hafıza kartıma oyun yükleyemiyorum bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartıma oyun yükleyemiyorum bakarmısınız
benim telefonum samsung galaxy ace 2 android sürümüm 2.3.6 gt racing 2 ve real football 2013 yüklicektim real football yüklendi bende bu ek dosyaları var obb veya data ya atıyorsun onları telefon hafızasında yer yok diye hafıza kartım da android diye bir klasör oluşturdum onun içinede data ve obb diye klasör oluşturdum ve bu real football un ek dosyalarını obb klasörüne attım oyuna girmeyi denedim hafıza kartınızda yer yok dedi hal bu ki bende daha 3,50 gb boş yer vardı anlamadım neden böyle olduğunu gt racing 2 yede android sürümüm yetiyor ama onuda yükleyemiyorum paket çözümlemede hata var diyor ama ben daha önce google play store den yüklemiştim tekrar yüklicektim girdim play storeye açtım gt racing 2 yi yükle dedim indirme hatası verdi wifi den bağlandım gene olmadı bu sorunları nasıl çözebilirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

heathrow

heathrow

Üye
noktalama işareti denen bir şey var

yaren_dede

yaren_dede

Üye
oyun datalarını kendin taşıyamazsın cihaz rootlu olmalı ve taşıma işlemi için mevcut uygulamalar var markette yararlanabilirsin.

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
oyun datalarını kendin taşıyamazsın cihaz rootlu olmalı ve taşıma işlemi için mevcut uygulamalar var markette yararlanabilirsin.

dostum bu uygulamayı nasıl kullanabilirim kullanımı nasıl bu uygulamanın

NEXUS

NEXUS

Üye
Cihazına Root Atmadan Uygulamaları SD Karta Kuramazsın , Root Atarsan Garanti Gider ;) Ve Cihazın Brick'ede Çevirebilir Brick: Olursa Telefon Çöp.

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
teknolojik3 milleti korkutma eger telefon için ayrıntılı root atımı incelenirse hiçbir sıkıntı olmaz

Telefon modeline uygun root'u atmaya dikkat edersen sıkıntı cıkmaz

heathrow

heathrow

Üye
Dikkatli oldugun surece, açıklamaları, anlatımları iyi okudugun surece telefonu root etmek de kolay, rom yuklemek de.

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_
delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Dikkatli oldugun surece, açıklamaları, anlatımları iyi okudugun surece telefonu root etmek de kolay, rom yuklemek de.
teknolojik3 milleti korkutma eger telefon için ayrıntılı root atımı incelenirse hiçbir sıkıntı olmaz

Telefon modeline uygun root'u atmaya dikkat edersen sıkıntı cıkmaz
Cihazına Root Atmadan Uygulamaları SD Karta Kuramazsın , Root Atarsan Garanti Gider ;) Ve Cihazın Brick'ede Çevirebilir Brick: Olursa Telefon Çöp.
Yazilim destek bolumunde ust konuda anlatim mevcut
arkadaşlar ben samsung galaxy ace 2 nin root dosyasını nasıl bulacağım çoğu anlatım yabancı olduğu için ben yapamıyorum bana samsun galaxy ace 2 nin root dosyasını mesaj olarak yollayabilirmisiniz

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardeşim şu anda android kullanmıyorum kullanıyor olsam yardımcı olurdum başka arkadaşlar yardımcı olsun olamazlarsa xda'dan bakıp sana türkçeye ceviririm
arkadaşlar ben samsung galaxy ace 2 nin root dosyasını nasıl bulacağım çoğu anlatım yabancı olduğu için ben yapamıyorum bana samsun galaxy ace 2 nin root dosyasını mesaj olarak yollayabilirmisiniz

kardeşim şu anda android kullanmıyorum kullanıyor olsam yardımcı olurdum başka arkadaşlar yardımcı olsun olamazlarsa xda'dan bakıp sana türkçeye ceviririm

Samsung Glaxy Ace 2 (i8160) Root - MaxiCep

kardeşim bak istersen

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
konudaki linkler kırık dostum

hemen inceleyip sana döneceğim
hemen inceleyip sana döneceğim

konudaki linkler kırık dostum

Samsung Glaxy Ace 2 (i8160) Root - MaxiCep

kardeşim bak istersen
cihazın JB(4.x) mi Gingerbread(2.3.6)

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardeş suanda xda'dan araştırma yapıyorum uygun bir link bulup çeviri yapıp sana atacağım =)
kardeş suanda xda'dan araştırma yapıyorum uygun bir link bulup çeviri yapıp sana atacağım =)

Gingerbread 2.3.6 dostum
kardeş biraz araştırdım fakat anladıgım kadarıyla 2.3.6 cihazlarda bir kernel ile atılıyor bu yuzden yardımcı olamayacağım istersen xda orjinal link atarım ama bilemiyorum . istersen forumda konu aç belki yardımcı olurlar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi

kardeş biraz araştırdım fakat anladıgım kadarıyla 2.3.6 cihazlarda bir kernel ile atılıyor bu yuzden yardımcı olamayacağım istersen xda orjinal link atarım ama bilemiyorum . istersen forumda konu aç belki yardımcı olurlar
saol dostum yardımların için

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_
tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Keske daha iyi yardimci olabilseydim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum zip dosyasında bir şeylik var dediklerinin aynısını yapıp kaydediyorum klasörü arşiv dosyası yapıyorum telefon hafızasına attım ve telefonu kapattım ama uptade zip yoktu

Konuda diger arkadas dosyalari vermis onlari kullandinmi

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Üst Alt