Çoklu Paylaşım Güncel Symbian ^ 3 Oyun Arşivi ve Symbian 3 Oyun Emülatörleri

Sponsorlu Bağlantılar

Konumu yararlı buldunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 11 84.6%
  • Hayır

Kullanılan: 1 7.7%
  • Emin değilim.

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Güncel Symbian ^ 3 Oyun Arşivi ve Symbian 3 Oyun Emülatörleri
Eski bir Symbian ve Nokia kullanıcısı olarak bu bölümdeki açılan konulardaki linklerin çoğunun artık çalışmaması ve konuları açan arkadaşların artık konuları ile ilgilenmemelerinden dolayı bundan sonra tüm Symbian 3 oyunlarını bu konu altında toplayacağım. Konunun yöneticiler tarafından onaylanacağına inanıyorum. Burada baktığım çoğu konu eksik bırakılmış veya linkler yenilenmemiş. Ayrıca bu konumda Symbian 3 için çıkmış olan bütün emülatörleri de detaylı şekilde sizlerle paylaşacağım.

KONU DIŞI GEREKSİZ MESAJLAR RAPOR EDİLECEK VE CEVAPLANMAYACAKTIR. OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ BEN KONUYA SÜREKLİ OYUN EKLEYECEĞİM.
KONU GÜNCEL TUTULACAKTIR.

SYMBİAN 3 HD OYUNLARI

1-ASPHALT 5

2-ASPHALT 6 ADRENALİNE

3-AVATAR HD

4-NEED FOR SPEED SHİFT HD

5-GAMELOFT RACİNG MOTOR ACADEMY HD

6-ASSASIN'S CREED : ALTAIR'S CHRONICLES

7-FRUIT NINJA

ÖNEMLİ NOT: FRUİT NİNJA'NIN KASAN VE DÜZGÜN ÇALIŞAN VERSİYONLARI BULUNMAKTADIR. LİNKTEKİLER DÜZGÜN ÇALIŞMAZSA DEĞİŞTİRİRİM.

NOKIA N8 VB.

NOKİA 500

8-REAL FOOTBALL 2010 HD

9-REAL GOLF 2011 HD

10-SPIDER-MAN TOTAL MAYHEM HD

11-WORMS HD

12-TRANSFORMES DARK OF THE MOON HD (FİLM OYUNU)

13- RALLY MASTER PRO 3D

14-GALAXY ON FİRE HD

15-DUNGEON HUNTER 2 HD

16-ETERNAL LEGACY HD

17- PRO EVOLUTİON SOCCER 2011 (ORJİNAL VERSİYON)

18-TOM CLANCY'S H.A.W.X. HD

19- HERO OF SPARTA HD

20-BOUNCE TOUCH

21-IRON SİGHT HD

22-BACKBREAKER FOOTBALL

23-SSX 3 HD

24-SHREK KARTING HD

25-THE SİMS 3 HD

26- ANGRY BİRDS SYMBİAN 3 COMPLETE PACK

SYMBİAN 3 İÇİN ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN ANGRY BİRDS OYUNLARI VE GÜNCELLEMELERİ TEK PAKETTE. TEK YAPMANIZ GEREKEN TÜM OYUNLARI VE GÜNCELLEMELERİ ÜSTÜNE KURMAK.

SYMBİAN 3 OYUN EMÜLATÖRLERİ

Elimde bu emülatörleri deneyecek telefon olmadığından dolayı sizlere emülatörlerin kullanımı ve kurulumları ile ilgili bilgi veremeyeceğim. Hatırladığım kadarı ile emülatörü kurup kullanıyorsunuz.

1-SEGA GENESİS

2-NİNTENDO ENTARTAINMENT SYSTEM (NES)

3-SUPER NİNTENDO (SNES)

4-GAMEBOY/GAMEBOY COLOR

5-GAMEBOY ADVANCE

GBA emülatörü her oyunu çalıştıramıyor. Bazı oyunlarda ses ve görüntü problemleri var. Oyunların çoğu yavaş çalışmakta.

6- PS1 EMÜLATÖRÜ (ALPHA/KARARSIZ SÜRÜM)

Symbian 3 için çıkan tek ps1 emülatörüdür. Alpha sürümünden sonra geliştirilmesi durdurulmuştur. Oyun çalıştırıp çalıştırmadığını bilmiyorum. Zaten alpha sürüm olduğundan dolayı da bu emülatörden bir şey beklemeyin. Denemek isteyenler ayaları değiştirerek deneyebilirler.

7-PSP EMÜLATÖRÜ

Android'ten de bildiğiniz meşhur psp emülatörünün Symbian için çıkmış olan en son sürümüdür. Geliştirilmesi durdurulmuştur. Güçlü bir Symbian 3 telefonunuz yoksa bu emülatörden fazla verim alamazsınız. 2 boyutlu oyunlarda bile takılma yaşanmaktadır.

OYUNLARI İNDİREBİLECEĞİNİZ İNTERNET SİTESİ:

En iyi rom indirme sitesidir.

Symbian 3 için çıkan emülatörler bu kadar.

ŞİMDİLİK BU KADAR DEVAMI YARINA... KONU YARIN GÜNCELLENMEYE DEVAM EDECEKTİR. TAKİPTE KALIN VE TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN. ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: M@cros, arne_saknussemm, MAERKEK ve 1 kişi daha

Cadillac34

Üye
Teşekkürler. Devamını bekleriz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Devamını bekleriz.
Rica ederim konu onaylandığına göre Symbian 3 için çıkan bütün oyunları vaktim olduğunca eklemeye devam edeceğim. Konu güncel tutulacaktır bundan şüphesi olmasın kimsenin.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Emülatör uygulamalarını ne zaman ekleyeceksin?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler çok yararlı olmuş .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
80 kişi bakmış konu ile ilgilenen ve teşekkür eden sadece 2 kişi var. Ben neden bu kadar bilgisayar başında vakit harcıyorum ki o zaman?

Cadillac34

Üye
Konuyu görüntüleyenler sadece üyeler değil, ziyaretçiler de var botlar da var.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Konuların gerçek insanlar dışındaki herkese kapatılması gerekiyor. Yıllarca forumlarda çalıştım insanların açtıkları konular yüz tane farklı forumda oluyordu. Üstelik adamlar hiç üşenmeden olduğu gibi kopyalıyorlardı.

Cadillac34

Üye
Konuların gerçek insanlar dışındaki herkese kapatılması gerekiyor. Yıllarca forumlarda çalıştım insanların açtıkları konular yüz tane farklı forumda oluyordu. Üstelik adamlar hiç üşenmeden olduğu gibi kopyalıyorlardı.
Sende o zaman linkleri gizle, yorum yapmaya zorlayan sistem kullan o zaman ziyaretçiler de üye olur. :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Sende o zaman linkleri gizle, yorum yapmaya zorlayan sistem kullan o zaman ziyaretçiler de üye olur. :D
Neyse birileri çok rahatsız olmuş 5 kişi rapor etmiş beni fazla boş ve gereksiz mesaj yazıyorum diye. Bundan sonra boş ve gereksiz mesaj yazmayacağım kardeşim. Herkeste işine baksın lütfen. Ben banlanırsam konu yalan olacak.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Bir kaç tane oyun sorunum var. Rally Master oyunu yükledim ama böyle uyarı verdi.

Dunger Hunter oyunu daha önce indirmiştim ama oyunu kuramadım, hata verdi. Bir de Tin Tin oyunu kuramadım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bir kaç tane oyun sorunum var. Rally Master oyunu yükledim ama böyle uyarı verdi.

Dunger Hunter oyunu daha önce indirmiştim ama oyunu kuramadım, hata verdi. Bir de Tin Tin oyunu kuramadım.

Tintin oyununu oynayabilmen için Nokia 500 gibi güçlü bir Symbian telefonun olması gerekiyor. Tin Tin'i ben N8'e kurmuştum çok zor çalıştırması ve bozuk çalışıyor.Elimdeki tek Symbian 3'lü telefonu da sattığım için oyunları deneyemiyorum. Dungeon Hunter'i da değiştiririm yarın. Dungeon Hunter ne gibi bir hata veriyor tam olarak açıklayabilirsen belki yardımcı olabilirim. Rally Pro'nun linkini yeniledim bir dene bakalım. 1 senedir Symbian 3 kullanmadığım için unutmuşum.

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Dungeon Hunter'ı burdan indirmedim internette aradım indirdim. O yüzden linki değiştirmene gerek yok. Rally Master'ı tekrar deneyeyim bakalım.
Rally Master yine aynı hatayı veriyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Dungeon Hunter'ı burdan indirmedim internette aradım indirdim. O yüzden linki değiştirmene gerek yok. Rally Master'ı tekrar deneyeyim bakalım.
Rally Master yine aynı hatayı veriyor.
Ya ben onu askerdeyken oynayıp bitirmiştim de nerden indirdiğimi hatırlamıyorum. Neyse yarın bakıcam ona. Dungeon Hunter da bir sorun yoktur umarım.

Cadillac34

Üye
Ya ben onu askerdeyken oynayıp bitirmiştim de nerden indirdiğimi hatırlamıyorum. Neyse yarın bakıcam ona. Dungeon Hunter da bir sorun yoktur umarım.
Tamam, Rally Master çözüldü. En son verdiğin linkteki indirmişim ama yüklememişim kusura bakma. Dungeon Hunter indirmedim. Eğer o da öyle ise o zaman telefona uyumlu değil demektir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, Rally Master çözüldü. En son verdiğin linkteki indirmişim ama yüklememişim kusura bakma. Dungeon Hunter indirmedim. Eğer o da öyle ise o zaman telefona uyumlu değil demektir.
Son eklediğim linkteki çalışan versiyon demi Rally Pro.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bilgilendirme için teşekkürler. İşim bitsin akşama kaldığım yerden oyunları yüklemeye devam edeceğim.

• Beğen

Cadillac34

Üye
En sonunda Dungeon Hunter'ı yükleyebildim. Şimdi de oyunlarını indiremiyorum. Oyunları 2-3 mb indirip bırakıyor, tam indirmiyor. İnternette mi sorun mu var yoksa indirmede mi sorun var anlamadım. :s