Square Glass Toggle Set (+Dlna Widget) by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
tşekürler

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
dostum sen yap ön izlemeleri ben alıp sana gönderirim sorun değil yani :)

Ayrıca pil olayına niye taktın bu kadar sonuçta sende başkalarının yaptığı ve paylaştığı setleri kullandin şimdiye kadar ya herkes senin düşündüğün gibi düşünseydi mod bölümü hiç olmazdı :hmmm

onun yerine "kendin pişir kendin ye" bölümü olurdu...

Bari bir konu hazırla bununla ilgili yapmak isteyen seninde desteğinle birşeyler çıkarsın ortaya... Olmazmi?

saolasın ama başkasını deneme tahtası gibi kullanamam :) hem kendim telefon üzerinde görmem gerekir hataları, düzenlemem daha kolay olur. Aslında senin daha iyi anlaman gerekiyordu beni ben azbuçukta olsa kendimden ve huylarımdan sana bahsetmiştim olay kafaya takmak deil bence asıl sizler kafaya takıyosunuz şu anda dedim gibi ben sadece 3 ikon deiştirdim başka bişey yok bunda dedim gibi bu avkonu paylaşmayı düşünmüyorum bunu artistik taslamak olarak falanda düşünmeyin sakın :) benim havalı bi tip olmadığımı anlamış olmanız gerekir biliyorum bende başkalarının yaptığını kullanmıştım peki ben ister düzenleme olsun ister kendimden olsun hiç paylaşmadım mı :) artı kendin pişir kendin ye de denemez benim için tek paylaşmadığım bu avkon onun dışında neler paylaşmadım ben bu forumda öle bi tip olsaydım yapıpta paylaşmadığım biçek şey olurdu bunuda yanlış düşünmüşsün. Forumda bu işlerden anlayan biçok arkadaşımız war çoğunun ekran görüntülerini hiç görmüyoruz bile sence hiçbi kendisi için farklı bişeyler yapmamış mıdır tabi bundan haberimiz yok ekranlarını görmeden bilemeyizde. Walla istediğiniz düşünmekte özgürsünüz bazılarınızın şimdiye kadar beni tanımış olmanızı tercih ederim. ben pek kafaya takan biri deilimdir eminim bi çok kişi kayarı geçiyodur arkamdan onu da takmıyorum :)

- - - Eklendi - - -

bak abi Selva denemiş ve çok beğenmiş.Avkonunu istiyor abi :)

bizim foruma üye olmuş pm den istedi benden de kardeşim ona da cevabını werdim merak etme :oke:

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

Violonist

Üye
dostum çok sağol mifler için birkaç tanesini kullanıyorum nasıl olmuş? :naughty:

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve tempestshine
tempestshine

tempestshine

Üye
Bu arada Hi Naja555 :D

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

saolasın ama başkasını deneme tahtası gibi kullanamam :) hem kendim telefon üzerinde görmem gerekir hataları, düzenlemem daha kolay olur. Aslında senin daha iyi anlaman gerekiyordu beni ben azbuçukta olsa kendimden ve huylarımdan sana bahsetmiştim olay kafaya takmak deil bence asıl sizler kafaya takıyosunuz şu anda dedim gibi ben sadece 3 ikon deiştirdim başka bişey yok bunda dedim gibi bu avkonu paylaşmayı düşünmüyorum bunu artistik taslamak olarak falanda düşünmeyin sakın :) benim havalı bi tip olmadığımı anlamış olmanız gerekir biliyorum bende başkalarının yaptığını kullanmıştım peki ben ister düzenleme olsun ister kendimden olsun hiç paylaşmadım mı :) artı kendin pişir kendin ye de denemez benim için tek paylaşmadığım bu avkon onun dışında neler paylaşmadım ben bu forumda öle bi tip olsaydım yapıpta paylaşmadığım biçek şey olurdu bunuda yanlış düşünmüşsün. Forumda bu işlerden anlayan biçok arkadaşımız war çoğunun ekran görüntülerini hiç görmüyoruz bile sence hiçbi kendisi için farklı bişeyler yapmamış mıdır tabi bundan haberimiz yok ekranlarını görmeden bilemeyizde. Walla istediğiniz düşünmekte özgürsünüz bazılarınızın şimdiye kadar beni tanımış olmanızı tercih ederim. ben pek kafaya takan biri deilimdir eminim bi çok kişi kayarı geçiyodur arkamdan onu da takmıyorum :)

- - - Eklendi - - -

bizim foruma üye olmuş pm den istedi benden de kardeşim ona da cevabını werdim merak etme :oke:

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

arada birbirimize laf atmasak zaten anlaşamayız dostum ben ne demek istediğini anladım rahat ol :)
zaten alt tarafı bir pil yani sorun değil senin diğerlerinden tek farkın bunu sergileyip paylaşmaman...
Yoksa bir derdim yok seninle zaten elinden geldiğince yardımcı oluyorsun zaten bize, arada ters düşsekte dostluk baki :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok sağol mifler için birkaç tanesini kullanıyorum nasıl olmuş? :naughty:

güle güle kullan kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Bu arada Hi Naja555 :D

sanada hay kardeş :) cvp yazammı yazmayammı terettüt ettiydim hadi teşekkürlerimi sunam dedim orda :)

- - - Eklendi - - -

arada birbirimize laf atmasak zaten anlaşamayız dostum ben ne demek istediğini anladım rahat ol :)
zaten alt tarafı bir pil yani sorun değil senin diğerlerinden tek farkın bunu sergileyip paylaşmaman...
Yoksa bir derdim yok seninle zaten elinden geldiğince yardımcı oluyorsun zaten bize, arada ters düşsekte dostluk baki :)

dostluk her zaman baki kardeşim merak etme böle küçük şeyler etkilemez dostluğu :) bunlar ters düşmek bile deil :)

• Beğen
Tepkiler: tempestshine
tempestshine

tempestshine

Üye

Az önce bende yükledim.Bu widgetlar için koyu renkli duvar kağıdı bulmak çok zor oldu ya :s analog saat senin yapımın heral :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Violonist
asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 çıktığı için şu an hiçbir şey kullanamıyorum hack gitti hack işine çözüm bulunca deneyeceğim güzel olmuş ellerind sağlık dostum devamını bekleriz toggle serisini seviyorum

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
fp2 ne ara çıktı ya :D genel bölümüne bakmayalı baya olmuş demekki :D

asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 çıktı da oda hatalı çıktı geldi bizi buldu

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
fp2 çıktığı için şu an hiçbir şey kullanamıyorum hack gitti hack işine çözüm bulunca deneyeceğim güzel olmuş ellerind sağlık dostum devamını bekleriz toggle serisini seviyorum

rica ederim kardeşim şimdi bende yeni bi set yapıyodum :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
imzan daki renkleri kullanabilirsin

asigsasi

asigsasi

Üye
senin imzan daki renkleri kastetmiştim bittiyse sorun yok öylesine bi öneriy di

Violonist

Üye
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
lütfen konuyu dağıtmayalım

jatvalca

jatvalca

Üye
süper çalışma tek kelime ile mükemmel
emeğe saygı teşekkürler

• Beğen
gkcll

gkcll

Üye
eyvallah usta

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...