Nokia xpress browser beta nokia lumia cihazlarına özel wpstore da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia xpress browser beta nokia lumia cihazlarına özel wpstore da
[video=youtube;nJrLsZ2ZPbU]https://www.youtube.com/watch?v=nJrLsZ2ZPbU&feature=player_embedded[/video]

Nokia windows phone telefonlarına özel uygulamaları cıkartmaya devam ediyor. Şimdi de karşımıza yeni bir browserla cıkan nokia bu sefer gercekten cok güzel ve kullanışlı bir uygulamayla cıktı karşımıza.arama motoru olarak bingi kullanması dışında eksi hicbir yönüne rastlamadım desem haksız sayılmam:oke:
Nokia Xpress tarayıcı otomatik olarak daha iyi bir deneyim ve daha düşük veri kullanımı için optimize olduğu gelişmiş, bulut tabanlı motorunu kullanıyor.
veri kullanımı izleme,sayfa kaydetme,sayfalarda gezerken begendiginiz resimleri veya izlemek istediginiz bir videoyu müsait olmadıgınız için izleyemiyorsunuz otomatik olarak skydrive hesabınıza kaydedip müsait zamanınızda seyredebilirsiniz.

Magazine,QuickLinks,Smart & kolay gezinti,translater gibi kullanışlı özelliklerin hoşunuza gideceginden emin olabilirsiniz.

wündows phone8 hakkında daha önce verdigimiz haberlerde internet explorer dışındaki tarayıcılara da izin verilecegini belirtmiştim fakat wp7 cihazlarda bu tarayıcıyı görmek bundan sonraki tarayıcıların da wp7 sisteminde kullanılabilir olabilecegini düşündürüyor.

ayrıca en önemlisi de yüzde 85 oranında verileri sıkıştırarak veri ve batarya tasarrufunda bulunabilirsiniz.

uygulamayı wpstore üzerinden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

genpoker

genpoker

Üye
güzel uygulamaya benziyor hemen kurup denicem bilgilendırme ıcın teşekkürler

ecel54

ecel54

Üye
Yükledim güzele benziyor ama biraz kasıyor gibi ve bazı hatalarla karşılaştım final sürümünde bu hatalar giderilir o xamanda operanın eksikliğini aratmaz :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Nokia ya bak sen :) Meego daki güzel tarayıcıyı wp de de yapmış sanırım :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Evet bazi buglar var ama oldukca kullanişli bir tarayici ayni meegodaki tarayiciya benziyor.

ecel54

ecel54

Üye
sekme özelliği yokmuş :D

ecel54

ecel54

Üye
ben onu kopyala işareti sandım, çok benziyorlar :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
evet benziyor. Bir de sayfadaki metni secince direk alttaki arama barinda cikiyor tek tika işaretli metni arama motoruyla aratabilirsin.

genpoker

genpoker

Üye
evet benziyor. Bir de sayfadaki metni secince direk alttaki arama barinda cikiyor tek tika işaretli metni arama motoruyla aratabilirsin.

aynn o özellik ii olmuş magazine kısmıda güzel calışıyo sıteye girmeden haberleri okuma şansın var

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
saved pages(kayitli sayfalar)cok hoş
ayrica videolari mp4 formatinda skydrive'a yuklemek cok iyi net paketi sınırlı olanlar pc'ye gecince link aramadan skydrive hesaplarindan hizlica izleyebilir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Sayfa çeviri özelliğini de belirtmeden geçmeyelim ;)
Anlamadığınız dildeki herhangi bir sayfayı istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt