadığı için sadece görünsün die resmin üzerine oturttum :) dlna widgeti eklenmiştir küçük bi önizleme koydum tabi yan tarafında yine şeffaf fonu war.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: arslanla, jatvalca, asigsasi ve 4 diğerleri

yaren_dede

yaren_dede

Üye
eline sağlık dostum

• Beğen
Tepkiler: najanaja
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Vaay çok güzel olmuşlar kardeşim aldım bunları :) eline sağlık :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede
x-scarface

x-scarface

Üye
hocam emeğine sağlık.

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Ben pc'yi kapattım.Senin konunonaylanmış.Eline sağlık abi bu da senin kalfalık eserinin olsun artık :D

• Beğen

Violonist

Üye
dostum eline sağlık çok güzel görünüyor ama ben toogle widgeti kullanmıyoru.:ehe o yüzden sen bana şu avkon dosyanı gönderiver ya da paylaş:yuru

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Ben pc'yi kapattım.Senin konunonaylanmış.Eline sağlık abi bu da senin kalfalık eserinin olsun artık :D

nasıl bu şekilde beğendinmi bari :) bakalım ustalık belgesini ne zaman alacaz :) bikaç farklı model daha var aklımda :) ikonları hazırladım sadece ortalarına aynı böle bt sessiz ikonlarını yerleştirecem o kadar :) e türklerdende olsun bi widget yapan dimi hep biz mi çalacaz yabancılardan :) benim diğer widgetleri bütün sitelerde görmeye başladım artık benim ispanyol sitelerinde bile war :)

- - - Eklendi - - -

dostum eline sağlık çok güzel görünüyor ama ben toogle widgeti kullanmıyoru.:ehe o yüzden sen bana şu avkon dosyanı gönderiver ya da paylaş:yuru

rica ederim üzgünüm kardeşim yanlış anlama ama bunu kişiye özel yaptım bi farklılığım olsun en azından :) başka biyerlerde olmayan bi avkonum olsun istedim sadece farklı olmayı sewiyorum ve herkesin çoüunlukta kullandığı şeyleri ben kullanmam genelde illa deişiklik olmalı bende :) çeşitim napayım :)

• Beğen
Tepkiler: tempestshine
yaren_dede

yaren_dede

Üye

rica ederim kardeşim. sence nasıl olmuş :) isterseniz yazılıda yapabilirim tabi ama o biraz daha uğraştırır gibi geliyo :) anca yarın olur tatilde :)

sen bilirsin dostum paylaşmak istersen yap, ama buda güzel olmuş yani

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

sen bilirsin dostum paylaşmak istersen yap, ama buda güzel olmuş yani

bakalım istek çok olursa onuda yaparız istek yoksa bunu beğendiyse herkes boşuna onla vakit geçirmiyem yeni sete geçem :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

bakalım istek çok olursa onuda yaparız istek yoksa bunu beğendiyse herkes boşuna onla vakit geçirmiyem yeni sete geçem :)

aslında yazılı olanda güzel görünüyor niyet edersen altındaki aç-kapa rengi sarı lacivert olsun :)

• Beğen

Violonist

Üye

nasıl bu şekilde beğendinmi bari :) bakalım ustalık belgesini ne zaman alacaz :) bikaç farklı model daha var aklımda :) ikonları hazırladım sadece ortalarına aynı böle bt sessiz ikonlarını yerleştirecem o kadar :) e türklerdende olsun bi widget yapan dimi hep biz mi çalacaz yabancılardan :) benim diğer widgetleri bütün sitelerde görmeye başladım artık benim ispanyol sitelerinde bile war :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim üzgünüm kardeşim yanlış anlama ama bunu kişiye özel yaptım bi farklılığım olsun en azından :) başka biyerlerde olmayan bi avkonum olsun istedim sadece farklı olmayı sewiyorum ve herkesin çoüunlukta kullandığı şeyleri ben kullanmam genelde illa deişiklik olmalı bende :) çeşitim napayım :)

o_O

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye

- - - Eklendi - - -

dostum bari değişik rengini yapıp paylaş :) hem aynısı olmamış olur :hmmm

Violonist

Üye

bende yeni bir şey üzerinde çalışıyorum najanaja hariç herkesle paylaşcam. Herkese bende çay şakire yok misali:bleh:

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
senin göz zevkin on numara abi emeğine sağlık bunun lumia mavisi :) olanıni da ayarlaya bilir misin

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

aslında yazılı olanda güzel görünüyor niyet edersen altındaki aç-kapa rengi sarı lacivert olsun :)

eğer onu dedin gibi yaparsam bu seferde gs bjk da isteyecekler :) 3-4 çeşit çıkarmam gerekecek buda daha çok vaktimi alacak ve telefonum çok daha fazla restart görecek :)

- - - Eklendi - - -

aynı hesap ama, bence renk deil model önemli gerçekten kusura bakmayın farklı modelde bi tane çıkartırım olmazsa zaten bu en son çıkan 250 ikonluk avkon ben sadece göz önünde olan ikonları deiştirdim pil şebeke gücü ve arama butonu gerisi benim için önemli deil bunlar hep göz önünde olduğu için sadece bu üünü deiştiriyorum ben :)

- - - Eklendi - - -

bende yeni bir şey üzerinde çalışıyorum najanaja hariç herkesle paylaşcam. Herkese bende çay şakire yok misali:bleh:

walla ben hariç herkesle nasıl paylaşacanı anlamadım açıkçası :) ama yeterki yap kardeşim söz weriyorum indirmeyeceğim :) ben dedim gibi biraz çeşidimdir çok farklı ikonlar bulup onları eklerim standart beni sıkar :)

- - - Eklendi - - -

senin göz zevkin on numara abi emeğine sağlık bunun lumia mavisi :) olanıni da ayarlaya bilir misin

kırmızı yeşil olan yerlerimi istiyosun o renk o zaman açık veya kapalı olduğu nasıl anlaşılacak :) senin dediğin anca yazılısını yaparsam on off yazısı olursa o zaman olur alt çubuğu istediğin renk yaparsın diğer türlü anlaşılmaz açık yada kapalı olduğu :) rica ederim kardeşim.

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
ben yüklemeden yazmıştım yani o yeşillik sabit kalıyor açık kapalı olunca transparan yer renkleniyor sandım yükledikten sonra açıkken yeşil kapalıyken kırmızı olduğunu fark ettim :)[/FONT

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum sen yap ön izlemeleri ben alıp sana gönderirim sorun değil yani :)

Ayrıca pil olayına niye taktın bu kadar sonuçta sende başkalarının yaptığı ve paylaştığı setleri kullandin şimdiye kadar ya herkes senin düşündüğün gibi düşünseydi mod bölümü hiç olmazdı :hmmm

onun yerine "kendin pişir kendin ye" bölümü olurdu...

Bari bir konu hazırla bununla ilgili yapmak isteyen seninde desteğinle birşeyler çıkarsın ortaya... Olmazmi?

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye

bak abi Selva denemiş ve çok beğenmiş.Avkonunu istiyor abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...