Puffin Web Browser 4.1.2.1212 son sürüm 12.02.2015

Sponsorlu Bağlantılar

deta53

deta53

Üye
    Konu Sahibi
Puffin Web Browser 4.1.2.1212 son sürüm 12.02.2015
google play' de satılan ücretli olan uygulamadır.

Açıklama

Puffin Web Tarayıcı kötü hızlı Mobil Flaş Browser. Kullanıcıların Puffin kullanarak heyecanını yaşamaya kez, düzenli Mobil İnternet, sadece işkence gibi hissediyor.
Wicked Hızlı : Puffin bulut sunucularına kaynak sınırlı cihazlardan iş yükünü kaydırarak mobil tarama hızlandırır ve kaynak gerektiren web sayfalarını telefonlar veya tabletler üzerinde süper-hızlı çalıştırabilirsiniz.

Bulut Koruma : Puffin sunucuya Puffin app tüm trafik, yakındaki korsanlara karşı bir koruma şifrelenir. Bu ancak güvenli tüm tarayıcıların çoğu için, Puffin yoluyla kamu güvenli olmayan WiFi kullanımı güvenlidir.

Son Flaş : Biz bulut sunucuları iyileştirilmesi tutmak ve bulut üzerinden Flash player son sürümünü (16.0) sağlar.

bant genişliği kaydet : Puffin cihazınıza web veri iletimi için özel sıkıştırma algoritması kullanır ve normal web tarama üzerinde bant genişliği% 90 kadar tasarruf edebilirsiniz. (Flash içeriğini veya video akışı normal kullanım daha fazla bant genişliği gerektiren unutulmamalıdır lütfen.)

Özellikler:
☆ İnanılmaz sayfa yükleme ve render hızı
☆ Adobe Flash desteği (aynı zamanda Android üzerinde çalışır 4.4+)
☆ İndir (dosya başına 1G kadar) bulut
Flaş videolar ve oyunlar için ☆ Tiyatro modu
☆ Sanal trackpad ve gamepad
☆ Add-on fonksiyonları (Pocket, Evernote, Facebook, çevirmen ve daha fazlası)
Araç çubuğu ve kenar çubuğu için ☆ Renk teması
☆ hızlı JavaScript motoru
☆ tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünümü)
☆ Gizli sekmesi: app tarama faaliyetleri Otomatik temiz

==== ==== Sınırlamalar
* Puffin Web Browser veri merkezleri ABD'de ve bulut sunucuları yalnızca ABD geolocations kamu web siteleri erişebilirsiniz.
* ABD dışındaki kullanıcılar, yerel içerikleri, yerel ilgi özellikle videolar için, ABD'den nedeniyle kendi ülkelerinde jeo-sınırlamalara erişilebilir olmayabilir.
* Puffin bazı ülkelerde engellendi (örneğin, Çin, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri) ve (ABD'de örneğin,) bazı okullar tarafından.

İndir
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: FK5896, ÇaRşI 2387, valorian ve 1 kişi daha

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
:tşk:

212celal

212celal

Üye
Teşekkürler

deneysim

Üye
Exe dosyası gibi birşey çıkıyor. Kuramadım.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Link düzeltildi kazançlı linkler yasaktır.Emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

deneysim

Üye
Oke. dir. Teşekkürler.
Cihazın kendi tarayıcısının açabildiği videoları açıyor. Cihazın kendi tarayıcısının açamadığı bir kaç videoyu açtı ondada büyük ekran olmadı yada video dona kaldı. Hız konusunda sayfaları açma konusunda bence en iyisi.

cimbom04

cimbom04

Üye
Uygulama guzel hizli ama ikide bi baglaniyor diyor kendi kendine ozellikle acilista

valorian

valorian

Üye
Tesekkur ederim bunu ariyodum

GreaTH

GreaTH

Üye
Bende çok donuyor Neden

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Eline sağlık :oke:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

mabdussamed

mabdussamed

Üye
bu tarayıcı özellikle rami düşük olmayan telefonlar için en iyi tarayıcıdır.tek sıkıntısı kendi server ı üzerinden işlem yapıyor olmasıdır.bunun haricinde şimdiye kadar bir eksiğini görmedim.flash işlemleri yapabilmesi için telefonda flash player yüklü olması gerekmiyor , bununla beraber seçeneklerden flash kalitesini de ayarlayarak oyun ve film zevkinizi katlayabilirsiniz.
paylaşım için teşekkürler

akman_12

akman_12

Üye
Teşekkürler 2010dan beri sürekli kullandığım tarayıcı

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
başlığa bi baktım 12.03.2015 dedim ne çabuk mart ayına girdik. :))

kraldost

kraldost

Üye
bilader çok sağol

ali.44

ali.44

Üye
Teşekkür ler

bolder2005

Üye
teşekkürler

Üst Alt