Galaxy Wonder Hafizayi Dolduran Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Hafizayi Dolduran Dosya
Galaxy wonder telefonumda telefonun kendi hafızasında 677mblik clockworkmod adinda bir dosya var.o da şöyle

İçindekilerde şöyle:

Bu dosya yüzünden oyun yüksek boyutlu oyun yükleyemiyorum.mesela brother in arms,gt racing motor academy, real football2012 gibi.telefonun 1.7gb lik durumu ise şöyle

Evet arkadaşlar bu dosya niye var? Ve galaxy wonder kullanan arkadaşlarda böyle bir dosya var mı bakmasını istiyorum.şimdiden herkese teşekkürler:tebessüm:

- - - Eklendi - - -

not: telefonu ikinci el almıştım.5 günlüktü aldığımda.rom falan yüklendiğini sanmıyorum.

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
clockworkmod senin telefonun yedeği :) aman ha sileyim deme :) bilgisayarına atıp silebilirsin :)

- - - Eklendi - - -

bir de telefon hafızasında değil sd kartta görünüyor..niye silmemelisin..olur ya telefonun başına bi iş gelirse yedeği geri yüklersin tertemiz olur herşey..

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
clockworkmod senin telefonun yedeği :) aman ha sileyim deme :) bilgisayarına atıp silebilirsin :)

- - - Eklendi - - -

bir de telefon hafızasında değil sd kartta görünüyor..niye silmemelisin..olur ya telefonun başına bi iş gelirse yedeği geri yüklersin tertemiz olur herşey..

sd card telefonun hafızası.external sd hafıza karti.

furkey

Üye
maalesef arkadaşım rom atılmış gibi görünüyor :) En azından uğraşılmış o işle :) Clockwork Mod u uzun uzun açıklamak isterdim ama biraz araştırma yaparsan bulacağına eminim. Telefonunu kapatıp recovery moda aldığında clockwork yüklüyse eğer o recovery gelecektir. Bence bi yedeği geri yükle bakalım bundan önceki adam neler yapmış telefona :)

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

kilicaslan17

Üye
Adam root ve rom atmış.Şu anda yapılacak en iyi şey yazılımı sıfırdan yüklemek ve o dosyayı silmek olur.

kilicaslan17

Üye
Romlar hakkında tam bilgim yok.Yazılım atmak, rom atmak mı oluyor ondanda emin değilim.Bunu romlar bölümünde sormak lazım.

PriZm

PriZm

Üye
clockworkmod önceden atılmış bir romun yedek klasörüdür.pc ye kopyalayın ardından telefondan romlarla uğraşmayacaksanız silmenizi öneririm.

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Biriniz sıfırdan yazılım yükle diyor biriniz o dosyaları pc'ye at diyor.ne yapayım? bence pc ye atmak daha iyi olur?

- - - Eklendi - - -

???

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
Kardes o dosyayi bilgisayarina at ve telden sil.ilerde lazim olma ihtimali oldugu icin kaybetme.

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
Mesela ilerde rom atmak istedim.Bu dosyayı telefondan silince sorun olur mu?

Sorun soyle olaabilir.rom atarken yanlis bisey olur tada yazilimla ilgili telefonda bi sikinti olur o zaman bu yedek sana lazim olur.

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
aldigim kisiye sordum.rom atmis sonra stock rom kurmus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt