X terminal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
X terminal
Beyler elimde N9 var ve Nitdroid yüklemeye kalkıştım brick'lik hiç bir sorun yok fakat dosya oluşturmalar falan hep elle yapmam gerek X terminal komutlarımı yerime getirmiyor nitdroid alpha 5 için home de nitdroid dosyasını kendim bizzat elimle açdım ve öyle yükleme yaptı peki diğer komutlar için ne yapıcam herhangi bir klasör belirmediği içinde yüklemeyi yapmıyor takıldım kaldım yüklemiş olan bilir birisi bi yardımcı olursa sevinirim :D şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Beyler bi yardımcı olursanız aylardır uğraşıyorum bir türlü yapamadım şu telefonu nitdroid yine denedim yine olmadı bende ayarları geri yüklüyorum şimdi içinde kalmasın nitdroid dosyaları sonra pc ye takınca telefon değilde flash disk gibi görüyor sonra :D Hadi bi yardım ite kaka yaparız nitdroid benim telefonuda

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sen bence önce cihaza flash at kardeşim sonra nitdroidi kuralım sana

• Beğen
Tepkiler: radoslaf
radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Ustam tamam tamamda anlamam etmem flashdan bişeyden denilen herşeyi yapdım telefon kapandı açıldığında tekrar yüklü tüm uygulamalar silinmişti bende olmuştur diye devam ettim flaslamayı yapamıyorum cmd ye gelince denilen telefon kodu icerinde dosya bulunamadı tarzda şeyler yazıyor sonra bnde ilgili dosyaları flasher e atıp ordan girdim yapdım cmd ye bu seferde wait diyor bi ilerleme olmuyor öğlen 1 den beri bekledim 3 e kadar nerdeyse bende çıkardım olmuştur die tam gaz nitdroid i yükledim öle saçma bişeyler yapdım (burdan yapdım flashlamamı yardım edin lütfen yalnız bu site olmasın videolu anlatım olursa çok makbule geçer )

- - - Eklendi - - -

Ustam tamam tamamda anlamam etmem flashdan bişeyden denilen herşeyi yapdım telefon kapandı açıldığında tekrar yüklü tüm uygulamalar silinmişti bende olmuştur diye devam ettim flaslamayı yapamıyorum cmd ye gelince denilen telefon kodu icerinde dosya bulunamadı tarzda şeyler yazıyor sonra bnde ilgili dosyaları flasher e atıp ordan girdim yapdım cmd ye bu seferde wait diyor bi ilerleme olmuyor öğlen 1 den beri bekledim 3 e kadar nerdeyse bende çıkardım olmuştur die tam gaz nitdroid i yükledim öle saçma bişeyler yapdım (burdan yapdım flashlamamı yardım edin lütfen yalnız bu site olmasın videolu anlatım olursa çok makbule geçer )

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
doğru yerden yapmışsın ama bellki bişeyleri eksik yapmışsın şu dışardayım eve ge
ince pcden yardımcı olabilirim Sana ancak kardeşim.

• Beğen
radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Ustam özel mesajdan falan konuşamıyorum burdanda uzun sürüyor acaba benim sana ulaşabileceğim bir msn adresi falan verebilirmisin acaba anladığım kadarıyla çalışıyorsun ve evde halledebiliceksin bu olayı benimde okulum olduğu için geç saatlere kadar açık duramıyorum bilgisayarda haftasonu halletsek nasıl olur ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
olur kardeşim cumartesi halledelim

radoslaf

radoslaf

Üye
    Konu Sahibi
Anlayışın için çok saol ustam =)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
estağfurullah kardeşim yardım edebilirsek ne mutlu =)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
artık görev sırası sizde

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
cumartesi halledicez abi kısmetse

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
senin n9 un product kodu ne

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
059M4Z8 olması lazım abi şimdi kart yuvasını çıkarmaya üşendim :ehe

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ok.696 ne oluyodu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o rm kodu abi :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:rica: abi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
evet finlandiya

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Sorun flashla çözülmüş,arkadaşın cihazına Nitdroid başarıyla kurulmuştur. Konu :locked:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt